Saç Rengi ve Saç Boyama Palette bakır tarçın

birnur79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2009
264
4
arkadaşlar siteye yen üye oldum ben de saçımı palettenin tarçın bakırına boyamak istiyorum fakat nasıl olur zaten profil resmime bakarsanız zaten biraz saçım benziyor ama ben avrupa yakasındaki bir kız varya adı aklıma gelmedi hhhaaaaa yaprak onunkinden istiyorum yardım lütfennnnnnn:çok üzgünüm:

canım mrbb bendee ondan istiyodumm biraz koyusu 2gün önce yoğun bakırla aşık dore bakırı karıştırdım boyadımm birazz koyu olduu yıkandıkça açılır diye ümit ediyorumm:??ama sanıyorum o rengi tutturmak evdezor ya:s

tarcın bakırı bu renge çok yakın.ben de boyadım 1 ay önce 1 kutu daha aldım ekrar boyucam.gercekten aktıkça daha güzel oluyo rengi.benim ilk boyamamda sacımda kızı vardı ben altın sarıya karıstırdım ama bu kez karıstırmadan boyucam.boyarsanız resim koyun benim yok da

bu renkten benim de boyamışlığım var ancak ben de yaprağın saç tonunu sevdiğimden bakır tarçın biraz koyu bir bakır rengi oluyor kutusundaki gibi olmuyor yani benim pek hoşuma gitmemişti . saçım kızılken effasorla rengi açınca avrupa yakasındaki yaprağın saçına yakın bir renk elde ettim ben ancak effasorla dipler çok açılıyor sapsarı oluyor sonra bir turuncu tonuyla dipleri boyadım dipleri boyamadan önceki bir resmimi ekliyorum

dsc03679a.jpg

bir başlık daha açılmış palette tarçın bakırla ilgili oraya da bakın isterseniz benim daha önce tarçın bakırla boyadığım saçlarım şöyleydi

zge6.jpg

ben bu boyayla ilgili hic bisi anlamadım kimisinde kırmızıya yakın kızıl tutuyor kimisinde cok acık bakır tutuyor kimisinde tam bakır tutuyor.. boyle kırmızı tutacaksa ben boyamak istemiyorummohaoldumsmilebayanssulusmile

galba hangi rengin üzerine boyandığıda önemli benimki boyasız siyah tutarmı arkadaşın tarçınlı hali)) baya kızıl olmuş..
:KK61:

ozgish ilk fotoğraftaki saçlarını açmadan elde etmem mümkün mü??

fındık kabuğu rengi saçım. palette kahve rengi saçları turuncuya yakın yapabiliyor mu?

Son düzenleme:
$251133_227503293944854_100000555559193_931162_4580082_n.jpg Ben fındık kabuğunun üzerine bakır tarcın boyadım ilk boyamada böyle oldu ama iki üç yıkamaya aktı fındık kabuğunun biraz daha koyusu bi renk oldu şimdi papatya sarısı boya aldım evde duruyo boyasammmı boyamasam mı tereddüdtteyim he bide dipleri çok sarı oluo benden söylemesi . boya akana kadar sarı sarı parlıo . :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
benim saçlarım fındık kabuguydu ve ilk bakır tarcın boyamam da böyle oldu :KK1::KK1: Eki Görüntüle 240540 Ama 3 hafta kaldı bu renk bakma :KK43: Şimdide papatya yaptım :KK36::KK36:

süper olmuş canım. ben de açık papatya aldım. altın karamal, tarçın bakır ve açık papatya karıştırarak boyamayı düşünüyorum. papatyayla boyanmış bi foto eklersen çooooooooook sevinirim. fikir edinmiş olurum

süper olmuş canım. ben de açık papatya aldım. altın karamal, tarçın bakır ve açık papatya karıştırarak boyamayı düşünüyorum. papatyayla boyanmış bi foto eklersen çooooooooook sevinirim. fikir edinmiş olurum

$300744_110915912342969_107107326057161_54713_5569237_n.jpg yalnızca papatya kullandım ve elde ettiğim renk bu :) umarım güzel olmustur . . .

:nazar: :nazar: :nazar: süper süper süper........ tarçın bakırın akmış halinin üstüne mi boyadın papatyayı? ayyy boyamak için sabırsızlanıyorum ama en son boyamı 7 gün önce yaptım :KK43:daha 20 gün falan sabretmem gerek...

evet tarçın bakırı boyadıktan bi 5 hafta sonra falan yaptım :) beğendiğin için sağol umarım denersrn sende memnun kalırsın :KK19::KK19::KK19:

evet tarçın bakırı boyadıktan bi 5 hafta sonra falan yaptım :) beğendiğin için sağol umarım denersrn sende memnun kalırsın :KK19::KK19::KK19:

3 tane boya aldım canım, altın karamel, açık papatya ve tarçın bakır :KK66: son 2yi saçımın küçük bi kısmında denemeyi düşünüyorum. yada altın karamelle tarçın bakırı yada açık papatyayı karıştırcam ((:-) sanırım o anki ruh halime göre değişecek... ama ben tarçın bakıra acayip takmış durumdayım ya...ne güzel bi renktir o öyle-yeni kutudaki rengi kastediyorum ama-

resim için tekrar çoook ama çoook teşekkürler canım :KK66:

biz geçen gün komşumun saçını boyadık dipleri mor gibi oldu (dipler bildiğin siyahtı) geriside çoook koyu kızıl niye böyle yaa
kadının saçı altın sarıydı bu arada imkansızdı yani öyle tutması ama malesef.neden böyle oldu ki
birde boyayı 9 sarı ile karıştırdık he :KK47:

biz geçen gün komşumun saçını boyadık dipleri mor gibi oldu (dipler bildiğin siyahtı) geriside çoook koyu kızıl niye böyle yaa
kadının saçı altın sarıydı bu arada imkansızdı yani öyle tutması ama malesef.neden böyle oldu ki
birde boyayı 9 sarı ile karıştırdık he :KK47:

X