Ebru Polat

ebru-polat_189249.jpg

Gerçek Ebru Polat.
Hukuk Fakultesi mezunu imiş. :)

ebru-polat_189249.jpg

Gerçek Ebru Polat.
Hukuk Fakultesi mezunu imiş. :)

burun yapılmış
dudaklar yapılmış
göğüsler yapılmış
eeee ne kaldı

bence cok abartı bukadarına gerek yok ama onun camiası kaldırır tabı orası ayrı...güzelliği değil seksiliği ön plana cıkartmıs, tercıh meselesı erkeklerın hayallerını susluyor fakat sahsen ben rahatsız olurdum...
okanın programında ızlemıstım hatunu sevmiştim aslında ama dişiliğini cok ön plana cıkartması hoş değil

estetıksız halıylede guzelmıs.Ama estetıgı yaptırınca daha bır guzel olmuş.Yaptırmayan ınsan mı var ? Ebru bunu tasıyor cok hos bır kız ne olursa olsun.

baska acacak yer bulamamis :KK31:

kjpg-125554973.jpg

fotograf3jpg-202445707.jpg

hele ece gürsel .. diyecek bisey bulamiyorum ya bunlara .. ama cok iyi pazarliyorlar kendilerini, k*clariyla ve memeleriyle gündemde kalmayi basarabiliyorlar :KK53:

20.jpg

20120502_ece-gursel-in-dekoltesi-goz-kamastirdi.jpg

ne diyeyim Allah islah etsin :KK1:

aklıma geldi de .....geçen sene geçiyor bu anlatacağım olay, neyse.
bir kız var bizim işyerinde adına ayşe diyelim :KK66:, işte bu ayşe denen kız hep açık giyinerek kırıtarak falan dikkat çekmeye çalışır falan, bir görseniz anlardınız ne demek istediğimi... çok abartılı makyaj falan miniler şortlar falan giyinirdi ,neyse, birgün bizim işyerine bir başka kız alındı allahım kız değil afet maşallah :nazar:
bu da tıpkı ayşe gbi minielbiseleri falan seviyor olsa gerek ki geldi birgün minisiyle işyerine, aman allahım ayşeyi siz görseniz resmen kudurdu :KK52:
başladı vay böyle giyinilirmiymiş vay bu ne edepsizlikmiş falan tabi kzın arkasından bize anlatıyor bunları=), önceden ise hep "çağdaş olmak lazım, ne var bu giydiğimde" falan derdi, kendine çok kısa giyiniyorsun diyenlere :KK51: hala da bu kıza çamur atar durur "ayşe" denen şahıs :KK4:
ben de işte bunu anlıyamıyorum, kendi mini giyerken iyi ama kendinden daha güzeli giyinince ondan "tukaka"sı yok :44:

Bu kadını yakından tanıyan birkaç tanıdığım var aralarında ünlü olanlar da.Pek güzel şeyler söylemiyorlar hakkında.Herkesin günahı kendine tabi bize laf düşmez.Ha ayrıca tavuğu yumurtadan kesecek kadar tahammülsüz bir sesi vardır.Bir de göğüsleri ve dudakları silikon olduğu halde inkar etmesi yok mu?Ağız,dudak büküp poz vermeler,seksi görünücem diye bol bol teşhircilik yapması,yıllanmış şarkıcılarla kendini yarıştırmalar falan.Bir de üç ayrı tweetinde boyunu şöyle belirtmiştir; 1,77 cm-1,73 cm -1,71 cm.Hay Allahım!Seni yakından düz ayakkabıyla görenler mi salak,tweetlerini takip edenler mi?Boyu kısadır.Ha bir de sırf adı yurt dışında duyulsun diye eski sevgilisi için verdiği demeçler.Şimdi yabancı bir dergi için poz veriyor nedeni ise Mesut'u yerden yere vurması Hihoho.:KK9::KK4:

her yer estetik ne anladım bu işten .. zaten bir kadını kadın yapan göğüsleri ve dudaklarıdır .. ee onları şişirmiş güzel mi olmuş yani ördek gibi . kötü bence ...

Bu kadını yakından tanıyan birkaç tanıdığım var aralarında ünlü olanlar da.Pek güzel şeyler söylemiyorlar hakkında.Herkesin günahı kendine tabi bize laf düşmez.Ha ayrıca tavuğu yumurtadan kesecek kadar tahammülsüz bir sesi vardır.Bir de göğüsleri ve dudakları silikon olduğu halde inkar etmesi yok mu?Ağız,dudak büküp poz vermeler,seksi görünücem diye bol bol teşhircilik yapması,yıllanmış şarkıcılarla kendini yarıştırmalar falan.Bir de üç ayrı tweetinde boyunu şöyle belirtmiştir; 1,77 cm-1,73 cm -1,71 cm.Hay Allahım!Seni yakından düz ayakkabıyla görenler mi salak,tweetlerini takip edenler mi?Boyu kısadır.Ha bir de sırf adı yurt dışında duyulsun diye eski sevgilisi için verdiği demeçler.Şimdi yabancı bir dergi için poz veriyor nedeni ise Mesut'u yerden yere vurması Hihoho.:KK9::KK4:

Doğru hepsi canım benim arkadasım futbolcu ve hiç hiç hiç hoş olmayan ahlak dısı şeler yapmıslar sürekli

baska acacak yer bulamamis :KK31:

kjpg-125554973.jpg

fotograf3jpg-202445707.jpg

hele ece gürsel .. diyecek bisey bulamiyorum ya bunlara .. ama cok iyi pazarliyorlar kendilerini, k*clariyla ve memeleriyle gündemde kalmayi basarabiliyorlar :KK53:

20.jpg

20120502_ece-gursel-in-dekoltesi-goz-kamastirdi.jpg

ne diyeyim Allah islah etsin :KK1:
ohaaa annem görse elbise dikilmeden almış terziden derdi :KK52:

Doğru hepsi canım benim arkadasım futbolcu ve hiç hiç hiç hoş olmayan ahlak dısı şeler yapmıslar sürekli

Canım ben daha neler duydum ama yazılmaz burada.Her şeyin bedeli var işte,o hayatın da bayağı ağır sanırım bedeli...

X