Çocuk Hastalıkları Ankara'da memnun olduğunuz çocuk doktoru ?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

tigerboxer

14 AĞUSTOS 2009
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
405
1
42
Doktorumuzu değiştirek istiyorum yavrularınızı Ankarada hangi doktora götürüyorsunuz? Tavsiye edeceğiniz bir isim varmı bilgili ilgili?

mesa hastanesi'nde prof.dr. nejat bey ve doc.dr zafer bey.
zafer bey ayni zamanda unlu bir bebek/cocuk alerjisi uzmani.

eryamanda küçük bir tıp merkezi var arada zeynep hanım var ben ondan çok memnunum.oğlum doğduğundan beri hep ona getiririm.gereksiz ilaç vermez.hemen teşhis koyar.

waaaaaaa ERYAMANLILAAAARRRR süper ya bende eryamandayım :) o dediğiniz yer BİLTIP mı cami altındaki????(tüm arkadaşlara ilgisi için çok tesekkür ediyorum. 14 ünde muayenemiz var ve hala karar veremedim hangisi olacağına..bilgisini benimle paylaşşın istiyorum çok bilgili olsun ilgili olsun doğru teshiş koysun iii bir dr olsun sürekli ona gideyim istiyorum..)

Canım ben GATA da Prof. Vedat Köseoğlu'na götürüyorum Kızılay konur2 de muayenehanesi çok memnunum. ılk başta Güven'de Ogün Kurne'ye gidiyorduk ondan da çok memnundum ama hastane dr u olunca ulaşmak zor oluyordu.

Canım ben GATA da Prof. Vedat Köseoğlu'na götürüyorum Kızılay konur2 de muayenehanesi çok memnunum. İlk başta Güven'de Ogün Kurne'ye gidiyorduk ondan da çok memnundum ama hastane dr u olunca ulaşmak zor oluyordu.

muayenehaneye gitmek çok mantıklı bu durumda( domuz gribi) hastanelere götürmek istemiyorum çocuğumu işin açığı.. muayenesi nekadar canım vedat beyin sorması ayıp? test vs yapılması gerektiğinde nerede yaptırılcak? sanırım ben gataya gidemiyorum (ssk)

mesa hastanesi'nde prof.dr. nejat bey ve doc.dr zafer bey.
zafer bey ayni zamanda unlu bir bebek/cocuk alerjisi uzmani.

zafer beyle ilgili tavsiyemi geri aliyorum :KK43: bu hafta doktorumuzu degistiriyoruz.
kendisi labial yapisikligin giderilmesi icin bize krem vermis, biz 1 hafta - 10 gun kullandiktan sonra gecmeyince operasyon icin cocuk cerrahina yonlendirmistir. bebegime kiyamadigim icin yaptigim arastirmalar sonucunda kremin gerekirse 1 ay kullanilmasi sonucu bir degisiklik olmazsa ancak o zaman operasyon dusunulmesi gerektigini ogrendim.

prof.dr ilhan TEZCAN Hacettepenin immunuloji bölüm başkanı cok iyi bir dr her konuda çok bilgili

muaynesine götürüyorum cinnahta 67/14 3.kat 4404343 tel numarası gittiğinizde anlayacaksın çok alakalı bir dr.

ben de hacettepe çocuk bölüm başkanı prof. dr gülsev kale yi tavsiye ederim. çok bilgili anında teşhis koyar ve ilaç yanlısı değildir. mesadan ise uzak durun diyeceğim. ben çocuğumu 37. haftada doğurdum mesa da. çocuk doktorları hemen sınır premature teşhisi koyup, kuveze aldılar ve hemen antibiyotik vs. bir sürü tedaviye başladılar bana da bu çocuk kuvözde kalmalı (günlük 1100 YTL)yoksa çok kötü olur dediler. ama ben çocuğu ne zaman emzirmeye gitsem durumu bana çok iyi geliyordu, emiyordu. sonra ben durumdan şüphelendim ve çocuğu çıkarmak istediğimi söylediğimde bu çocuk kuvözden çıkarsa hayati tehlikesi var dediler. ben de hacettepeye götürmek istediğimi söyleyince çok bozuldular. neyse uzun lafın kısası hacettepeye gittiğimizde bütün doktorlar bu bebek turp gibi deyip mesanın teşhislerin egüldüler. diyeceğim orası hastahane değil ticarethane gibi çalışıyor. o yüzden sakın gitmeyin.

öneriler için teşekkür ederim bana yardımcı oldu
sizce dr özel muayeneye mi gitmeli yoksa hastaneye mi gitmek iyidir
3,5 aylık oğlum var nere gideceğime karar veremedim. eşim özel karşı maddi olarak
bu arada akay hastanesine giden var mı

X