70.000-75.000-80.000 Ytl Satılık Ev Arıyorum

adaer

24.04.2010
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
9.946
11
42
arkadaşlar nisan da düğünüm var evlenmeden evimizi alalım istiyoruz.Bu fiyatlara sıfır ya da 5 yıllığa kadar evi olan arkadaşlar varsa bana mesaj gönderirse çok memnun olurum

kızlar ben bahçelievlerde evimi satıyorum..5 yıllık bina deil ama 10-15 yıllık arası bir bina ama evin hiç masrafı yok..mutfak dolapları ve banyo yeni zaten.yeni evliyken almıştık evi içini falan yaptırmıştık..ama daha sonra bebek olunca anneme yakın bir yere taşınmak zorunda kaldım..
5 katlı bir binanın 5.katı bahçelievlerde cadde üzerinde önünden otobüs minibüs hepsi geçiyor merkezi bir yer yani..yerler meşe parke pimampen ısıcamlı çelik kapı dediğim gibi mutfak banyo dolaplar yeni zaten ben 2 sene kullanabildim..güney cephe ama arka ön diye bir problemi yok çünkü her iki tarafı aydınlık karanlık odası yok..
sadece şu an içinde kiracı var 1 2 haftaya çıkıcak temiz olması için sadece boyatıp satıcam
yani size sadece temizleyip oturmak kalıyor :))
fiyatıda 80.000 tl

ıstanbulda istediğiniz şartlarda bir ev bulmanız zor değil mi? Ya da hangi mevki de düşünüyorsunuz oda önemli tabi

adaer istanbulda mı arıyorsunuz benim izmirde 4 yaşında 75 tl satılık dairemiz var nişanlımın. bizde yaza evlencez ondan satışa çıkardık eğer düşünürsen yardımcı olabilirim

merhaba;
izmir torbalıda merkezi yerde 4 yaşında, 3+1
4. kat ,bina yaşı 4, 116 m2 daire satılıktır eğer düşünenler varsa benimle irtibata geçebilir .bu yaza evlencez o yuzden satıyoruz.

X