Genital bölge için parfüm?????

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
Merhaba arkadaşlar genital bölge için üretilmiş parfüm varmış hiç duydunuzmu merak ettimdelikafadulden

parfüm duymadım ama kokulu temizleme bezlerini duydum

:bbo: sanmıyorum
ama büyükler ve bebekler içinde kullanılan familynin ıslak havlusu var kokusu çok güzel
benn bimden alıyom.hep kullanırım tertemiz.kaydirigubbakcemile2

parfüm mü :bbo: yok artık. genital bölge için özel ıslka mendiller var onlardan kullan canım..parfüm de varsa tavsiye etmem.. pek hoş koku olmaz orda :bbo:

parfüm sıkıp genital bölgenizin doğal flora bakterileri öldürüp enfeksiyon olmayı mı düşünüyosunuz??

bencede parfüm zararlı olabilir.en iyisi suyla ve sabunla temizlemek ya da ıslak mendillerle.

sabun da genital bölgenin normal ph düzenini bozuyor. pek önermiyolar sabun sürmeyi.onun yerne genital bölge sabunlarını öneriyorlar. avon ve oriflame gibi markalarda görmüştüm.. ıslak genital bölge mendilleri de çok kullanşlı olur

sabun da genital bölgenin normal ph düzenini bozuyor. pek önermiyolar sabun sürmeyi.onun yerne genital bölge sabunlarını öneriyorlar. avon ve oriflame gibi markalarda görmüştüm.. ıslak genital bölge mendilleri de çok kullanşlı olur

genital bölge icin parfümmü?????hic duymadim,ama kullanmamda,ayrica sabun ve bu tür seyler kullanmakta zararli,cünkü genital bölgenin icindeki sivi zaten kendi kendini koruyor ve sabunlan yikandigi zaman o sivi ortadan yok oluyor,böylece iltihap ve diger etkenlere karsi korunmuyor,islak mendile gelince mantikli ama oda bir yönden iyi degil,sonucta islak mendille temizledigimiz zaman,ic camasirimizinda islanma ihtimali var,ic camasirida devamli kuru kalmak zorunda aksi takdirde nemde iltihaba yol acar,bence en iyisi saf su ile yikayip kurulamak en sagliklisi canlar,,,,

hiç duymamıştım akannehir pek sağlıklı bi şey olmaz heralde

Kullanmayın böyle şeyleri varsa tabi duymadım da:KK70:
Günlük ped bile zararlı diyorlar

O bölgenin Ph derecesi farklı olduğu için sadece doktorların önerdiği yıkama jelleriyle yüzeysel bir yıkama yapabilirsiniz. Ben Numis ıntim Gel kullanıyorum. Çok memnunum..

Parfümü varsa bile kesinlikle önermem.normal kullandığımız parfümlerin bile kanserojen etkileri var.birde genital bölgeye sıktığınızı düşünsenize rahim kanserine davetiye.genital bölge için temizleme jeli kullanıyorum.parfümüde hiç duymadım fakat tanıdıklarımdan koltuk altı rol-on varya onları sürenler var sadece bunu duymuştum.

Parfümü varsa bile kesinlikle önermem.normal kullandığımız parfümlerin bile kanserojen etkileri var.birde genital bölgeye sıktığınızı düşünsenize rahim kanserine davetiye.genital bölge için temizleme jeli kullanıyorum.parfümüde hiç duymadım fakat tanıdıklarımdan koltuk altı rol-on varya onları sürenler var sadece bunu duymuştum.

:1shok: roll on mu
ben onları koltuk altıma bile süremiyorum, pütür pütür -tatlicadiarzu-

ya ne parfümü kızlar ya olur mu ole :eek:lmaz:
vücudumuzdaki en hassas deri yani yapmayın oraya sadece temizleme jelleri kullanın sebamed filann..

evet kizlar genital bolge icin guya ph dengesini bozmayacak kokulu kucuk spreyler var.bir zamanlar yanlis hatirlamiyorsam anway satiyordu ister istemez insan kokusuna aldaniyor cok guzel bir kokusu vardi.;yengem kullandi. bende piyasada cok aradim en sonunda amerikadan kuzenime getirttim ve 1 kere bile kullanmadim steril ilac gibi bir kokusu oldugu icin .arasam elbetteki piyasada vardir ama

X