Ebru Polat

Sanat icra edişini değilde fiziksel güzelliğini beğeniyordum ama açıkçası makyajsız resimlerini gördükten sonra bu kadın makyaj mucizesi diyorum.

Uploaded with ImageShack.us

Bence çekimden kaynaklanıyor sizin 'iğrençlik' dediğiniz şey. Fotoğraflara bakarsanız aşağılı yukarılı bir görüntü vede ağız falan düzgün değil habersiz çekim gibi birşey bu haliyle bile biraz tebessüm etse alnındaki sivilcelerden başka göze batacak birsey yok o kadar abartmaya gerek yok.

Off vucudu cok guzel ..
Dudakları arı sokmuş gb duruyor ve mimiklerini kaybetmesine sebeb oluyor
Ayrıca geçen sahurda arkadaşımla Tv.de gördük yemin ediyorum ağzımız açık kaldı :)) makyajsız hali çok fena ..

Bence çekimden kaynaklanıyor sizin 'iğrençlik' dediğiniz şey. Fotoğraflara bakarsanız aşağılı yukarılı bir görüntü vede ağız falan düzgün değil habersiz çekim gibi birşey bu haliyle bile biraz tebessüm etse alnındaki sivilcelerden başka göze batacak birsey yok o kadar abartmaya gerek yok.

Ben istediğim gibi öz eleştirimi yaparım,sana abartılı gelmesi beni ilgilendirmiyor.Makyajsız sıradan da kötü olduğunu düşünüyorum.Bunu ben düşünüyorum,senin çok beğenmene bir laf mı söyledim ? -Hayır. Sende benim yorumuma abartı diyemezsin.

hayır habersiz çekim değil magazin programında izlemiştim sinema çıkışı röportaj dı ve röportaj boyunca bu şekildeydi:KK53::KK53: zaten oldum olası beğenmezdim ama böyle görünce tamamen soğudum kadından :KK25: ki emin olun tebessüm ettiğinde daha korkunç bi hal almıştı:KK1::KK1:

anneeeee bu ne ya korktum resmen ha:KK53:
makyajlı hali ile çok sexy bulurdum bu kadını

hayır habersiz çekim değil magazin programında izlemiştim sinema çıkışı röportaj dı ve röportaj boyunca bu şekildeydi:KK53::KK53: zaten oldum olası beğenmezdim ama böyle görünce tamamen soğudum kadından :KK25: ki emin olun tebessüm ettiğinde daha korkunç bi hal almıştı:KK1::KK1:

o ağız kimde olsa korkarız aklıma kırmızı başlıklı kızdaki kurt geldi :KK52:

Ben istediğim gibi öz eleştirimi yaparım,sana abartılı gelmesi beni ilgilendirmiyor.Makyajsız sıradan da kötü olduğunu düşünüyorum.Bunu ben düşünüyorum,senin çok beğenmene bir laf mı söyledim ? -Hayır. Sende benim yorumuma abartı diyemezsin.

Ben size eleştiri yapamazsınız diye birşey söylediğimi hatırlamıyorum ve bana abartısız gelen size abartılı gelebilir size abarttınızda demedim çünkü bu benim görüşüm ama bende sizin begenmemenizi sert bir uslupla çıkışmadım ne bu saldırganlık anlayamadım. Ayrıca yorumlarda 'sen , sana ' gibi şeyler kullanmayın ben nasıl size 'siz' diye hitap ediyorsam sizinde bana 'sen' diye hitap etmenizi yadırgarım. Teşekkürler :82:

tam ben de fotoları görünce bu kızda çok itici, yapay bir hava var diye, alttaki yorumlara baktım ve öyle düşünen tek kişi ben değilmişim...dudakları ne kadar kötü olmuş. doğal haliyle kalsa güzel kız ama bozmuş güzelliğini, insanlar gereksiz yere estetik yapıyor, ve daha güzel olmuyorlar...tabi bu benim görüşüm. isteyen istediği yerine estetik yaptırır kime ne....ama abartılmasa göze daha hoş görünür

abartılcak bi durum yok ya...sadece kadın poz vermemiş makyajsız o kadar...
boyalı hallerine çok alışmışz o yüzden....

erkekler cok begenıyor hangi erkek arkadasa sorsam güzel diyor benim göremediğim bişey mi var acaba

göğüsleri silkon olmasına rağmen bence çok güzel duruyor yüzü değilde fiziği gayet güzel ben beğendim :KK1::KK1:

makyajllıda makyajsızda beğenmiyorum bu kadını

ben izledim bu makyajsız halını yakaladıklarında..kısa bı konuştu fılan..felaket ötesi yani..makyaj guzeli.okdr makyajı bana yapsalar ben dünya guzelı olurum kii :KK52:

X