Elektrik süpürgesi tavsiyeleriniz

azginakrep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
22
1
Bu hafta içinde elektirik süpürgesi almam gerek:eek:klava: eşim dyson diye süpürge alıcak ismini doğrumu yazdım;neyse bende araştıralım öyle alalım dedim çevremde kullanan yok kullanan mennun ve ya beyenmeyen başka önerisi olan nedenleriyle yazarsa çok sevinirim eşim bu hafta iyibir süpürge almaya karar vermezsem gidip en eski modelinden süpürge alıcam diye beni tehtit ediyarkaydirigubbakcemile ben zor karar veririmde artı banim vekaydirigubbakcemile5 çoçuklarımın toz vs alerjimiz var dyson iyi diyorlar reklam yapmıyorum umarım ihlas nasıl kullananlar lütfenyazın günlerim az eşim:mymeka: peşim de son bir haftam var yokakannehir

Son düzenleme:
azgınakrep
kız bu nickle sen buralarda çok sorun yaşarsın ben diyim saaa:nazar:

süpürgeye gelince : eşin çocuğun için en iyisini ister heralde. blöfleri yeme. kocanın blöf yaptığını ben yemedim sen ne yiyon :mymeka:

kiz insan böyle birseyi tehtid olarak büytürmü...ilahi ..kaydirigubbakcemile3

benim süpürge makinasi markasi dyson..iyi fena deyil..rahat olan tarafi sadece torba takmamak..kutusunu doldugunu gördügüm zaman hemen bosaltabiliyorum...ama süpürge kismindan memnun deyilim..iyi dönmüyo saga sola ve fircasi yok..yani yünlü bi haliyi süpürmek istedigim zaman zor süpürüyo.

azgınakrep

süpürgeye gelince : eşin çocuğun için en iyisini ister heralde. blöfleri yeme. kocanın blöf yaptığını ben yemedim sen ne yiyon :mymeka:

nen cinli herkez senmi :hulya:
sen hem cin hemde cinlisinyerimseniben

kafamçokkarıştı
anlamadım bişey :bbo:
eşin ne diye tehtit ediyor?gidin yenisini alın çokmu zor süpürge seçmek
seçemezsen normal süpürge bide faraş alırsın

ben dyson allergia kullanıyorum ve gerçekten mükemmel bi makina..

rainbow süpürge kullananlar kolay kolay süpürge beğenmez ve ben rainbow kullanmış bi insan olarak söyleyebilirimki özellikle alerjiniz varsa hiç düşünmeyin alın..

Bu ne anlamsız bir konu böyle...
Evet derdinizin çözümü eşinizle konuşmanız...
:hulya:

konu hakkında bilgim yok malesef... fakat nikiniz çok ilginç -tatlicadiarzu- ...

azgınakrep

fisfisfis
len ıyıkı nıkımı degısmısım.
delikafadulden.

nesı var azgınakrepın yav:icecream:

akannehir

başlığı görünce şaşırdım hele bide mutfak püf noktalarını görünce daha çok şaşırdım ne oluyoruz dedim

Saldıray kıvamında,tekme tokatlı bir konu okudum da,bu sinir bu öfke,bu pata küte girişimler eşe mi,bize mi?
Valla Aura kullanıyorum ama sana yardımcı olmaya korktum şimdigamyoncuiremsu

canım kesinlikle LıBELLE!!! kesinlikle!!
annemde LıBELLE var bende gittim ihlas ozaman dijitaldi gitim ihlas aldım:mymeka:
ihlasda güzel ama ben annemin LıBELLEsinide kullanmıştım o daha güzel geldi
hem ihlasın parçaları hemen kırılıyor
sonra her zaman sulu süpürgeyi açamıyorum diye dyson aldım ayyy bin pişmanım kesinlikle alma kullanımı çok yorucu zor
hazneside hemen doluyor ve boşaltırken bir sürü toz yutuyorsun ve dyson da kara bir is veriyor dışarıya kesinlikle alma!!
biraz üzün oldu amakaydirigubbakcemile3

X