Evli bir erkek size aşık olsa ne yapardınız?

Ben asla evli bir adama yakışıklıymış ya da hoş adammış gözüyle bakmam ki... Şu an evliyim ama bekarken de tanıştığım evli hiç bir erkeğe o gözle bakmadım hep kocaman mesafe kurdum aramıza. Hatta kendi çevremden en son ben evlenen ben olduğum halde çok çok samimim erkek arkadaşlarımla sadece evli oldukları için hep kızdan taraf durdum.

Eğer; insanlar belli bir çizgiyi aşmazlarsa böyle gereksiz durumlarla karşılaşmaz. Hem yarın aynı şey kendi başınıza gelse ne yaparsınız ki?

:1yes2:

çok doğru :1yes2:

YORUM : çok duygusalım falna filan ama en katı oldugum durumlardır bunlar evli insanların başka ilişkileri olması... aşk gerçekten erkek için konusmuyorum kadında olsa gerçekten aşık olduysa evliyken başka birine ben kızamam başıma gelse benım kocam böle bi durumda kalsa çoook kırılır çok içim acır ama nasıl gittinde aşık oldun denmez ..bazı duygular önlenemez tabi ama ne desek beyhude olur o vakitten sonra...zorr bi durum ne desem boş.. kimsenin başına gelmeemesi dileğiyle ... ama benim başıma gelse ben evliken birine aşık olsam kocamın ters bi şeyini görmedisem onu bırakmazdım ... emek herşeydir ..o adamında karısının emeklerini düşünür hiç bulaşmazdım...

hürmetler...

ASLA ve ASLA birlikte olmazdım..eğer benim için onu bırakırsa birgün birisi için beni bırakır..bu teoriye herzaman inanmışımdır..:1yes2:

Evliyim ve evli erkeğe yan gözle bakmayı bırakın aklımdan bile geçmez.Eğer bir kadın evliyse bu tarz bir ilişkiye girmesi ahlaki değildir.Kendinden uzaklaştırması gerekir erkeği.Eger kadın evli değilse yine uzaklaştırmalı yuva yıkan olmamalı.

Arkadaşim aşk kolay birşey değil..sen aşik olmakdan bahsediyorsun...o sana yada sen ona fark etmez adi eger gerçekden aşksa....aşk kolay birşey değil...adam seçemez hani bi laf vardir gönül otada konar ....b...kada derler yaişde öyle birşey..şimdi bence yanliş birşey değil aşik olmak kime neden niçin aşik olduğunun analizini yapamazsin...aşk sizce seçer mi?seçmez olur olmaz olur olmaz insana aşik olabilir insan...şimdi sorumuz aşik olablir mi evet olabilir...yani hanimlar siz şimdi evli olduğunuz için kendinizi onun karisi gibi düşünüp cevap veriyorsunuz..yanlişş....burda aşik olanin yerine kendinizi koyup cevap vereceksiniz...bence bence aşik olunur....ama ama ama bir gelecek olmaz...bir gün bir yerde biter bitmeyede mahkumdur....

Arkadaşim aşk kolay birşey değil..sen aşik olmakdan bahsediyorsun...o sana yada sen ona fark etmez adi eger gerçekden aşksa....aşk kolay birşey değil...adam seçemez hani bi laf vardir gönül otada konar ....b...kada derler yaişde öyle birşey..şimdi bence yanliş birşey değil aşik olmak kime neden niçin aşik olduğunun analizini yapamazsin...aşk sizce seçer mi?seçmez olur olmaz olur olmaz insana aşik olabilir insan...şimdi sorumuz aşik olablir mi evet olabilir...yani hanimlar siz şimdi evli olduğunuz için kendinizi onun karisi gibi düşünüp cevap veriyorsunuz..yanlişş....burda aşik olanin yerine kendinizi koyup cevap vereceksiniz...bence bence aşik olunur....ama ama ama bir gelecek olmaz...bir gün bir yerde biter bitmeyede mahkumdur....

Evliyim,bekarken de düşüncem aynıydı.Kesinlikle evli bir adamla bu duruma gelmezdim..Olsa olsa benden evli olduğunu saklamış,beni kandırmışsa ilişki başlardı..evli olduğunu öğrenir öğrenmez onu hayatımdan silerdim..bekarken de asla evli bir erkekler birlikte olan kız imajını kendime yakıştıramazdım...

