Evli bir erkek size aşık olsa ne yapardınız?

Karına yaptığını bana yapmayacağın ne malum derdim asla hayatıma girmesine izin vermezdim...

arkadaşlar hepiniz bir soru.evli bir erkek size aşık olsa ve sizinle evlenmek istese.karısından boşanmayı bile göze alıyor.bu durumda siz ne yapardınız.

merhaba evli bir erkek ,durup dururken mi karısından boşanmak istiyor,bu yazınız bana sizinle bir ilişkisi bulunduğu kanısını uyandırdı? Ayrıca sizde burda konu açtıp merak ettiğinize göre ,en azından bir ilişkiniz olmasada, bir ilginiz olduğu aşikar,lütfen evli erkeklerden uzak durun ,yuvasının yıkılmasına sebebiyet vermeyin ,sevgiler.

ben şu an o adamla evliyim.
Biz tanıştığımızda evli olduğunu bilmiyordum. Sonradan öğrendim. öğrendiğimde ise çok geçti. çoktan deli gibi aşık olmuştum ona. Zaman içinde boşandı ve biz evlendik.

Eski eşinin durumuna ben de çok üzüldüm. Ama mutsuz olacaklarına 2side ayrı evliliklerde mutlu olmaları daha mantıklı.

Eski eşini mağdur etmemek için kendi mağdur oldu diyebilirim. Ama olsun umarım o da çok çok mutlu olur.

çok mağdurmuşta sevgili bulmadan boşasın bu adamlar eşlerini ,hepsi hikaye ,evlilik toz pembe yürümez tabi ki,böyle bir azınlık var erkeklerde ,yenisini bulunca eskisine tekme ,baya ğı iyi niyetlisinizde ayrıca boşanılan eski eşe mutluluklar ,vicdanınızı rahatlatıyorsunuz bence ,resmi olarak boşanmadan ilişki yaşayan hiçbir kadına hak vermiyorum,sonradanda öğrenseniz bırakmanız gerekirdi? Sonradan bunu kabullenen bence baştada kabullenecek seviyede zaten allah kimsenin yuvasını bozmasın ,bozmak isteyenlerede fırsat vermesin,ayrıca fırsat bulanlarında yanında kar kalmaz,yuva yıkanın yuvası olmaz ,sevgiler.

banada evlenmek üzere olan biri aşık olmuştu, öğrendiğimde hemen bıraktım son sözlerimde nişanlını sevmeye çalış o kızın umutlarını yıkma bana böyle bir vicdani sorumluluk yaşattığı için onu hiç affetmeyeceğimi söyledim ve onu hiç tanımamış gibi davrandım, bırakınca iyice takıntı yaptı hala özel günlerde mesaj atar hiç cevap vermem, bi yandanda nişanlısıyla çıkıyor geziyor kız kendi facebookuna çocukla resimlerini koyuyor nişanlı oldukları yazıyor ama çocuğun facesinde kızla ilgili tek bir söz resim yok, karaktersiz erkek çok siz sakın onlara uymayın, kendinize yapılmasını istemediğinizi başkasına yapmayın.

ne malum bu süreçte sen olmasan adam karısına yaklascak ve bir yuva kurtulcakkk...belki senden dolayı bosanma sureclerınde barısamayacaklar.allah korusun dunyada tek o mu kaldı.sen daah kımelrı bulursun asık olursun.kim sevmezki heycanı tutkuyuuuu o da sevıyor herkes gıbı.illa bosancaklarsa da sen hayatında yokken yapsın sıkıyorsaaa..bosansın öyle gelsin ama bitir şimdilik lütfen.karsı tarafı düşünnn o kadının onurunu düşünnn.nıhayetınde hala o karısınınnnnn ona aittt

Başta bilmiyor olsaydım sonradan da öğrensem anında bırakırdım yüzüne suratına bakmazdım.Aşk falan kalmazdı zaten iğrenirdim böyle adamdan! Yuva yıkanın yuvası olmaz derler kimi gördüysem hiç biri mutlu olamadı..

Erkekler karılarından boşanamıyor kızada sewıorum sewıyorum senı deyıp kızında hayatını mahvediyor.. benım yakın bır arkadasımda bunu yasadı ve buyzuden onunla ilişkımı kestım.. yıllar sonra faceden bana msj attığında sordum adamı ve cewap şok ediciydı ..karısıyla mutlu mesut demıstı.. okdar ağladı onun ıcın okadar acılar cektı ...bence asık olunuyorsa acı ceksede ınsan vazgecmelı sonra cok daha kotu sonuclar oluyor .. Allahım yazdıysa böle gönul ilişkisi bozsun...

bugun benım için hiç duşunmeden eşinı terk eden yarın benıde bır başkası için terk eder en onemlısıde karşımdakı hemcınsıme boyle bır adılık yapam

arkadaşlar hepiniz bir soru.evli bir erkek size aşık olsa ve sizinle evlenmek istese.karısından boşanmayı bile göze alıyor.bu durumda siz ne yapardınız.
Böyle bi adamın sevgisine muhtaç kalacak kadar neden acizim diye kendimi sorgularım .

X