Evli bir erkek size aşık olsa ne yapardınız?

arkadaşlar hepiniz bir soru.evli bir erkek size aşık olsa ve sizinle evlenmek istese.karısından boşanmayı bile göze alıyor.bu durumda siz ne yapardınız.

arkama bile bakmadan kaçardım, ne yaşanırsa yaşansın üzülen kadınlar oluyor çünkü:enbuyukkk:

hiç hoş değil ben olsam öyle bir insanla görüşmeye devam etmem
kesinlikle güvenilecek bir erkek değil bence
kim bilir ne hayallerle evlendiği karısından başka bir kadın için vazgeçen adam yarın bir gün başka bir kadın için o kadından da vazgeçer

kuma olarak giderdim
karısını boşamazdı çünkü -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

bruce willis ya da brad pitt'se yuva yıkan kadın olabilirim galiba :1rolleyes:
şaka tabii ki iğrenç bişey üstüne kusarım adamın oracıkta.

Evli adamların söyledikleri klasik yalanlardan biri: "Karımla mutsuzum, boşanacağım ondan"dır. Zavallı kadın adamın tuzağına düşer, adam onu kullanır kullanır bir kenara atar...
Bu yalana kanmayın lütfen...

Evli adamların söyledikleri klasik yalanlardan biri: "Karımla mutsuzum, boşanacağım ondan"dır. Zavallı kadın adamın tuzağına düşer, adam onu kullanır kullanır bir kenara atar...
Bu yalana kanmayın lütfen...

sonra da biz karımla aramızdaki sorunları çözdük boşanmaktan vazgeçtik
bak seeeen :mymeka:

bence hemen mesfe koymalı eşini bırakacağını sanmam çoğuda evli olduğunu saklar bu tiplerin tavladıktan sonra söyler

onu boşayıp seninle evlenicem diye konuşacak samimiyeti bile kurmamaya çalışırım ona göre mesafeli davranırım fırsat vermem ben :mymeka:

elimde kalır yoksa :eek:klava:

sana bişey anlatayımmm iyi dinle ....
hani yuva yıkanın yuvası olmaz asla yapmam dediğin şeyler insanın başına gelir elbet sevginin önünede duvar oremezsin evli cızzzz yakar diye elini ayagını çoçuk gibi cekemzsin sevgi yaş ırk hiç bişey dinlemezz....
bundan 1,5 sene önce başıma geleni anlatıyım...
biri vardıı benim çalıştıgım yerde hemen yakınında bi cafe her sabah işe giderken ordan gecerdim.. öglenleri yemek yer oyle arkadaşlarla gittiğimiz bi yerdi işletmeyi ailecek idare ediyolardı ablasını agbisini kardeşiyle sohpet ederdım çok sıcaktılar yakındılarrr...
iyiden iyiye mesajlarmalar arkadaşlıktan öte yakınlaşmalar başladı.. ama hiç sevgili olmadık ne bileyim cafenin dışında görüşemezdik çünkü çıkmıyorduk.. konu hep biz peki neyiz? oldumu ben ciddi bir ilişki düşünmüyorum olurdu... zaman zaman ben iyice kaptırdımm ama bildiğin körkutuk aşıgım bekliyorumm beni sevdiğini söylemesini ve ciddi bir ilşki için bana evet demesinni... karar verdim bide taşınınca iş yeri ordan uzaklastım....aradan aylar gecti aradı konuşalım mı diye koşarak gittim yanına herşey cok daha farklıyıd biz gelniyorduk agbileri falan herkes biliyordu artık... herşey iyiydi guzeldi bildiğin sevgiliydik el el konuşurdukk... planlar yapardıkk... sonra bi gun ablası aradı beni konuştuk o gitti dedi neden nereye dedim filanca yerde dayısı varmış oraya gitti dedi nedn dedim sordum seni çok sevdi senin için gitti dedi nasıl yanı dedimm... çok küçük yaşta biriyle evlenmiş evlenmek zorunda kalmış ve evlendiğinde senesi olmadan malum çoçugu olmuş ozamanlarda hiç mutlu olmamış hiç sevmemiş eşini ve bitek benimle mutluymuş ve bu mutluluğu kardeşine çok görmemişler baana diyememişlerr...duyunca kaynar sular indi başımdann iş yerinden bi arkadşım sinirin almadı camı cerceveyi indirdi beni kandırdıkları için benmle oynadıkları için....yıkıldım bi daha yapmam dedim hergece ailemden gizli odamda içer unutmaya calışırdımm deli gibiydimmm .... bilseydim yaparmıydım baglanırmıydım dedimmm kendime asla kaptırmazdımm asla evet demezdim sonucta evliydi... oyuzden boşanmamışsa sayet evli insanların hayatlarından uzak durun başkalrının cekecegi üzüntülere sebep olmayın derimmm

arkadaşlar bu hataya düşen arkadaşlarım oldu. evli birini sevip boşatıp evlenenler.... bilinçaltı bu engelleyemiyorlar ve kocaları bir şekilde onların ahlaksız olduklarını beyinlerine kazıyor ve farketmeden de olsa onlara bu şekilde davranıyor. yani sevilseniz bile asla o ilk aşık oldukları temiz kız ( karısı ) olamıyorsunuz bu bir. ikincisi istinasız hepsi aldatıldı bir kısmı dayak da yedi. oysa o adamlar ilk karılarını dövmemiş.. bu da ilk anlattıgıma çıkarımdır. ve 4 ünden 3 ü boşandı. ilahi adalet denen birşey var ve bunu bu hayattayken de ödüyoruz inanın veya inanmayın. ikincisi onur denen birşey var. ben aşkın onursuzluğa mazeret olduguna inanmıyorum.
o zaman kızına tecavüz edip de aşığım diyen babaya da mı hak vereceğiz? aa adamcağız aşıkmış bu durumda kızını becerebilir mi diyeceğiz ?
evliliğin sonsuz olduguna inananlardan değilim.eğer yanlış bir kararsa mutsuzsa tabi ki insan boşanmalı. amaaa boşanıp kendine bir hayat kurduktan sonra yeni arayışa girmeli. evliyken , kadının ütüledigi gömleklerle sana gelirken akşam onun koynunda uyurken değil.
konuyu açan dostum bence biran önce silkelen ve kendine gel. senden önce milyonlarcasının yaptıgı hatayı sen de yapma. karısından boşanacaksa mutsuzsa boşansın ama sebebi sen olma. kusura bakma ama böyle bir soruyu sormak bile abesle iştigaldir benim açımdan.

X