ilişkide yaşlar sorun olurmu ?

etpk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
116
16
Meraba herkeze ben 15 yaşındaym çıktığım kişi 19 yaşında aramızdaki yaş sorun olurmu diye korkuyorum insanlar duyunca bana acayip bakıyo bu olabilcek bi ilişki deil diyolar 15 yaşında çocuk olup 19 yaşında yetişkin sayılır diyolar acaba öylemi sizin içinde böyle şeyler duyunca çok morelim bozuluyo mafoldumbenmafoldumben

aradakı yas farkı gayet normal genel olarak bakılırsa... ama yas farkını barındıran yaslarda burda onemlı rol oynuyor tabı..

bunun ne tur bır ılıskı oldugu da cok onemlı.... ve ılıskıyı yasayan kısılerın kısılıklerı vs... bunu soran 20 uzerı bır bayan olsaydı gayet normal deyıp gecılıcek bır soruydu..

ama yasın cok genc.. hatta kucuk... bende esımle 16 yasımda tanıstım.. o da 19 du.. 3 sene sevgılılık donemınden sonrada evlendık.... ben gayet memnunum ıyıkı olmus..

ama bu ısler gorecelı... sana tavsıyem kımseye guvenme 1, kendınden asla tavız verme 2, hıcbırsey ıcın acele etme 3, duygularınla hareket etme 4.............

Son düzenleme:
15 daha çok küçüksün canım ya

bence sizin durmunuz olur.. sen daha çocuk sayılabilecek bir yaştasın çünkü
akannehir

15 in 19 a göre çocuk kaldığını düşünüyorum bu yüzden bu konuyu açtım 8 aydır çıkıyoruz allah bozmasın hiç sorunumuz yok ama onun beni çocuk olarak görmesinden korkuyorm birazda

herkesin o yaşlarda olur, çocuk değilsin. nihayetinde gençkızlığa adım atmışsın. bence sorun olmayacak kadar yaş farkınız.. benimkini bilsenn akannehir

belli bı yasa kadar bir yas bile fark ediyor ama belli bı yastan snr on yas bile fark etmiyor..
Yasin küçük bence..ama bu bı sorun yaratmiyorsa,konusabileceginiz ortak seyler varsa,anlasabiliyorsaniz sorun yok..ama sen yine de dikkat et..

senin çocuk görecek kadar o da büyük değil merak etme..

ayrıca akıl yaşta değil baştadır bunu iyice bilmek lazım.. sen karakterinle ağırlıgınla bu ilişkiyi yaşarsan kimse seni çocuk göremez..

seni çocuk gören neden senninle olsun zaten......

Çok Saolun Morelim Yerine Geldi valla Cevaplarınız ıçin tşk. ediyorm

25 yaşındaki bir kızla 30 yaşındaki bir adam arasındaki 5 yaş pek birşey ifade etmezken sizin yaşlarda yaş farkı önemli.
bence keşke illa hayatında biri olacaksa 16-17yaşında emsalin,ne bileyim okuldan biri olsaydı.
15 yaşındasın 8 aydır ilişkin var,biraz acele ettiğini düşünüyorum
.

4 yaş çok normal 19 yaşındaki birininde yetişkin olduğu söylenemez bence uyumlusunuz bu yaşlarda başlanan ilşkilerin temeli sağlam oluyo tabi inşallah sevgilinden yana bi sorunla karşılaşmassın

ha arada 20 yaş 25 yaş fark olur o ayrı bende buna çok karşıyım

bence hiiiç önmli deil önemli olan anlaşabilmek..ayrıca erkekler geç olgunlaşır buda aranızda pek fark olmadğını gösterir..

yaşıtlarınla çocukluğunun son demlerini yaşasanda ondan sonra bir ilişki yaşasan var ya enfes olur:hulya:

canım aranızdaki gayet normal ayrıca zaten oda büyük sayılmaz ikinizde daha çocuksunuz aslında takma bunu kafana.

Bak canim bende 15 yasimdaydim sevgilimle cikmaya baslarken oda 20 yasindaydi.. Ama hicbi sorunumuz olmadi ve hatta 3 senedir birlikteyiz.. Yasla alakasi yok bence yeterki kafalar uyussun..

X