Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebişlerine hastane çıkışı alanlar

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
10
selam arkadaslar..dun bebek kıyafetlerıne baktık esımle fıyatları hakkında bılgımız olması için.aziz bebe ve idil bebenın hastane çıkısları pahalı fakat kalıtelı..bu markalardan alan yada kullanan varmı önerılerınızı beklıyorum...

ben chiccodan 65 tl ye aldım 6 lı hastane çıkışı gayet kaliteli tavsiye ederim

idil baby kullandım kaliteli gerçekten. aziz bebe kullanmadım hiç ama albimini kullandım oda kaliteli

canım markasına bakmadım , ama kompedandan aldım.12li 25 tl indirimdeydi.kaliteli. ve çok hoş.

ben chiccodan almıştım ama fiyatını hatırlamıyorum çok güzel bişeydi..

ben hoppidik aldım 28 tl, idil bana çok pahalı geldi daha kaliteli olabilir ama en fazla 2-3 hafta giyeceği bişeye o kadar para vermek istemedim açıkçası

idil baby aldım 10 parça 65 mi neydi tam hatırlamıyorum.idil babyinn ürünlerini yegenimde kullandık çok kaliteli yıpranma falan olmaz.ben tavsiye ederim..hast çıkışı düşünmüyorsan idil babynin tulum seti artı battaniyenesi falan oluyor set gibi siz yapoabilirsiniz ben birtanede öyle yaptım...

Bana doğumdan önce 15 tane kadar hastane çıkış seti hediye gelmişti. Chicco marka setlerden iki tane ile gittim hastaneye, sezeryan olduğu için iki gün kaldık. O iki set yetti. Bebeğim 3200 gram (yani normal kiloda) doğduğu halde onlar bile biraz büyük geldi. Hediye gelen diğer (klasik alt üst zıbın takım şeklinde olanlar) hastane çıkış setlerinden bazıları şu an altı buçuk kilo olan bebeğime halen büyük geliyor, açmış bulundum diye bir kaç tanesini yatarken pijama niyetine giydiriyorum. Geri kalanları birinin bebeği olur da hediye götürürüm diye saklıyorum (alt üst takım hiç kullanışlı değil, tulum daha kullanışlı).

Tavsiyem Mothercare, Chicco, Next gibi kaliteli bir markanın (onların bedenleri daha stabil, benim üç aylık oğlum hoppidik' in 6 ay bedenindeki tulumunu giyebiliyor, hoppidik' in hastane çıkış takımı ise hala büyük geliyor) newborn - new baby - yeni doğan bedeninde iki tulum iki de badisinden edinmektir. Yeter sizi hastaneden çıkarmaya.

canım ben eminönü Havuzlu Han'dan aldım idil bebe ve aziz bebede vardı ama fiyatları uçuk ve çok az şey vardı içinde. Ben farklı bi model aldım. hastane çıkışı KARDEŞLER diye bir marka duyulmuş değil ama çok kaliteli gören bayılıyor. istersen resmini de gönderebilirim. 60 tl ye aldık biz..

kışın penye hastane çıkışıyla üşür mü bebiş?
penyenin içine yine penye mi giydircez yoksa?
acaba kadiye hastane çıkışı mı alsam diyorum?...

ben kızıma idil baby ve aziz bebe almıştım hastane çıkışlarını ayrıca yine aynı markalardan tulum, 4lü takım, battaniye, altç açma takımı, havlu falan aldım harika çıktı çok kaliteli o kadar yıkandı etti ne solmak ne yıpranmak ikinci bebeğim olur die saklıyorum 3 ay sonra bile ananem yenimi die sordu benim kızım erken ve küçük doğduğu için ben epeyce bi zaman kullandım aziz bebeninkiler daha büyük olduğu için kalıp olarak hatta onu 3 aydan sonra kullanmaya başladım

bizde bugun hastane çıkışını aldık idil baby ben çok beğeniyorum ürünlerini özellikle organik olması çok güzel...

ben de babaycix diye bir markadan aldım kompedandan. gayet güzel ve kaliteli duruyor ama henüz yıkamadım. yalnız mothercare den aldığım bodyler ve üstler kesinlikle süper, yumuşacık ve çok kaliteli.

ben de babaycix diye bir markadan aldım kompedandan. gayet güzel ve kaliteli duruyor ama henüz yıkamadım. yalnız mothercare den aldığım bodyler ve üstler kesinlikle süper, yumuşacık ve çok kaliteli.

bende babycix adlı markadan aldım oğluma umarım güzel çıkar

Ben bebegime organik pamuklu body ve hastane cikislari aldim. Cok zararli boyalar ve ilaclar oluyormus:KK43: Dogadan bebegime diye bir site var, orda ne aradiysam buldum. Uygun fiyatli da var.

kışın penye hastane çıkışıyla üşür mü bebiş?
penyenin içine yine penye mi giydircez yoksa?
acaba kadiye hastane çıkışı mı alsam diyorum?...

hastane klimalı oluyor zaten bebeği normal giyindirip birde kundaklarsınız eve geleceğininz zaman da battaniyeyle örtersiniz arabadada klimayı açarsınız biz öyle yapmıştık.

X