Bebek Beslenmesi bebeğim biberonu redediyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

figenaliarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
20
0
slm 6.5 aylık oğlum var 36 haftalık doğdu ane sütü almadı milupa aptamille besledik ilk aylar çok güzel içiyordu 2 aylıkken pamukcuk çıkardı daha snrada biberonla mama içmeyi kesti tabi ben buna bağlıyorum başka nedende olabilir katı gıdaları yiyoama aman aman bi iştahla değil acıktığı için ağladığını hiç görmedim mamanın önce tadına zorla baktırıyorum beğenirse yiyor yoksa çenesini kapadımı açabilene aşkolsun 6.5 aylık mama cc sini artırması gerekirken 1 ölçeğe düştü iyice biberonu redediyor erken yatıyor gece beslemek istiyorum biberonu redediyor kilocada zayıfız tabi dr. lara göre sorun yok kaşıkla içir diyorlar ama çok zor oluyor başka mamalarda denedim yine aptamili 1 ölçekte olsun içiyor biberona geri nasıl döndürebilirim yada ne yapabilirim lütfen yardım edin sizce ne olabilir

X