Saç Rengi ve Saç Boyama En Güzel Küllü Sarı ve Küllü Açık Kumral boyalar??

tourmaline

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
5.526
194
Meraba arkadaşlar,
Küllü renkleri çok merak ediyorum.. Hangi boyalar bu konuda iyi sonuç verir? Şu ana kadar kullandığınız en güzel Küllü Sarı ve Küllü Açık Kumrallar hangileri ? Bu tonlar o kadar çok ki, insan karar vermekte zorlanıyor..tecrübelerinizi paylaşırsanız ve mümkünse resim de koyabilirseniz çok makbule geçer..

bu konuyu bende merak ediyorum çünkü şu zamana kadar karamel ve kızıl tonları denedim sıkıldım hep kızılımsı yansımalardan sıkıldım doğrusu ben saçımın rengi hafif açılsın böle güneşte yanarsınızda hani cildiniz bronzlaşır saçınızında doğal rengi açılır hafiften öle olsun istiyorum. tenim buğday gözlerim ela bir arkaşım kumral yada küllü renkler senin istediğin etkiyi verir dedi. şuan saçımı koyu kahveye boyadım herşeyi kapasın diye bıktım kızıl yansımalardan. yaza doğruda kestiricem boyaları iice bi uzatayım. sonra kendi rengi gelincede bu tonlara boyıcam doğal saç rengi üzerine kumral veya küllü kumral tonlar boyıyan arkadaşlar resim koyarsa yada bilgi verirlerse çok seviniriz :)

secloşcum bu konuya senle benden başka ilgi duyan olmadı sanırım ne yazık ki :KK43:
yani resim koymasanız bile boya isimlerini ve nolarını da yazabilirsiniz arkadaşlar..

kızlar ben normalde karamel üstü röfle kullanıorum.. ancak son bikaç aydır saçlarımı dinlendirdiğim için röfle yaptırmıorum, ve diplerine sadece küllü kumral gibi bişe kullanıorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
ya ben çok sarı olsun istemiyorum. saçım koyu kumral.. güneşteki ışıltısı koyu sarı saçımın.. 2-3 ton açılsın istiyorum sarı ışıltılarla ama hep kızıl ışıltılar oldu ne boyadıysam. küllü kumralmı boyamalıyım yoksa sadece kumralda sarı tonlarında açılıyormu onu merak ediyorum? sanırım küllü kumral baya bi sarı oluyor??? saçını kumral ve küllü kumral boyıyan varsa doğal saçın üstüne bi resmini koyabilirmi acaba rica etsem???

ben buna boyamayı düşünüyorm saçımdaki kızıllıklardan kurtulmak için...

yani eğer bu kutudaki gibi olucaksa bu renk de çok güzelmiş..ama kolestonun küllü renklerinde yeşillik oluyor diye duymuştum...ben de o yüzden merak ettim yani hangi markaların küllü tonları güzel durur diye :) kutu renkleri aldatıcı oluyor aslında, en iyisi kataloglara bakmak ama onda da hiçbir zaman aynı olmuyor sonuç..örneğin loreal recitalin çok güzel küllü tonları var ama uygulayınca nasıl oluyor acaba? küllü kumrallar sarı gibi mi durur ? küllü sarılar çok açık mıdır ?

merhabalar beni saçım koyu kumraldı Rengini açmak istedim ve bir arkadaşım palettenin yeni çıkan açık kumral serisini önerdi.Ben de boyadım bir kaç to açıldı rengi devamlı boyarsam çok daha güzel olacaktır eminim.Şimdi de güzel oldu bir bak istersen.

gül34 çüm en beğendiğim boya palette zaten. kendi saç renginin üzerinemi açık kumral boyadın canım sarı tonlarında açılıyor değilmi açık kumral kızıl ışıltılar istemiyorum çünkü. bi resim koysan olurmu rica etsem???

slm kızlar bence boyatma derim çünkü içine oksidan konuluyor ben saçlarımı direk oksidanla açıyrum ve küllü sarı oluyor aynı resimdeki gibi

kızlar ben bakır rengi ama akmış bakır biraz üzzerine koleston açık küllü kumral boyadım güzel kapamadı. sarılı bi renk istiyorumm şaşırdım kaldımmm ne renk boyamam lazım şimdi yaaa

açık olmayan küllü kumral kapayabilirdi 1 ton koyusu yani senin boyadığının..koyu küllü kumral hayli hayli kapar da sen açık renk istiyorsun..bence varsa kumral küllüye boya (açık olmayan) sonra biraz geçsin saçını istediğin renge boyarsın..yoksa çok yıpranacak..

arkadaşlar ben saçımı koreal in kumral dore küllü boyadım şuan memnunum ancak bu renklerden sıkıldım afif doreliği kapatmak ve rengi açmak istiyorum. Loreal koyu sarı küllü boyamayı düşünüyorum küllü renk nasıl olur bilgilendirirseniz sewinirim...

arkadaşlar ben saçımı koreal in kumral dore küllü boyadım şuan memnunum ancak bu renklerden sıkıldım afif doreliği kapatmak ve rengi açmak istiyorum. Loreal koyu sarı küllü boyamayı düşünüyorum küllü renk nasıl olur bilgilendirirseniz sewinirim...

canım saçların bu renk mi?bu rengi nasıl elde edebilirim diye arıyorum ben de..
8934_155937206229_50964216229_3261089_4878376_n.jpg

valla canım tam üsütne bastınız bende aylardır bu kadının saç rengine hayranım nerdeyse arıcam sorucam bende açık kumral boyuyorum palette ama istediğim gibi değil biraz daha açık isityorum bir dahaki sefer 10-65 boyucam altın sarı bakalım nasıl olucak

sanırım bu kadının diplerini açıp sonrada üsütne açık kumral gibi bir renk boyuyarlar ama kesinlikle açılmış dipleri

valla canım tam üsütne bastınız bende aylardır bu kadının saç rengine hayranım nerdeyse arıcam sorucam bende açık kumral boyuyorum palette ama istediğim gibi değil biraz daha açık isityorum bir dahaki sefer 10-65 boyucam altın sarı bakalım nasıl olucak
çok güldürdün beni ben de yakında arıyıp sorabilirim :roflol::roflol: kendisi de çok hoş bir bayan olduğu için mi saç rengini beğeniyoruz acaba :1rolleyes: bu renk kumraldan ziyade küllü tonlarına benziyor ama benim öğrenmek istediğim hangi boyanın hangi nosu ile elde edilebilir..bir de sarı mı kumral mı onu anlayamadım..ama büyük ihtimalle küllüdür canım,senin boyadığın renkler farklı bence..

X