Shatterstarın kirpi ipten halısı

shatterstar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
269
3
bu halıyı annem ördü..5 parça olarak örüldü..inde lilalar ayrı örüldü..ipler araya ip katılmayanlardan..yani tek bir ip..lila il simli olduğu için biraz daha pahalı..maliyet ise 25 tl

s5000723a.jpg

bence çok güsel olmuş cnm
emeklerine sağlık
aslında bir ara bende düşündüm yatak odam için ama
yorulurum diye vazgeçtim
senin yaptığın bire bir buçuk boyundamı
benim takım yapmam lazım 2 tane 1.5 bir tane de 3 mt o yüzden gözüm yemedi cnm
bu düz örgümü araya yapılan beyazı ayrı yapıp sonra diktin herhalde
dikiş yerlerden belli olmadı dimi
bir de ayak altındayken kaymıyormu

bende çok beğendim ellerinize sağlık.
aslında bende yapmak istiyrm çeyizime bu tarz bişey ama çeyize olurmu bilemiyrm.
çok beğendim güle güle kullanın

canım çok güzel olmuş yaaa çok özendim ellerine sağlık hemen bende aynısını yapıcam kaydirigubbakcemile3

bende çok beğendim ellerinize sağlık.
aslında bende yapmak istiyrm çeyizime bu tarz bişey ama çeyize olurmu bilemiyrm.
çok beğendim güle güle kullanın

neden olmasın canım...simli beyaz ipler var..onlardan örsen her mobilyaya uyar..çok kullanışlı..benim 3 parça halım var ama bunu kullanıyorumm..

neden olmasın canım...simli beyaz ipler var..onlardan örsen her mobilyaya uyar..çok kullanışlı..benim 3 parça halım var ama bunu kullanıyorumm..

peki altına astar yaptınız mı.
bugün biraz denedim evde iplerim vardı 3 çile.
krem rengi bal köpüğü gibi. arkası önü aynı oluyor.
örerken düz örgümü bu

peki altına astar yaptınız mı.
bugün biraz denedim evde iplerim vardı 3 çile.
krem rengi bal köpüğü gibi. arkası önü aynı oluyor.
örerken düz örgümü bu

evet canım düz örgü...haroşaya çok fazla ip gidiyor.arkasında birşey yok..ama çok düzgün dursun istersen halı kaydırmazlardan koyabilirsin altına.önü ve arkası aynı oluyor.

evet canım düz örgü...haroşaya çok fazla ip gidiyor.arkasında birşey yok..ama çok düzgün dursun istersen halı kaydırmazlardan koyabilirsin altına.önü ve arkası aynı oluyor.

teşk.ler bilgi için.
bende yapmaya başladım. düz örgüden.bakalım nasıl olucak artık çok da bilmem örgü işini fln ama denicez artık.

bişey sorucam bu ipler pahalıymış örgü bitene kadar baya ip gidiyormuş hazırı alsan daha ucuza geliyormuş doğru mu?

bişey sorucam bu ipler pahalıymış örgü bitene kadar baya ip gidiyormuş hazırı alsan daha ucuza geliyormuş doğru mu?

canım iplerden simli olanlar pahalı...omesela benim bu halım yaklaşık 25 tlye maloldu.o ebatlarda bir halıyı o fiyata alamazsın.bide kullanışlı oludğu için tercih ediliyor 10 günde bir çamaşır makinesinde yıkıyorum..

canım iplerden simli olanlar pahalı...omesela benim bu halım yaklaşık 25 tlye maloldu.o ebatlarda bir halıyı o fiyata alamazsın.bide kullanışlı oludğu için tercih ediliyor 10 günde bir çamaşır makinesinde yıkıyorum..

aa iyiymiş ben daha fazla tutar sandım
herkes öyle bi bahsetti ki ben de çok pahalı tutar sandım​

X