Çocuk Hastalıkları bebeğimde hırıltılı solunum var.yardım lütfen... Mesaj Linki

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

rumeysam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
8
0
--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar.2.5 aylık oğlumda bu günlerde hırıltılı solunum başladı.etrafımdaki insanlar bunun normal olduğunu ve bu aylardaki bebeklerde görüldüğünü söylüyolar ama ben biraz endişeliyim.acaba hastamı oldu yavrum!böyle bi durumla karşılaşan var mı?öksürük de var galiba doktor yolu görünüyo bize...yardım lütfennnnnnnn...

canım serum fızyolojıkle burnunu bı temızle ıstersen o rahatlatıyor benm kızımı ama baktın gecmedı gecıkmeden dr.a gotur kı Allah korusun bısey varsa bıle erkenden tedavı edılır kuzucukopuyorumnanaktan

benim kızımdada vardı hırıltı öksürük dr a götürdük.grip olmuş oda bronşite çevirmiş. serum fizyolojikle 2 tane şurup verdi biraz düzeldi gibi çrş tekrar götürecez kontrole.çok dikkat et dr a götür.geçmiş olsun.

canım benim oğlumdada vardı o aylardayken sanırım normal sora geçti ama sen için rahat etsin diyosan genede bi doktora götür cnm

X