zmir Egepol'de doum yapan var m?

merhaba ben bir ay önce orda epiduralli sezeryan oldum.doktorum fatma ipek hanımdı.çok memnun kaldım.hiç bisorun yaşamadım.

çok teşekkür ederim geçmiş olsun güle güle büyütün bebeğinizi ben de fatma hanıma gidiyorum daha doğrusu bir kez gittim ona devam edip doğumu da orda yapmayı düşünüyorum ama öncesinde doğum yapanların yorumlaaarı benim için önemli tekrar teşekkürler

bende 15 gün önce doğumumu epidural sezaryanla yaptım.benim doktorumda fatma ipek hanımdı.dktorumdan da hastanedende çok memnun kaldımmm.

ay yorumlarınıza bayıldım. bende fatma ipek hanıma gidiyorum. daha 13 haftalığım. güle güle büyütün bebekleriniziiiii

kızlar teşekkür ederim içimi rahatlatıyorsunuz memnunniyetlerinizle ancak aklıma şu takıldı ben epiduralli normal doğum yapmak istiyorum da gerçi sadece iki kişi yorum yapmış ama fatma hanım sezeryan yapma taraftarı mı?

canım ben 37.haftada çatı muayenesine gitmiştim.çatım normal doğum için gayet müsaitti .kontrolümü oldum ve nst'ye girdim.nstde bebebğimin kalp atışları 110lara düşmüştü.ve ben kontrol için gittiğim hastaneden bebeğimle öndüm.yani mecburi sezaryan.ve ben sezaryan olmayı hiç istemiyordum.fatma hanıma söylediğimdede hiç sezaryana yönlendirmedi beni.normal istiyorsan çatın müsaitse yaparız dedi.epiduralli olur hiç sancıda çekmezsin dedi.ama bebeğimim kalp atışlarından dolayı yarım saatte hemen sezaryan girdim.

canım ben 37.haftada çatı muayenesine gitmiştim.çatım normal doğum için gayet müsaitti .kontrolümü oldum ve nst'ye girdim.nstde bebebğimin kalp atışları 110lara düşmüştü.ve ben kontrol için gittiğim hastaneden bebeğimle öndüm.yani mecburi sezaryan.ve ben sezaryan olmayı hiç istemiyordum.fatma hanıma söylediğimdede hiç sezaryana yönlendirmedi beni.normal istiyorsan çatın müsaitse yaparız dedi.epiduralli olur hiç sancıda çekmezsin dedi.ama bebeğimim kalp atışlarından dolayı yarım saatte hemen sezaryan girdim.

canım seninki mecburiyetten olmuş ama önemli olan bebişinin sağlıklı olması güle güle büyüt canım darısı da başımıza artık... dr un ısrarla sezeryana yönlendirmemesi iyi birşey ama şartlar sezeryanı gerektirirse onda da yapacak bişey yok

canım çok geçmiş olsun bebeğini sağ salim kıucağına almışsın ya allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

yakup erataya gidiyorum. 29 . haftamdayım şimdi.
ege sağlıkta yapıcam doğumu.. normaal dogum istiyorum. son anda normal olamaz derse sezeryan derse ne yaparım bilmiyorum. yazdıklarınızı okuyunca çok sinir oldum. çok mu zor bir kadını normal doğurtmak. sezeryana ne kadar hevesliler pöööf.

yakup erataya gidiyorum. 29 . haftamdayım şimdi.
ege sağlıkta yapıcam doğumu.. normaal dogum istiyorum. son anda normal olamaz derse sezeryan derse ne yaparım bilmiyorum. yazdıklarınızı okuyunca çok sinir oldum. çok mu zor bir kadını normal doğurtmak. sezeryana ne kadar hevesliler pöööf.

canım ben yakup beyi çok iyi diye biliyorum ve eğer normal olacaksa normal doğum yaptırıyormuş arkadaşımın doktoru onun plesenta previası olduğu için sezeryan oldu ama normal doğum yanlısı olduğunu söylüyordu

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benim bende 25 gün önce egepol hastanesinde epidurl anestezi ile doğum yaptım doktorum gökalp beydi tek kelimeyle mükemmel hem pskolejik olarak çok rahatlattı beni ameliyatım çok şen şakraktı nasıl gecti anlamadım..
doğumdan sonraki muayenelerimdede aynı ilgisi vardı Gökalp beyin kafamda tek bir soru işareti bırakmıyor sağolsun..
Hastane dört dörtlük ilgi alaka çok iyi çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim..

Allah analı babalı büyütsün tebrik ederim ne kadara oldu acaba hastanede doğum bilgi verirseniz sevinirim tekrar tebrik ederim

Merhaba Mercimeğim,
Ben henüz hamile değilim. Birkaç ay sonra düşünğyorum Allah nasip kısmet ederse...
Ben de Gökalp Tokaç bey 'e gitmek istiyorum .Senden de mükemmel onayını alınca içim rahatladı. ınşallah ben de memnun kalırım . Bebeğin için tebrik ederim .
Dikkat etmemiz gereken şeyler varmı , sonuçta sen tecrübelisin :)

X