Dn tv srlar dnyas

jean

xoxo
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
6.481
1.417
Selamlar düğün tv de Nilüfer hanımın programına katılan oldu mu?türkiyeden dakikası kaç kuruş acaba bilen var mı?:eek:

evet canım katıldım
evden aramadım cepten aradım
vodafondan arama başına 2 tl kesiyorlar
turkcell den de 24 kontör

valla pahalıymış dakika başı 24 kontr sanırım 15 dakikadan aşağıda tutmaz batarım ben:emir_bebek:ama you_know o kadın herşeyi biliyor yav sana ben kızlar hamamında anlatayım olur mu orada yorum yapın kaydirigubbakcemile5

ben bilirm zemuszemus
vall bu yasıma kadar hayatıma giren 1 insanın herseyini bildim hissettim o gitti 6.hissimde gittimafoldumben

Gayb ı yüce yaradandan başka kimse bilmez. Rabbim bu hikmeti peygamberine dahi bahşetmemiş.
Bu gibi kişilerin duygularınızla oynamalarına ve birilerinin ceplerini doldurmalarına izin vermeyin.

heee annadı ben onu hani bana bende nasibimi alsam ya o 6.histen.

Evet canım sadece onu çeviriyoruz,evden ararsan faturayı sonra söyle :)

Ben bu Nilüfer'e bayılıyorum ama ne zaman evden aramaya kalksam hep meşgul hep meşgul. Sabah 10da da arasam meşgul. :kızgın: Bizim telefonda bir sorun olmalı. Cepten denedim o zaman çıktı bir soru soruyorlar ona hızlıca cevap vermen gerekiyor ondan sonra bağlanıyorsun. Benim yeterli kontörüm yoktu aradığımda hemen kapattım. fisfisfis

artık telimizde kontör yerine kuruş var,tl var bakalım ne kadara patlayacak :)hep böyle diyorum ben arayana kadar kadın işi bırakacak valla

X