Burç Deneyimleri

hypatia1982

Guru
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
343
8
sürekli orda burda şu burç şöyle iyidir şöyle kötüdür vb yazılar okuyoruz.ben deneyimlerimizi paylaşmayı öneriyorum.bu yaşıma kadar tanıdığım bi çok insanın burcunu biliyorum.ona göre kendi kafamda da bazı şeyler oluşturdum.kendi deneyimlerimden burçların iyi ve kötü yönlerini yazıyorum.siz de yazarsanız daha çok paylaşmış oluruz.şimdiden şunu da söyleyeyim ben otorite değilim.bunlar sadece kendi ufak tespitlerim.yanılmış da olabilirim mutlaka.hiç bi zaman tanıştığım insanlara da bu tespitlerime göre yaklaşmam.lütfen üzerinize alınmayın.

koç:tanıdığım koçlar, girişkenler.fikirlerini düşüncelerini açıkça söyleyebiliyorlar.çekinme diye bir durumları yok.mahfolsalar da tekrar ayağa kalkacak gücü kendilerinde buluyorlar.kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar.tanıdığım hepsi az da olsa her şey hakkında bir şeyler biliyor.her konuda konuşabiliyorsunuz.bunların dışında tanıdığım kadın -erkek koçlar çapkınlar.
boğa:çok tanıdığım olmadı.
ikizler:mutlaka haklı çıkmaya çalışmak gibi bir derdi oluyor çoğu zaman.ve buna ulaşmak için de yalan söylemekten çekinmiyor.ızin verdiğiniz sürece de sizi kullanmaya çalışır.her ne kadar akıllı zeki falan dense de ben böyle bi şeye rastlamadım.çok akıllı ya da zeki değiller.zaten zekayla burcun bi bağlantısı olduğuna kesinlikle inanmıyorum(bkz.albert einstein)bunun dışında insan canlısı, insanlarla vakit geçirmekten, dışarı çıkmaktan, sosyal olmaktan mutlu oluyor.gezmek, eğlenmek istiyorsanız ideal arkadaş.
yengeç:ikiye ayırdım ben.çok hassas olanlar ve çok hırçın olanlar diye.hassas olanlar nazik, kırılgan, alıngan oluyor.hırçın olanlar da fazla erkekleşmiş oluyorlar.kincidir.ince düşüncelidir.
aslan:tanıdığım hepsi için başarı çok önemlidir.başarılı olmak için her şeyi yaparlar.nerdeyse hepsi de buna ulaşır.fakat aslanlar gerçekten dostu olmayan insanlar oluyor genelde.
başak:çok düşünceli.her şeyi düşünür.mantıklı davranır.kova mesela bazı bilgileri yarım yamalak bilir.hatırlayamadığı ya da bilmediği bir şeyi mantıkla süzüp size anlatır.bu yanlış da olabilir.ama başak bilmediği bir şey hakkında fikir yürütmez.ne diyorsa bilgi olarak mutlaka okumuş, öğrenmiş, doğru ve emindir.o yüzden anlattığı bir şey hakkında acaba doğru mu diye düşünmeye gerek kalmaz.doğrudur.emin olmadığı şeyi anlatmaz.çok temiz ya da titiz oldukları söylense de bu özelliği hepsinde göremedim.çok bilgili olduklarını biliyorum ve mantıklı.kötü olan da bazen fazla mantıklı oluyolar.ve yanlış sonuçlara varıyorlar.
terazi:nazik, görüntüsüne önem veren, kadın gibi kadın ya da erkek gibi erkek diyeceğiniz tipler görüntü olarak tarz olarak yani.
akrep:erkeğini fazla tanımadım.kadını da harbi oluyor.her ne kadar kinci vs dense de ben görmedim o tarz bi özellik.vefalıdır.
yay:arkadaş sohbeti, bir kaç eğlence aracı; kumar ya da benzeri bir şey.hayat bunlardan ibaret sanki yaylar için.çok pozitif gibi şeyler söylense de göremedim.espri yeteneği var ama bu her daim neşeli olacak diye bir şey yok.sorumsuz oluyorlar.inatçı.gerekirse çok acımasız olabilir.
oğlak:işkolik.hepsi istisnasız tanıdığım bütün oğlaklar kendi sınırlarını zorlayan insanlar.misal kadın.işte başarılı bir kadın, evde mükemmel eş, mükemmel anne, mükemmel arkadaş, vb.çok yoruyorlar kendilerini bence.
kova:mantığı uğruna duygularını gözünü kırpmadan harcayan biri.mantık anahtar kelime.kendini sürekli geliştirmeye çalışan, okuyan, öğrenen biri.yukarda dediğim gibi bazen emin olmadığı şeyleri de eminmiş gibi söyler.her dediğine inanmamak lazım yani.çok iyi konuşur.arkadaş canlısı.
balık:çok hayalci, çok duygusal, vefalı.fazla olumsuz olabiliyro bazen çok karamsar olabiliyor.

benim deneyimlerimden öğrendiklerim bunlar.siz de deneyimlerinizi burada paylaşırsanız bilgiler çoğalacaktır.

Son düzenleme:
koç:kendine güvenir,arkadaş canlısıdır,bilgilidir, başarılıdır,kıskançtır
boğa:sabit fikirli olurlar genelde,karakterleri sağlamdır değişmezler,kendine güvenir ve beğenir herzaman dedikleri doğrudur
ikizler:tanıdığım ikizler genelde hırs delisi tipler,neşeli esprili hoş vakit geçirilebilecek insanlar, çıkarları söz konusu olunca kimseyi gözleri görmez
yengeç:bi çok yengeç tanıdım hepsinin en belirgin özelliği aşırı anneci olmaları bi ortamda annesinden bahseden bi insan varsa kesin yengeçtir,çocuk ruhludur,bi de aşırı alınganlar
aslan:konuşurken çok fazla 'ben' kelimesini kullanırlar,hırslıdırlar,iyi dost olurlar
başak:ayrıntılar insanı,çok başak tanıdım hepside ayrıntılarda boğulan insanlar aşırı düşünürler titizdirler,kendilerine çok bakarlar genelde kokoş hatunlar oluyolar
terazi:konuşmayı bilen hoş sohbet girdiği ortamda dikkat çekebilen giyimine özen gözteren insanlar
akrep:kişilikleri hakkında çok bilgim yok ama gözleri bakışları belirgin insanlar olurlar gibi bi izlenimim var
yay:aşırı mantıkçı olurlar genelde
oğlak:çok çalışan başarılı insanlar,çok bilirler
kova lar haklarında yorum yapamam çok belirgin özellikleri yok sanki ya da ben farkedemedim
balık:hayalperest,çocuk ruhlu hiç büyümeyecek insanlar,depresyonları çok abartı oluyo

oğlak:işkolik.hepsi istisnasız tanıdığım bütün oğlaklar kendi sınırlarını zorlayan insanlar.misal kadın.işte başarılı bir kadın, evde mükemmel eş, mükemmel anne, mükemmel arkadaş, vb.çok yoruyorlar kendilerini bence

oğlak:işkolik.hepsi istisnasız tanıdığım bütün oğlaklar kendi sınırlarını zorlayan insanlar.misal kadın.işte başarılı bir kadın, evde mükemmel eş, mükemmel anne, mükemmel arkadaş, vb.çok yoruyorlar kendilerini bence

evet kesinlikle öyle.kendilerine ediyolar ama öyle mutlular sonuçta

X