Evli erkek konumunda olan biri olsam ,eşim dışında birinden medet umacağımı sanmıyorum..Ama iki taraf olarak baktığımda da yani evli adama aşık olan kız veya evli adam olup başka bekar bir kıza aşık olan bir adam olsam ya aşkımı kalbime gömerdim ya da eşimle boşanır ondan sonra o kızın karşısına çıkardım...

ilerde aynı seyı yasamak ıstemezdım..cunkı almamazlumun ahını cıkar aheste aheste...
ben baskasının mutlulugunu bozarsam asık adamın ardına dusup mutlaka benımbe basıma gelır..o yuzden oto kontrolumu saglam tutar asla ne umut verır nede kalbımı verırım..

kesinlikle öyle bişey olduğunu öğrendiğim an o kişi her kimse görüşmeyi keserdim. günahtır yaaa eşinin yerinde olmak istemezdim kimbilir eşi evde onu beklerken oda başkalarına aşkını ilan ediyo.. yazık çok yazık Allah kimseye yaşatmasın.

Bu gün senin için başkasını terk eden, yarında; başkası için seni terk eder.......

allah korusun ..evlilerle hep arama kocaaaammaaannn bir mesafe koymuşumdur...benden uzak olsunlar gitsin karısına aşık olsun.
evli erkeklerle haşır neşir olan bayanlar dan da hiç hoşlanmamışımdır...

Bana asik olacak ve bunu itiraf edecek kadar sammimiyet olmaz zaten aramda!!:nazar:

Buna evli bir erkekle arama koydugum mesafeden dolayi cesaret edemez zaten bir kere:kahve:

o insanin asla yüzüne bakmazdim..ne demek ya,esi kimbilir ne umutlarla evlenmistir,o durumda olmayi allah göstermesin kimseye...
ve arkadasa katiliyorum-bugün senin icin baskasini terkeden yarin bi baskasi icin seni terkeder...

bekardım o zamanlar ; ev arkadaşım da çok kariyerli bir işe sahipti..çalıştığı şirket çok tanınmış holdinglerden biriydi ..ev arkadaşım çok şık, çok güzel ve asil bir kızdır..etrafında her zaman dikkatleri üzerine çekmiş biridir..eğitimli, amerikada master yapmış oldukça seviyeli bir kişiliğe sahipti..
çalıştığı şirketin yönetim kurulu başkanı 35-36 yaşlarında olan şahıs arkadaşıma aşık oldu..evliydi..arkadaşıma inanılmaz jestler yapıyordu..arabasına çiçekler eve hediyeler geliyordu sürekli..arkadaşım terbiyesinden dolayı hiç tepki vermedi ..bu ilgi birkaç ay sürdükten sonra arkadaşım beyefendiyi konuşmak için bir yere davet etti..ve yaptıklarından vazgeçmesini , hiç hoş olmadığını, bu sebepten dolayı işinden vazgeçmek zorunda olduğunu ve böyle bir ilgiye karşılık veremeyeceğini söyledi..adamda çok seviyeli bir kişilikti ve arkadaşımdan özür dileyerek yaptıklarına son verdi..başka sebeplerden dolayı arkadaşım 1 yıl sonra işten ayrıldı..
aradan 3 yıl geçti o sırada hiç görüşmediler..adam eşinden boşanmış o sırada..
neyse 3 yıl boyunca hiç karşılaşmamış olan bey ve arkadaşım iş gereği bir yemekte tesadüf karşılaşınca sohbet etmeye başlamışlar..ve beyin eşinden boşandığını öğrenmiş..
evet gelelim sonuca ; arkadaşım o dönemde bu beye aşıktı fakat evli olmasından dolayı reddetmişti hislerini hiç belli etmeden..
yıllar sonra karşılaştılar , şu anda evliler dünya tatlısı iki kızları var..biri 6 diğeri 2 yaşında..çoookk mutlular..

ben daha önce evli bir erkekle msnede konuşmuştum çok etkilemişti beni ama nasıloldu abi olarak konuşma oldu daha sonra sevdiğini söyledi baya kapılmıştım ona allahdan başka biriyle tanıştım etkiliyordu yok böyle yap yok şöyle diye ogünleri hatırladıkça utancımdan ölüyorum böyle bişeyi nasıl yaptım diyorum ve daha öncelerden bunu yapan kadınlar nasıl yapar nasıl evli adamı severler derdim büyük konuşmamak gerekmiş ama çok aptalmışımm çookk

arkadaşlar hepiniz bir soru.evli bir erkek size aşık olsa ve sizinle evlenmek istese.karısından boşanmayı bile göze alıyor.bu durumda siz ne yapardınız.

ah canim ya benimde bir tanidigimin basina geldi nasil yikacaksin onlarin mutlu yuvalarini cocuklarida varsa hele neler yasanir sana anlatak isterdim ama neyse bosver hic iyi seler olmazdi inan kesinlikle evli birinin benim icin bosanmasini istemem benim icin yapan yarin baska birisi icinde bana yapar onun icin güvenmem erkeklere hic allah bildigi gibi etsin bu erkekleri :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

X