hamilelikte bel ağrısı

PINARDILA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
5
0
arkadaşlar ben 26 haftalık hamileyim ve bel ağrısından uyumayı özledim inanın
bir de üstüne kum döküyormuşum sancının tarifi yok
hamilelikte uyutmayacak kadar bel ağrısı normal mi?

ben de 13 haftalık hamileyim benim de arada bir şiddetli bel ağrılarım oluyo hatta kalça kemiğime vuruyo agrısı..

ilk haftalardaki olan bu ağrılar sonra hafifliyor iremcim ama 24.haftada öyle bir başlıyor ki uyutmuyor valla bende bir kitap var dr.kağan kocatepenin hafta hafta gebelik diye adam herşeyin olmadan haberini veriyor tavsiye ederim ben mesala ben artık 26.haftayı okuyorum bunun mekanik ağrılar olduğunu ve daha da şiddetleneceğini yazıyor :KK43: ama bebeğime can feda tabi

ağrı normal canım.ama magnezyum ve calsiyum alman gerekiyor sanırım birazcık olsun azaltabilir.tabi doktorun verirse.ben kullanıyorum.az azaldı.benim de yolda bile ağrı giriyor ve kalıyorum kıpırdayamıyorum.

arkadaşlar ben 26 haftalık hamileyim ve bel ağrısından uyumayı özledim inanın
bir de üstüne kum döküyormuşum sancının tarifi yok
hamilelikte uyutmayacak kadar bel ağrısı normal mi?

canım ınan senınle aynı durumdayım ben uyuyabılıyorum ama yuruyemıyorum ayagımı basamıyorum bazen ınsallah gecer agrılarımız

canım ben de 24. haftadayım...belim çok ağrıyor.belki seninki kaar şidetli değil heniz ama inşalah şiddetlenmez.bir gece çok ağrım ooldu.sağ bacağıma vurdu..ağrıyla uyandım.bu hamilelik ne zormuş yav

kızlar ya benim daha çok küçük 10 haftalık ama arada bi tutuyor bel ağrım kalçama vuruyor resmen magnezyum verdi doktorum ayakta çok kalınca çok ağrıyo ki şimdiden sonra ne olr bilmem :uhm:

X