Çocuk Hastalıkları Ankara'da memnun olduğunuz çocuk doktoru ?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
akaydaki ogün hanım doğum iznine ayrılmış
ben ufuk hastanesine götürüyorum şimdilik ama bir uzmana götürmek istiyorum

canım ben diyarbakırda yaşıyorum ama abimler sürekli eryamanda asg tıp merkezine götürüyorlar bebeklerini.bende 3 kez götürmüştüm ankaraya geldiğimizde.çok iyi bir doktor.ilgili ayrıca soruların cevapsız kalmıyor gereksiz asla ilaç vermiyor.anneyi rahatlatıyor yani.

evet canım bende eryamandayım dün kontrolümüz için ASG TIP MERKEZıNE de gittik ama konrol yaptıramadım çünkü çok yoğunmuş erken gidilmesi gerekiyormuş salı günü yeniden gitçez bakalım umarım beğenirim hemen dibimde iyi bir doktor hastane olması güzel bir avantaj olur..bakim beğenirsem arkadaşlara öneririm

salı günüden sonra senden haber bekliyorum bende ona göre randevu alayım birde işlemler nasıl yürüyor bilgi verirsen sevinirim

evet canım bende eryamandayım dün kontrolümüz için ASG TIP MERKEZİNE de gittik ama konrol yaptıramadım çünkü çok yoğunmuş erken gidilmesi gerekiyormuş salı günü yeniden gitçez bakalım umarım beğenirim hemen dibimde iyi bir doktor hastane olması güzel bir avantaj olur..bakim beğenirsem arkadaşlara öneririm

merhabalar ne yaptınız tıp merkezinden memnun kaldınız mı
bilgi verirseniz sevinirim

merhaba. gittik bugün ASG TIP MERKEZıNE girişimizi yaptırdık(19 tl)inanılmaz kalabalık yoğun bi dolu hasta ufak çocuk var sırada bekleyen pis bir yer değil .. ERıM i tasıma koltuğuna koydum üzerinide battaniye ile örttüm korumaya calıştım umarım yavrumu sağlam götürüp hasta getirmemişimdir ALLAHA EMANET .. neyse sıramızı bekledik muayenemizi olduk doktora hayran kaldım çok beğendim ilgisi bilgisi kişiliği hoşuma gitti.diğer aylarda ona gitçez ismi yanılmıyorsam süheyla idi zaten 1 tek cocuk dr si var beklemek dısında memnun kaldım beklemeyide diğer gidişimizde dr hanımla konusarak halletcez tavsiye ederim.

evet doktor çok şeker çok bilgili.beklememek için çok erken gitmek gerekiyor arkadaşlar.ben öle yapmıştım sizde öle yapın bence.

yok canım erken gitmenin bir anlamı olmuyor ben 9 da gittim 26. sırayı aldım birisi 7bucukta gitmiş 9. muydu neydi.. dr ye dedim korkuyorum sağlam bebeği hasta etçem diye..dedi birdaha bana gelirseniz sabah girisinizi birisi yapsın benimle görüşün size bir saat vereyim öyle gelin. birdahaki ay böyle yapçaz

muayenehaneye gitmek çok mantıklı bu durumda( domuz gribi) hastanelere götürmek istemiyorum çocuğumu işin açığı.. muayenesi nekadar canım vedat beyin sorması ayıp? test vs yapılması gerektiğinde nerede yaptırılcak? sanırım ben gataya gidemiyorum (ssk)

bende vedat beyin muayenehanesine gittim bir kere kendisi hastaymış başka bi arkadaşı muayene etti ilkeyi önümüzdeki ay tanışıcaz bakalım.. bende sivilim ama gataya girilebiliyomuş sadece erken gitmek gerekiyomuş belli ayda kontenjan varmış çünkü tahlilleri falan orda yaptırıcaz..bende daha önce güvene götürüyordum ama hastaneye gitmek istemiyorum açıkçası domuz gribi falan... internetten buldum vedat beyi bakalım.. herkes memnunmuş... yanlız muayenehanesinin olduğu yer konur sokak olunca park yeri sıkıntı oluyoo...

belli sayıda kontenjan varmış diycektim GATA da karışıklıkolmasın.. hergünn gidilebilirmiş yanii siviller bağkurluyum bende ssk falanda girebiliyomulş yani..

ben lokman hekim hastanesindeki yusuf beyden memnunum. her bebeğe ellemeden önce ellerini yıkar maskesini takar çok ilgili ve titiz bir doktor tavsiye ederim.

Son mesajımdan beri aylar geçmiş:) Biz hala Prof. Dr. Vedat Köseoğlu'na gidiyoruz. Çok çok memnunum katı besine geçişte ve beslenme konusundaki direktifleri müthiş. Güleryüzlü ve herzaman ulaşabiliyorsunuz. Doktora güven çok önemli inanılmaz güveniyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.. Bir arkadaş sormuş hastane mi muayenehane mi olmalı diye. Bebeği olan arkadaşlarım Mesa'ya ve diğer hastanelere gidiyorlar akla gelmedik saçma saçma tahliller istiyorlar. Hem çocuğa yazık hem de hakkaten ticarethane gibi çalışıyorlar. Hatta Vedat Beyi 8. aydan sonra her ay gelmenize gerek yok 2 ayda bir gelseniz bile olur dedi. hastanelerde her ay muayene var. Ben bir kaç dr. gezmiş bir anne olarak KESİNLİKLE öneririm.

Canım ben GATA da Prof. Vedat Köseoğlu'na götürüyorum Kızılay konur2 de muayenehanesi çok memnunum. ılk başta Güven'de Ogün Kurne'ye gidiyorduk ondan da çok memnundum ama hastane dr u olunca ulaşmak zor oluyordu.

arkadasım vedat beyin ücreti nekadar her götürmede aynımı oluyor

Konunun üzerinden cok Zaman gecmis arkadaslar. Benim 15 günlük bebegim var Ankara da guvenilir bi doktor arıyorum tecrübeli anneler paylaşabilirler mi bilgilerini ?

X