sezen01'in başarı öyküsü...

sezen01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
370
3
52
merhaba canlarim ben 82 kilodan 59 kiloya düsmeyi basardim..4 ayda verdim bu kiloyu sabahlari 1 yemek kasigi zeytinyagi ve üstüne 2 bardak ilik su ictim.zeytinyagi hem bagirsaklar icin mükemmel,hemde kolesterolü düsürüyor.kahvaltida salatalik domates cok kücük bir parca peynir ve etimek.öglen ve aksamlari ise bol haslama sebzeler salata tabiki yagsiz, limonlu.aksam saat 6 dan sonra yemek yemedim hic.acikirsam ya havuc yada elma yedim.et olarak ben 4 ay boyunca kirmizi et yemedim ama balik ve tavugun beyaz kismini yedim.sekerli iceceklerin hicbirini icmedim.bu tür iceceklerde bol miktarda seker var.meyve olarakta muz,üzüm,incir,hic yemedim.ama digerlerini bol bol yedim ve tabikide bol su.gezmeye giderken bile diyet ekmegimi yanimda götürdüm ikramlardan hic yemedim:sm_cool: ve sonunda basardim görenler tanimadi beni.bu arada 3 cocuk annesiyim ve bu kilolarin cogu dogumlardan kaldi.eger azim ederseniz verirsiniz önemli olan beyninize hükmetmeniz ben öyle yaptim..insallah bir yardimim olmusturr canlarimm..alkisalkisalkis

tebrik ediyorum canım..darısı bunu başarmak isteyen herkesin başına inş..

zeytin yagimi ictinkafamçokkarıştıama yinede helal olsun sana,amacina ulastin ya:lepi:

evet cnm..ama halis zeytinyagi sadece 1 yemek kasigi ac karnina biraz tadi kötü ama ben burnumu tutup iciyordum:))))

ya tebrik ediyorum yürekten
bende 3 ay oldu doğum yapalı 15 kilo fazlam var bir gram bile veremedim
şu süt işi bitsin deniyeceğim
ama şimdiden senin şu yağ işini yapayım

ninim cnm eger emziriyorsan baslama...sen ne yiyip iciyorsan sütüne geciyor..mazallah cocugun bagirsaklari bozulur cnm..süt isi bittikten sonra basla diyetine cnm cünkü zeytinyagi bagirsaklari calistiriyor otomatikmen bebeginde etkilenir canimcimm.

sezencim senin açından bir sakıncası yoksa önce-sonra fotoları koyman mümkün mü? acaip motive ediyor insanı,sen bilirsin tabi..

tebrik ediyorum seni yaa azmine hayran kaldım ayakta alkışlıyorum alkisalkisalkis

canm tebrik ederim:) benm merak ettiğim ne gibi egzersizler yaptın söylersen çok sevinirimm:)

merhaba canlarim ben 82 kilodan 59 kiloya düsmeyi basardim..4 ayda verdim bu kiloyu sabahlari 1 yemek kasigi zeytinyagi ve üstüne 2 bardak ilik su ictim.zeytinyagi hem bagirsaklar icin mükemmel,hemde kolesterolü düsürüyor.kahvaltida salatalik domates cok kücük bir parca peynir ve etimek.öglen ve aksamlari ise bol haslama sebzeler salata tabiki yagsiz, limonlu.aksam saat 6 dan sonra yemek yemedim hic.acikirsam ya havuc yada elma yedim.et olarak ben 4 ay boyunca kirmizi et yemedim ama balik ve tavugun beyaz kismini yedim.sekerli iceceklerin hicbirini icmedim.bu tür iceceklerde bol miktarda seker var.meyve olarakta muz,üzüm,incir,hic yemedim.ama digerlerini bol bol yedim ve tabikide bol su.gezmeye giderken bile diyet ekmegimi yanimda götürdüm ikramlardan hic yemedim:sm_cool: ve sonunda basardim görenler tanimadi beni.bu arada 3 cocuk annesiyim ve bu kilolarin cogu dogumlardan kaldi.eger azim ederseniz verirsiniz önemli olan beyninize hükmetmeniz ben öyle yaptim..insallah bir yardimim olmusturr canlarimm..alkisalkisalkis

Canım çok tebrik ediyorum seni valla büyük başarı alkisalkisalkis Bende azimliyim 1 haftada 3 kilo kadar verdim. Ne güzel insan acayip motive oluyor böyle şeyler okuyunca kaydirigubbakcemile5 Ama resimlerini koyabilecek misin acaba? Bildiğim kadarıyla 50 ya da 100 mesaj yazman gerekiyor foruma. mafoldumben Ama yine de dene istersen. Umarım fotoları koyabilirsin de daha çok motive edersin bizleri opuyorumnanaktan tekrar tebrik ediyorum seni cnm kaydirigubbakcemile5

bende 3 ayda tam 11 kg verdimmmm... sabahlari muslimi yedim oglenleri et, tavuk, balik (izgara yada haslanmis) makarna, pirinc ve bulgur dan salatalar (zeytinyagli) aksamlarida sebze corbasi ve gunde 2,5 lt ye yakin su ictim.. yorulmadim gozum kararmadi zorlanmadim cok zevkliydi..; artik cok mutluyum!

inan sizin gibilere hayranım.benim de vermem gereken 24 kilom var.iradem çok zayıf ya.offfffff.

canm tebrik ederim:) benm merak ettiğim ne gibi egzersizler yaptın söylersen çok sevinirimm:)

cnm ben egzersiz yapmadim..sadece haftada 1 yada 2 kere yürüyüs yaptim o kadar.zaten evde 3 cocukla yeteri kadar egzersiz yapiyordumkaydirigubbakcemile2 ama tabiki müsait olanlar yapabilir..

X