Kahverengi akıntı

incim_58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
61
0
Arkadaşlar kahverengi akıntı adetten sayılıyorumu.Regel olmadan önce 4 gün böle akıntı geliyo sonra regel oluyorum..Onuda adetten sayayımmı diye size sormak istedim..CADIARZU

valla benımde böyle kahverengı akıntı gelıyo suan ama camasırıma 1damla gelıyo silince koyu bı renk cıkıyo kagıda. ne oldugunu bende bılmıyom benımde 3-4 günden adet olmam lazım

bende çikolata kistleri var ve bu nedenle zaman zaman kahverengi akıntı yaşıyorum.drlar ara kanama gibi sayıyor.adetten değil

doktorlara göre olmaada fıkıh ilmine göre kadının normal akıntısının dışında geen kahverengi leke adetten sayılıregerki namaz kılan biri ieniz namz kılınmaz vs buna benzer şeylerde yapılmaz

Arkadaşlar kahverengi akıntı adetten sayılıyorumu.Regel olmadan önce 4 gün böle akıntı geliyo sonra regel oluyorum..Onuda adetten sayayımmı diye size sormak istedim..CADIARZU

canım bildiğm kadarıyla eğer ogünlerle beraber 10 günü geçiyorsasayılmaz ama 10 günü geçmiyorsa adettendir diye biliyorum yinede siz bir ilmihal hocasına sorun en iyisi oo yada ilmihal kitabına bakın şöyle güvenilir bir kitap

valla benımde böyle kahverengı akıntı gelıyo suan ama camasırıma 1damla gelıyo silince koyu bı renk cıkıyo kagıda. ne oldugunu bende bılmıyom benımde 3-4 günden adet olmam lazım

canım sende eğer sürekli olmuyorsan hamilelik olabilir yerleşme kanamaları oluyor sonra adet oluyosun (sadece bir yorum tabiki)

valla bende böle olmaıştı hiç nezman korunmayı bıraktım.doktor a gitmiştim,gitmemin nedenide gebe kalayımmı kalmayayımmı diye.Oda herşey normal gebe kal dedi..3 ay oldu hala birşey yok ortalıkda..ama adetim düzensizleşti..Ben bir ilmihale bakayım..senağlama

X