Ehliyet sınavındaki soru ve cvplar hakkında

kendinol

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2009
196
0
ehliyet almayı düşünüyorum,eminimki bu sınava daha önce girmiş ve ehliyet sahibi bayan doludur burda sınavda çıkabilecek sorular hakkında yardımcı olabilirmisiniz ? Önerilerinizi bekliyorum

sizlerden ricam; ehliyette en son çıkan soruları araştırıyorum onları bi siteden buldum ama ne kadar doğru bilemiyorum, arkadaşlarımdan ehliyet sınavına girenler intenetten ehliyette çıkan soru ve cvplara çalışmışlar ve çok faydalarını görmüşler, bende o yüzden o soruları indirmek istiyor ve bilgi almak istiyorum, vereceğim linktteki soru ve cvplar doğrumudur? ve site ne kadar güvenilir?

sanırım site linki vermek yasak:KK43: yasak değilse link vereyim bir bakın lütfen!!!!

hatta sizde indirip sorulara bir bakabilirmisiniz?

birde soruları indirdikten sonra b sınıfı testi ve dosyada başka başlıklar var,ben b sınıfı düşündüğüm için b sınıfı testinemi çalışmam gerek?

2009 yılında 14 şubat ağustos ve temmuz ayının soruları var sizce hangisine çalışmam daha doğru olur? 2009 kasım ayının soruları ve cvpları neden yok ?

verdiğim linkteki soruların cvp anahtarları doğrudur değilmi?

Arkadaşlar 2008 yılının soru ve cvplarına çalışmama gerek yoktur değilmi? şimdiden tşkler.

selam ve dua ile ...

Son düzenleme:
benim konumdada bu cevapşarı bulabilirsin canım çok heyacan yapma bol bol test çöz netten soruları indir çöz kitabımdaki soruları çöz kendinifazla stres yapma heyacan kötü biliyosun 2009 kasımın niye soruları ve cevapları yok demişsin canım daha ekim sınavına bugün girdik kasımın soru cevaplarını nasıl bulmayı düşünüyon hadi kolay gelsin ben atlattım umarım tabiii:sinifsinif:sende atlatırsın başarılar

evet ekim ayına girdik inan heyecandan olsa gerek kasım ayının sorularını nasıl bulucam ki inan dalgınlıktan ne soracağımı şaşırmışım:KK43: canım ben bir siteden buldum soruları ama özel mesaj yollayamıyorumki sana:KK43: peki sen soruları yazıcıdanmı çıkarıp çalıştın?direksiyon eğitimi zormu?

evet ekim ayına girdik inan heyecandan olsa gerek kasım ayının sorularını nasıl bulucam ki inan dalgınlıktan ne soracağımı şaşırmışım:KK43: canım ben bir siteden buldum soruları ama özel mesaj yollayamıyorumki sana:KK43: peki sen soruları yazıcıdanmı çıkarıp çalıştın?direksiyon eğitimi zormu?

soruları direk pc me indirdim ve cevaplayıp sonra cevap anahtarından konturol ettim direksiyon eğitini henüz almadım hiç bilmiyosan biraz zorlana bilirsin ben biraz bildiğim için zorlanacağımı sanmıyorum

ben bugün girdim sınava sorular çok kolaydı....netten önceki sınavlardaki sorulara çalış faydasını göreceksin...ben hiç bilmiyorudum direksiyonu ama şuan gayet iyiyim 2 derse katılmama rağmen.

tutu canım inş geçersin, demek direksiyona yeni başladın ne güze,l inş bende o günleri görebilirim.

kizlar bende geldim kismetse kasimda baslayacam..kitapcigim yok elimde netten bende ders not ve sorulara bakiyorum..

bildigim kadariyla 9 kasimda dersler basliyor..gec kalmadin..netten online kayit yapan yerlerde var bak istersen

teşekkür ederim bugün gidip konuşcam zaten kayıt yaptırcağım yere
kasımda sınaw yok 2 ay aralıkla sınav yapıyolar diye biliyorum ekimde wardı bide aralık .

çok zor degildi benim hem yzılı sınavım hemde direksiyon dersim,
genelde sağa sola dönüşler ana yollar sollamalar levhalar , ilk yardım soruları ben hiç derse gitmedim sürücü kursunun daha önce çıkmış soruları netten indirip her yerde çözdüm takılmadanda ilk sınavımda verdim hepsini 2,5 yıldır ehliyetim var başarılar

daha varmış kayıtlara geç kalmadım yani :) ama dersler 1 aralıkta başlıyor nasıl yetiştiricekler sınava kadar bilmiyorum

merhaba arkadaşlar..
ben bir sürücü kursunda motor öğretmenliği yapıyorum.. size yardım etmeye çalışayım... teorik sınavlar yaklaşık 2 ayda bir oluyorm. ekim 23 te vardı, bir sonraki aralıkta. aralık için henüz geç değil hala kayıt yaptırabilirsiniz..
sorulara ve çalışma şekline gelince, imkanınız varsa derslere katılmanızı tavsiye ederim ama vakit yoksa nette videolar var, onlardan birer kere dinleyip bol bol soru çözün.. sorular genelde benzer çıkıyor, birebir aynı sorular sorulmasada benzer sorular çıkıyor. nette bir sürü sitede geçmiş yıllara ait sorular var onları fırsat buldukça çözerseniz 3-5 denemden sonra soruları ezberlediğnizi farkedersiniz zaten:)
bu arada bayanların en çok korktugu ders motordur ama genelde en çok trafikten kalınır, o yüzden en çok trjafiğe çalışmak gerekir diye düşünüyorum ben... tabi dersleri takip ederseniz motor kolay gelecektir.

X