hamile kalmak için

osenay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
120
1
oncelıkler herkese selamlar verecegınız bılgıler ıcın sımdıden tesekuurler ben 7 8 ay kadar vajınusmus sorunu ıle ugrastım doktor destegıyle bu sorunu yendım belkı herkes gıbı cok rahat ve sorunsuz ılıskıye gecemedım ( cunku hala cok acılı oluyor hala kendımı kasıyorum) ama artık cocuk sahıbı olmayı ıstıyorum. oncelıkle ne yapmalıyım arkadaslar bugun adetımın son gunu 24 gunde bır adet oluyorum yumurtlama donemını takıp ederek denemeye baslayacagım .bu arada henuz doktora da gıtmedım

canım öncelikle şunu söyliym, rahat olucaksın...
kafanı hiçbirşeye takma. hamilelikmiş, yumurtlamayımış...
sen düzenli olarak gün aşırı ilişkiye gir.
ve ilişkiden sonra poponun altına yastık koy en az bir yarım saat öyle kal.
tabi ek olarak eşine birşeyler yedirebilirsin.
ballı muz, keçiboynuzu veya ilişkiden 2 saat kadar önce türk kahvesi veya sütsüz sek nescafe... bunlar spermleri hareketlendiricidir. faydası olacagını düşünüyorum...
en faydalı olanlar bunlar diye biliyorum canım. rabbim hakkında hayırlısını versin... yakın zamanda güzel haberlerini alırız inşallah...

tesekkur ederım paylasımın ve verdıgın bılgıler ıcın ınsallajh ben de en yakın zaman da guzel haberlerı buraya yazarım.

Öncelikle doktora gidip muayene ol ve hamile kalmayı düşündüğünü söyle. Sana folik asit takviyesi verecektir. Folik asiti hamile kalmayı düşündüğün tarihten önce kullanmanı öneriyor uzmanlar. Sonra eşine kaju (amerikan fıstığı da diyorlar veya meksika fıstığı) yedirmeye başla. Günde bir avuç içi kadar yese yeterli. Sperm kalitesini, hızını artırıyor. Sonra da gün aşırı ilişkiye gir, ilişki sonrası sırt üstü yatıp bacaklarını yüksek bir yere dayayarak yarım saat kadar bekle. Vajinal duş yapma, malum bölgeyi dış kısmından yıka. Sakin ol, kafana hiçbir şeyi takma. Ben bunları yaparak gebe kalmayı denediğim ilk ay amacıma ulaştım, şimdi 38 haftalık gebeyim. Hayırlısı olsun :)))

X