Doğum kontrol hapı kullanırken gebe kalma ihtimali nedir?

kateausten

YİĞİT'imi bekliyorum
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
79
0
38
Doğum kontrol hapı kullanırken gebe kalma ihtimali nedir arkadaşlar? Bilen varsa bana bilgi verebilirmi?

Doğum kontrol hapı kullanırken gebe kalma ihtimali nedir arkadaşlar? Bilen varsa bana bilgi verebilirmi?

sevgiki arkadaşım ben 15 ay doğum kontrol hapı kullandım ve 1.5 aydır kullnamıyorum bebiş istyoruz yarın adet görmem lazım ama ben hamile olduğumu hissediyorum bazı belirtiler var ayrıca çevremdede bıraktıkta itibaren 1 aysonrasında hamile kalan çok tanıdığım oldu ve şuan bebişlerini kucağına aldılar sen içini ferah tut kaydirigubbakcemile5

aslında koruması en yüksek kontro yöntemlerinden biri yüzde 99 koruması var 15 ay boyunca kullnadım ve olmadım hiçbir farklı yöntemde olmadı yani eşim geri çekilmedi doğum kontrol hapı kullanıpta hamile kalan kimseyi görmedim ama düzenli içmeN ŞART...

ya işin açıkçası ben bu ay 3 kez aksattım.işimin yoğunluğundan.ertesi gün 2 tane içtim ama yinede insan biraz tedirgin oluyor. 2 gündürde bir tuhafım midem bulanıyor halsizim fln.göğüslerimde çok acıyor bu ay. adet olmam 1 haftadan fazla var daha nasıl sabredecem bilmiyorum.

X