Evli bir erkek size aşık olsa ne yapardınız?

"bügün benim için karısını terk eden adam , yarında bir başka kadın için beni terkeder" diye düşünürdüm canım........

kesinlikle yüz vermem çünkü ben nasıl ki eşimi sewerek isteyerek evlendiysem

kimbilir onun eşi de onu nasıl seviyordur..ki kötü bir durum ama bizde bir laf vardır

Yuva yıkanın yuvası olmaz derler........

cok iyi düşünemen lazım. Yuva yıkanın yuvası olmaz ne zorluklarla kuruluyor bir yuva arkadaşımın başına gelen olayı anlatayım sana arkadaşım patronun aşık oldu adam evli bir cocuğu var adam boşandı arkadaşı mı cok uyardık yapma bunu diye yok evlenecez dedı yuva üstune yuva kurulmaz dıye anlatamadık evlendıler
taki kocasını başka kadınla görüp kocasına hesap sorduğunda kocası dövmüş yüzünde kaç dıkış vardı hesap soramazsın bana
dıye 3 sene sürdu bu evlilik 1,5 yaşında cocuğu ile kaldı kımseye de bişi dıyemıyor şimdı boşanıyor olan cocuğa oldu ....

bügün benim için karısını terk eden adam , yarında bir başka kadın için beni terkeder... yaniii oyle düşünmen lazım...

Son düzenleme:
vallahi ne olsun, benim şimdiki eltim kaynım evliyken kaynımı ayarttı sağolsun, kaynım da eşinden boşandı,şimdiki eltimi aldı... e yuva üzerine yuva kurulmaz derler ya, her gün birbirlerini yiyip, oturuyorlar... kavga küfür sesleri ta sokağın başından duyuluyor allah ım esirgesin...

ben evlı bı erkegın bana yaklasmasına oyle bı seye ızın vermem bu benım elımde olmaya bılır ama en azından tavrını bellı eder ınsan mesafesını koymalıdır
cok korkarım boyle seylerden allah kımseye yasatmasın
bugun bana yarın sana dıye dusunurum herzaman

Bu durum başıma geldi. Belki de bana aşk olarak lanse ettirdi ama niyeti farklıydı bilmiyorum. Çünkü onu tersledim. Eşinin çok kaliteli biri olduğunu ve onu çok sevdiğini söyledim. Aynı yaklaşımı tekrar gösterirse eşiyle konuşmak zorunda kalacağımı söyledim. Ne oldu biliyormusunuz? Bir daha benle konuşmadığı görümediği gibi, eşi de benimle bir daha konuşmadı. Artık kadına hakkımda ne anlattıysa. Açıkçası dert etmedim görüşmemelerini.

Herhalde o şehri terkederdim.Kesinlikle reddederima.s

inanmazdim....Butun bu sozlerin gelip gecici oldugunu, benden hevesini alinca baska hevesler arayacagini dusunurdum. Kisaca evli birinin bunu soylemesi bile onun karakterinin ne kadar ucuz oldugunu gosterir zaten

hiç bir evli erkek bana aşık olma ve bunu bana söyleme cesaretinde bulunamazyasakkelime
her zaman mesefayi korurum :1closedeyes:

arkadaşlar hepiniz bir soru.evli bir erkek size aşık olsa ve sizinle evlenmek istese.karısından boşanmayı bile göze alıyor.bu durumda siz ne yapardınız.

hiçbir şey...
hikayenin sonunu beklerdim merakla...yerimseniben

başkasıyla evlenme boyutuna getirmeselerde,açıkça sölemeselerde hepsi bunu yapıyor ve bu durumlarından nefret ediyorum.26 yaşındayım ve çevremde gördüğüm erkeklerden dolayı hepsinin aynı olacağı ve kadın düşkünlüklerinin bir gün benim eşiminde bana yapabileceği düşüncesi iyice belleğime oturdu.korkum gelecekte herkese güvensizce bakmam.bir kişiyi sadece ve sadece Allah korkusu engelleyebilir.bazen kızıyruz ama karşılarında kendilerine cevap veren birini bulamasalardı erkekler bu kadar çapkın ve değer bilmez olmazlardı.onların aç gözlüleri kadar ,aynı şekilde olan bir o kadarda bayan var.nedne konuyu okuyunca kalbim sıkışıyor çünkü;evli ve namussuz erkeklerden nefret ediyorum.

evli biri mi size aşık oldu
karısından boşanacağını mı söyledi
ASLA inanma derim bi o kalmadı evleneceğin

Kesinlikle evli bir adamla işim olmazdı,he açıldı bana diyelim utanmaz herif,bende çok net tavrımı koyardım,ve eşinide ilk başlarda nasıl sevdiğini ve bunları hatırlayıp eşine dönmesini yanlış yapmamasını uyarmaya çalışırdım.

Yasak ilişki yaşayan birilerini biliyorum kadında evli erkekte ama 9 yıldır devam ediyor sizce bu durum ne şaşıyorum onlara geçici olsa biterdi demi onlarınki artık evliliğe benzedi ama çok saçma ikiside başkasıyla evli ya

bugün ona yapan yarın banada yapar diye düşünürdüm. yuva yıkanın yuvası olmaz denir hep. en başta gardını almak gerek zaten. adamın evli olduğunu öğrenir öğrenmez uzak durmak seviyeyi korumak lazım. gerçi saklarlar evli olduklarını ya neyse.

öyle bi insanla işim olmaz zaten...bir söz vardır..

Bugün senin için baskasını terk eden yarın bir başkası için seni terkeder..a.s

canım böle bi durumda çantamı kafasına vurur işim olmaz der geçerım eşine yapan daha sonra bana yapmayacagı ne malum yuva yıkaıon yuvası olmaz derler hiç hoş değil yanı yürüsün gitsın yolunaa...

müge anlını programından öğrendiğim kadarıyla,bir insan her haltı yiyip tekrar eşinin yanına dönüyor..yani boşanma falan hikayeee

arkadaşlar hepiniz bir soru.evli bir erkek size aşık olsa ve sizinle evlenmek istese.karısından boşanmayı bile göze alıyor.bu durumda siz ne yapardınız.

gider anlından öperim:roflol::roflol::roflol:

böyle saçma bişey olur mu ya, kadın eşiyle mutluysa ona kim aşık olursa olsun ne önemi var, bide karıısından boşancakmış ha, aman ne lütufkaydirigubbakcemile3

zaten bu tip duruma düşen kadınlarda maymun iştahlı olduklarından
genelde buldukları erkeklerle tencere kapak durumunda olduklarından, ortada kalırlar
:hulya:

X