Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcu ve Evlilik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.705
60
Aslan Kadını

KENDİSİNE OLAN GÜVENİ SON DERECE GELİŞMİŞ OLAN BU KADIN, KENDİSİ GİBİ GÜVENLİ NE YAPTIĞINI BİLEN BİR ERKEK ARAR.

Her zaman bakımlı, zarif, dikkatlidirler. Çok pratik, işlevsel bir zekaya sahiptirler. Yaşam zevkleri pahalı olur. Kendisine olan güveni son derece gelişmiştir. Özgürlüklerine düşkündürler.Erken çocuk sahibi olmaya pek yanaşmazlar.Modayı takip eder. Pahalı şeylerden hoşlanır. Özgürlüğüne düşkündür. Kendisine olan güveniyle, kalabalıkta bile fark edilir. Sempatik ve nazik kadın modeli, tamamen iyi bir etki yaratmak için oynadığı bir roldür. Özellikle eşi tarafından ne yapması gerektiğinin söylenmesinden hiç hoşlanmaz. Bir kez karar verdi mi asla dönmez. İlgi odağı olmak ister. Eğlence hayatına düşkünlüğü nedeniyle evlilik ona uzak gelebilir. Onu elde etmenin en iyi yollarından biri ona sürekli hediye vermektir. Kendisini bir yıldız gibi hissettirdiğinizde size yaklaşacaktır. Baskı ve kıskançlıktan hoşlanmaz ama kendisi bunları yapar. Çok sadık ve ateşlidir. Bir erkeğin kendisini hakettiğine inanırsa, ona sevgisini verir. Aşk konusunda ayakları hep yere basar. Emretmeyi çok sever. Kukla bir erkeği de tercih edebilir. En küçük kaçamak girişimini bile hoş görmez; karşılık verir.

Aslan Erkeği

SICAK ROMANTİK, ATEŞLİ AŞIKLARDIR. BİRLİKTE OLDUĞU İNSANIN AYAKLARINI YERDEN KESER.

Yufka yüreklidirler. O canı pahasına bile dişisini korur.Karizmatiktir. Kelimenin tam anlamıyla ''dişi''lerden hoşlanırlar.Aslanlar evlerine, ailelerine çok bağlı tiplerdir.Eşlerinin çalışmayıp evde oturmasını isterler.Onlar sanki baba olmak için yaratılmışlardır.Kahraman ruhludur.Gösterişine çok düşkündür. Etrafında mutlaka kendisine hayran, kendini dinleyen insanlar barındırır. Sakin görünür ama öfkelendiği zaman yeri göğü inletir.

Kahraman gibi davranan erkeklerden hoşlanan kadınlar için idealdir. Sıcak, romantik, ateşlidir. Oyun kabiliyetini, aşk hayatında en iyi şekilde kullanır. Kendini beğenmiş görünse de hep pohpohlanmak ister. Sevgi, ilgi ister. Fakat anaç bir ilgi istemez.

Görkemli, asil, cana yakın, söz dinleyen ve güçlü kollarının arasında kaybolan bir kadın arar. . Eşinin çalışmayıp evde olmasını isteyebilir.

Aşk ve evlilik
Romantiktirler ve kolay âşık olurlar. Ama ilişkinin başlangıcında partnerlerini ezmekten biraz hoşlanırlar. İlişki ilerledikten sonra kendilerini karşı tarafa teslim ederler ve oyunu kuralına göre oynayan bir aşığa dönüşürler. Cinselliklerini yoğun yaşar; mükemmel eş olabilirler. Aslan kadını, tapılırcasına sevilmek ister. Eşinin her zaman arkasındadır. Erkekler ise biraz serttir. Evde oturmaktan mutluluk duyan kadınlardan hoşlanırlar. Bağımsız kadınlarla ise pek anlaşamazlar
kalitelihayat.com

aynı benım esımı anlatıyo .D tabı ıstedıgı kadında ben oluyorum cok guzel vakıt gecırıyoduk esımle sevgılıyken hıc bısey yapmasakta cok eglenırdık bana derdı ıcınden geldııgı gııbı davranıyosun ben hc bı sewglımle boyle olmamıstım hemde cok komıksın vakıt cok guzel gecıyo oncekılerle ne yapsam ne etsm dıye dusunurdum demıstı yanı benım aradagım gbı cok guclu kadınına sahıp cıkan onu koruyan herseyıne karısan bı erkek tabı onunda aradıgı ben kesınlıkle ona demedn bsy yapmam.)

X