Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Burcu ve Evlilik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.783
60
Akrep Kadını

İNSANI MIKNATIS GİBİ ÇEKEN GÖZLERİ, DİKKAT ÇEKİCİDİR.

Duygu yüklü, tutkulu bir kadındır.O bir sır küpüdür.Kıyafet seçiminde son derece cüretkar olabilir. Sevdiği erkek için yapmayacağı hiçbir şey yoktur. Evine değer verir.Kesinlikle sadık kalır.Çok farklı konulara ilgi duyar. Kinci ve esrarengiz. Duygularını ve iç dünyasını gizlemeyi iyi başarır. Kendisine zaman zaman rahatsız bile edebilecek derecede güvenir. İçinde fırtınalar kopuyor olsa bile renk vermez. Çünkü esrarengiz olmayı sever. Birinin dikkatini çekmek istediğinde hedefe kilitlenir ve muhakkak amacına ulaşır. Çok kalabalık bir ortamda bile bir kişinin dikkatini çekmek istediğinde, başkaları fark etmeden ufak bir hareketle mesajını yerine ulaştırabilir. Kendisini asla ezdirmez. Karşısındaki erkeğin muhakkak kendisinden üstün olması gerekir. Erkeğe ancak üstün ve güçlü olması karşılığında saygı gösterebilir. Birlikte olduğu erkeğin cinsel ve duygusal arzularını tam anlamıyla tatmin etmesini ister. Aldatıldığını öğrenirse, elinden gelen kötülüğü yapacak kadar da kinci ve öfkelidir.

Akrep Erkeği

AKREP ERKEKLERİ, GÜÇLÜ VÜCUT YAPILARI, BELİRGİN HATLARI, DONDURUCU BAKIŞLARIYLA ÇOK ÇEKİCİDİR.

Çok ateşli tiplerdir. İçten ve dürüstür.Öyle görünmese de gerçekten duygusaldır. Çok kıskançtır. Eşinin fiziğiyle, zekasıyla, hareketleriyle, dikkat çekici biri olmasını ister. Ailesini ihmal etmez. Parayı severler. Seks çok önemli! Kendisine zaman zaman ukalalık boyutuna ulaşabilecek kadar güvenir. 'Dediğim dedik'tir. Aksini düşünseniz bile en sonunda onun istediği olur. Genç yaşlarda çapkınlığa başlar. Yanında sürekli bir kadının olmasını ister. Kendisini tek tecrübeyle sınırlamaz ve farklı ilişkiler yaşayabilir. İlk gördüğü kadına âşık olup, ömür boyu birlikte olması hemen hemen imkansızdır. Birinden hoşlandığında, bir anda ateşli bir erkeğe dönüşebilir. İlişkiyi yöneten tarafın kendisi olmasını ister. Herkesin ilgisini çeken bir kadının onun olduğunu düşünmesi gururunu okşar.

Aşk ve evlilik
Akrep insaninin gözleri çok belirgindir. Bakişlariyla yakar. Aşklarini dolu dolu ve sinirsiz yaşamak isterler. Seksüel açidan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati bir meseledir. Sevinçlerini de, üzüntülerini de yogun yaşarlar bu nedenle bir Akrep'le beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız. Evliliğe karar verdiklerinde seksüel uyumu şart koşarlar. Dikkatli, sevgi dolu ve eşinin başarısı için destekleyen bir eş olurlar. Kıskanç olabilirler. Evliliklerini korumak için ellerinden geleni yaparlar.

bende bir akrep olarak katılıyorum bu yazılanlara:) valla öyleyizya bişey var bizde de ne olduğunu çözen yok:)

benim de en son sevgilim bir akrepti. ben başağım. ve pek hayırlı bir sonumuz olamadı. burç uyumuna rağmen

ben başağım ve sevgilim akrep. ya uyum tamamda haftanın 3 günü kavga. o kıskanç ben muhafazakar özgür :)

akrep erkekleri gerçekten çok zor. Küstüm çiçeği gibi. Bi küsüyo ne olduğunu anlamak mümkün değil.

Hatatlı buldugum tek sey akrep erkeklerı sıpsevdı degıldır.Bırıyle ılıskısı varsa uzun soluklu yasar...

ne yalan söyleyeyim kendime bir baktığımda şu yazılanların hepsi bende de var sonuna kadar doğru :KK34:

Bende akrep burcuyum..

kesinlikle katılıyorum özelliklede şu cümlelere..

Dikkatli, sevgi dolu ve eşinin başarısı için destekleyen bir eş olurlar. Kıskanç olabilirler. Evliliklerini korumak için ellerinden geleni yaparlar.

kiskanclik haric diger seylerin hepsi tutuyor esimde.özellikle evliligi icin cok savas vermesi.ben zor bir kadinim ve esim diyorki"sana kene gibi yapismisim,asla kopmam":KK1:

X