Mutfak Püf Noktaları SİNBO elektrikli düdüklü kullanan var mı?yardım lütfen

cancancan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
16
0
Arkadaslar sinbonun düdüklü tenceresini aldım ama kullanma kılavuzundan pek bir şey anlayamadım. daha doğrusu her şeyi yaptıktan sonra kapağın üstündeki basınç ayarı hangi konumda olmalı onu çözemedım. kullanan varsa bana basit bi dille anlatabilir mi?gösterge hangi konumda olmalı ve yemek piştikten sonra kapak nasıl açılmalı?şimdiden teşekkurler...

bende var canım.iyikide almışım dediğim bir ürün.valfı (basınç ayarını) şöyle yapıcaksın.seal yazısı dijital gösterge tarafına gelicek o hizada olucak tıpası kuzeyde kalıcak.o tıpa havada kalmamasına özen göster. pişirmeyi zaten yazılara göre yapıcaksın.zaman ayarı dijital zaten.yemek piştikten sonra dijital gösterge sıfırlanıyor ve alarm çalıyo.10 saniye bekle ve fişi çek.sonra kuzeyde olan tıpayıbiraz biraz sola kaydır ve havasını çıkar.havası iyice çıktıktan sonra kapağı kadır okadar canım.iyi günlerde kullan tencereni bu arada.

bende var canım.iyikide almışım dediğim bir ürün.valfı (basınç ayarını) şöyle yapıcaksın.seal yazısı dijital gösterge tarafına gelicek o hizada olucak tıpası kuzeyde kalıcak.o tıpa havada kalmamasına özen göster. pişirmeyi zaten yazılara göre yapıcaksın.zaman ayarı dijital zaten.yemek piştikten sonra dijital gösterge sıfırlanıyor ve alarm çalıyo.10 saniye bekle ve fişi çek.sonra kuzeyde olan tıpayıbiraz biraz sola kaydır ve havasını çıkar.havası iyice çıktıktan sonra kapağı kadır okadar canım.iyi günlerde kullan tencereni bu arada.

sevgi84 teşekkür ederim. çok güzel anlatmışsın. dün kuru fasulye yaptım sayende kazasız belasız atlattık ve çok güzel oldu. ben de iyi ki almışım...

bende alıcam alıcam deyip son anda vazgeçtim kaç kere. iyimi diyorsunuz alıyımmı yani

Arkadaşın anlattığı şekilde kullanılıyor.Bende çok memnunum.Pişirme bittikten sonra fişini çekmeyip kapağını açmazsan yiyeceğin vakte kadar sıcak kalıyor.

düdüklülerden çooookkk korkuyorum bu yüzden kullanmaya hiç cesaret edemedim

Arkadaşın anlattığı şekilde kullanılıyor.Bende çok memnunum.Pişirme bittikten sonra fişini çekmeyip kapağını açmazsan yiyeceğin vakte kadar sıcak kalıyor.

selamlar benimde sinbo tencerem bu gün geldi zamanlama ayarımı bozuk benmi yapadım anlayamadım uzun süredir kullanan biri olarak yardımcı olurmusun ürünün kullanma kılavuzu çok yetersiz sevgiler

X