Burun ameliyatından sonra ilk neyi değiştirdiniz???

BenNurs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2008
74
0
36
Evet arkadaşlar. Şuan burnum alçılı ve ben alçım çıkınca saç rengimi değiştirmeyi ve saçımı kestirmeyi düşünüyorum. Sonrada sıkı bir diyetle zayıflamak istiyorum. Çünkü bu zamana kadar yüzüm ufak ve kilo verince burnum hemen ortaya çıkıyordu ve sinirim bozuluyordu şimdi ise amacım fazla kilolardan kurtulmak ve kışın streç kot giyinmekkaydirigubbakcemile3 Sizlerinde böyle değişiklik isteğiniz oldu mu ameliyattan sonra merak ettim:eek:kaydirigubbakcemile5CADIARZU

aslinda benim niyetim , ameliyattan ciktiktn hemen sonra sacimi boyatmakti .. ama ciktigimda o kadar kotu oldumki , puruzsuz yuzumde ilk kez sivilceler cikti deri degistirdim surekli , disari cikmadim ondan alcim ciktiktn sonra 1 hafta:/ we tabi bende hemen saclarima kostum onun disindada birsey degismedi:) yuzum disinda=)

ben ameliyata sacımı boyatıp gittim :)
ameliyattan sonra diyete basladım 63 kg dan 57 ye dustum :)
suan gene 59 oldum ama olsun 60 gormedim henuz :)
sonracıma evimin seklini deiştim :)
bi ferahlık geldi ustume ya o heycanla :p
soracıma sacıma kahkul yaptım :)

he bide kocişimde ameliyatından sonra saclarını kazıttı adam ne meraklımıs sacını kazıtmaya kaydirigubbakcemile3
o burunla yakısmasdı şimdi cok yakısıo dio opuyorumnanaktan

benim saçlarımın önü kahkül gibi değilde daha uzundur onları burnum ortaya çıkmasın diye hep öne alıyodum, şimdi kulak arkası yapıyorum delikafadulden saçlarımı kestaneye çevirmek istiyorum ama kararsızım , eskiden burunum büyük diye gözlerimi kara kara göz kalemiyle boyardım dikkati gözlerime çekmek için şimdi makyajsızı nerdeyse , rimel ve dudak kremiyle çıkıyorum dışarı öyle kara kara boyayınca tuhaf geliyor ağır makyajla çirkin buluyorum kendimi nedense şimdi sırnaşık şey

sositosositosositososito

kıslar bende saçımı kahkül kestircem ilk hayırlısıyla ameliyat olimde bi

ben amiliyattan ciktiktan sonra alis veris yaptim ,saclarimi kestirdim ameliyattan 7 gun sonra bakim cilt bakimi oldum ve kac bile aldirdim .kuaforum dediki ilk deva burnunda alci olan birinin kacini aliyorum dedi .cogunlukla alis veris yaptim .

ben ameliyata sacımı boyatıp gittim :)
ameliyattan sonra diyete basladım 63 kg dan 57 ye dustum :)
suan gene 59 oldum ama olsun 60 gormedim henuz :)
sonracıma evimin seklini deiştim :)
bi ferahlık geldi ustume ya o heycanla :p
soracıma sacıma kahkul yaptım :)

sekerim sen ameliyatini ne zaman oldun resimlerin varmi varsa gorebilirmiyim tsk

Ben hemen saçımı sarartmıştım :) ınsan mutluluktan ne yapacağını şaşırıyor valla ...

kocişin nasıl gızzz :eek:
cok guzel oldu kızzz bende cabuk iyileşti sonucları super vala kıskancımdan catlıcam kaydirigubbakcemile3
sekerim sen ameliyatini ne zaman oldun resimlerin varmi varsa gorebilirmiyim tsk

canım ben resim eskiden ekliyodum ama şimdi eklemiyorum buraya ( 13 temmuzda oldum )
istersen ozelden msn atabilirsin ordan gosterebilirim opuyorumnanaktan

Evet arkadaşlar. Şuan burnum alçılı ve ben alçım çıkınca saç rengimi değiştirmeyi ve saçımı kestirmeyi düşünüyorum. Sonrada sıkı bir diyetle zayıflamak istiyorum. Çünkü bu zamana kadar yüzüm ufak ve kilo verince burnum hemen ortaya çıkıyordu ve sinirim bozuluyordu şimdi ise amacım fazla kilolardan kurtulmak ve kışın streç kot giyinmekkaydirigubbakcemile3 Sizlerinde böyle değişiklik isteğiniz oldu mu ameliyattan sonra merak ettim:eek:kaydirigubbakcemile5CADIARZU
cnm senle aynı şeyleri düşünüyomuşuzsengözlerimebaksanab
bende ameliyattan sonra saç rengimi koyultmak istiyorumhihoyyyt
şu an sarı fakat 2-3 cm dibi geldi
yaptırmadım ki komple renk değiştirip farlı olayım diye:nazar:
kg konusuna gelince zaten iştahım olmaz ya da yiyemem forumda okuduğum kadarıyla istemeden de olsa kilo veren baya olmuş, bende versem 3 kg falan hiç fena olmaz yaniCADIARZU

cok guzel oldu kızzz bende cabuk iyileşti sonucları super vala kıskancımdan catlıcam kaydirigubbakcemile3

canım ben resim eskiden ekliyodum ama şimdi eklemiyorum buraya ( 13 temmuzda oldum )
istersen ozelden msn atabilirsin ordan gosterebilirim opuyorumnanaktan

hahay kocasının burnunu kıskanan hatun :KK70: ilk hali güzeldi valla şuan daha güzeldir eminim :eek:

ben ameliyat olsam, doya doya sacimi baglardim, topuz flan yapardim. burnum dikkat cekmesin diye hep sacimi salik birakiyorum :gitme:

ee hiçbirşey değiştirmeyen tek ben varım heralde. Hiçbişey yapmadım ben hep aynıyım.Bi anormallik var sanırım bendekafamçokkarıştı

walla bende hiçbirşey değiştirmedim 1 seneden beri aynı saç rengi aynı saç modeli :)) ama bu aralar acayip lens kullanmaya taktım ama cesaret edemiyorum:))

bende deıstırmedım arkadaslar ama sımdı dıorum sacımı karamelmı yapsam.Ama tenım beyaz sacım sıyah ıkısnın zıtlığınıda sevıyorum..Kafam karıstı ıykkk..bı dusunım ben ay

Ben güvenim yerine geldiği için hemen lenslerimi çıkarttım:eek:.Makyajsız bile iyi olduğumu düşünüyorum kaydirigubbakcemile2
Darısı herkesin başına a.s.

yaa herşeyimden her yerimden okadar memnunumki burnumu bi değiştirsem başka bişiyii wallaha değiştirmicem :)

X