İzmir'deki Falcılar

kizlar 2 sene once bir fal baktiedik ki soyledikleri karsisinda urkuntuden agliycaktim her seyi birebir biliyorerebiliyrim.dolandiricilara kanmayin.paraniz bosa gitmesin gokçe hnm antalyada bi konusun kafaniza yatarsa baktirin derim telde de bakiyor

kizlar 2 sene once bir fal baktiedik ki soyledikleri karsisinda urkuntuden agliycaktim her seyi birebir biliyorerebiliyrim.dolandiricilara kanmayin.paraniz bosa gitmesin gokçe hnm antalyada bi konusun kafaniza yatarsa baktirin derim telde de bakiyor

Arkadaşlar merhaba eski üyelerden olduğum için yazma gereği duyuyorum. Gerekmedikcede yazmıyorum fakat takip ediyorum.

PELİN07 nickli üyeyi aynı tarihlerde hem istanbul hemde izmir sayfasındada görebilirsiniz.

Belliki kendisi reklam yapmayı farklı bir yolla yapmaya çalışıyor. Kötü niyetli insanların içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumdan bile bu kadar faydalanmak isteyecek kadar vicdandan yoksun olmalarına sadece pes diyor ve Allah ıslah etsin diyorum.

Hepimizin sıkıntılarının bitmesi umuduyla.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

dolandirilan insanlara uzuldugum için bikaç topicte 2 sene evvel gittigim birinin adini yazdim ki haala bbakiyormu bilmiyorum 2010dan beri uyeyim iki gundur topicte takiliyorum reklam yapsam 2010dan beri yapamrim iki gunden beri degil

mrblar. ben de foruma yeni üyeyim.. izmir için bu forumda adı geçen birçok insana bakım yaptırdım bugüne kadar ama cidden tamamına yakını boş bence, ortalamanın üstüne çıkabilen bile yok denecek kadar az bakım konusunda. birçoğu rahmani bakım yaptığını söyler ama aslında yaptıkları bakım şeytanidir çünkü haber aldıkları müvekkilleri şeytanidir, haliyle duyduklarınız da yalan dolandır. Ben kendi şahsım adına 2 kişiye denk geldim gerçekten doğru dürüst ve hakkıyla rahmani bakım yapan, biri Bornova'da ismini şimdi hatırlamadığım bir kafede çalışan Dilek isimli bir bayandı, direk avucunuzun içine bakıp görüntü alıp bakıyordu veya su bakımı yapıyordu isteğinize göre ama inanılmazdı gerçekten direk isim, tarih, olay vs kimsenin göremediklerini görüp direk söylüyordu yüzünüze karşı iyi veya kötü. Duyduğuma göre o kafe kapanmış, Dilek hanım şimdi nerededir ne yapıyordur bir yerde çalışıyor mu inanın bilmiyorum ama araştırın isterseniz.. Diğeri de Orhan beydir. Aynı Dilek hanım gibi rahmani bakım yapar, birçok konuda dilek hanımdan bile iyi olduğunu söyleyebilirim. Her türlü bakımı yapıyor benim bildiğim ama uzmanlığı su falı ve yıldıznamedir. İsim tarih olay durum geçmiş şu an gelecek dikkat etmeniz gereken bir olay vs. neyse direk söyler yüzünüze iyi veya kötü. Herhangi bir yerde çalışmıyor şu anda daha önce kafelerde çalışmış ama kafe ortamlarından hoşlanmıyor pek, evinde bakıyor veya dışarıda duruma göre.. Telefonla bakıp bakmadığını bilmiyorum sormanız lazım ama denemenizi tavsiye ederim. Güler yüzlü iyi bir insandır.. İsteyen olursa iletişim bilgilerini de verebilirim, kendisinin iznini aldım çünkü. Direk burada yazmak istemiyorum reklam olmaması için.. Ben de belirli aralıklarla bakım yaptırıyorum kendisine.. Müşterisi ve arayanı çok ama bildiğim kadarıyla..

Alm Orhan bey in iletişim bilgilerini rica edebilirmiyim tzenginler@hotmail.com teşekkür ederim

kızlar bundan 2 hafta önce balçovada bir bayana fal baktırdım ama herkese bakmıyor malesef :KK43: inanılmazdı kısa vadede herşeyi söylüyor yol gösteriyor.ve hayatımda olup biten herşeyi bildi.sonrasında 2 arkadaşımı daha götürdüm onlarda şoka girdiler.özelden telefonunu ve ismini yazarım ama aradığınızda kabul edermi bilmiyorum herkesi bakım için kabul etmiyor.edersede şansınızı deneyin derim çünkü gezmediğim falcı kalmadı ,ben böyle bir falcı hayatımda görmedim. :KK15::KK15:

Slm bu hem Hnm ın tel ini tzenginler@hotmal.com

İzmirde Falcı murata gittim ben kafe daisy de kendisi..kızlar benim evleneceğim adamın adını söyledi 3 sene önce ne zaman evleneceğimi nasıl yaşayacağımı hatta işimle alakalı isimler saydı binlerce insan isminin içinden yaptı beni çok şaşırttı Murat. ama bi arkadaşıma dediği hiç bir şey çıkmadı

kızlar ben 2 senedir falan nurten hanıma gidiyorum bornova mesken kafedeydi siyah kısa saçlı bi bayan sonra çıkmış ordan 3-4 ay aradım buldum rüyam kafeyi açmış kendisi.bana her dediği çıkar şaşırırdım çok iyi bence.izmirde olanlar denesin bence mraklılara duyurulur :)

Daisy deki Sevgican Fiesta ya başlamış kızlar, nokta atışlarıyla şaşırttı beni yine. tebrik ettim kendisini ve tavsiye ettiği birşeyi yaptım ki iyiki yapmışım, daha mutluyum. :KK16:

ne kadara bakıyor birde numarasını gönderebilrmisin ?

sanirim 50 tam hatirlayamiyorum ama çok memmnun kalmistik.numarasini yolladim canim

Arkadaşlar orda bana da burda giden bazı arkadaşlara da sende büyü var 100 tl 200 tl ver bozayım dendi lütfen dikkatli olun ben uyarayım da !

Daisy deki Sevgican Fiesta ya başlamış kızlar, nokta atışlarıyla şaşırttı beni yine. tebrik ettim kendisini ve tavsiye ettiği birşeyi yaptım ki iyiki yapmışım, daha mutluyum. :KK16:

Bende gitmiştim canım Sevgicana beni de şaşırtmıştı arkadaşımla gittiğim yere kadar tarif etmişti onun kişiliğini aynen söylemişti.Bana da tavsiyede bulunmıştu.Sanırım bir Sevgi vardı orda sarışın olan diğeri Sevgican olan.

Kizlar kesinliklee alsancak cafe daisye ugrayin vee sakin murattan baskasina baktirmayin izmirde gezmedigim falci kalmadi en iyisi murat siddetle tavsiye ediyorum harikaa bi adam istanbuldan yurt disindan yalnızca onun icin gelen insanlar biliyorum

Kizlar kesinliklee alsancak cafe daisye ugrayin vee sakin murattan baskasina baktirmayin izmirde gezmedigim falci kalmadi en iyisi murat siddetle tavsiye ediyorum harikaa bi adam istanbuldan yurt disindan yalnızca onun icin gelen insanlar biliyorum

Ne zaman gittiniz.Gelecekle ilgili söyledikleri çıktı mı? Zira bende dahil burada kendisine giden arkadaşlardan hiç kimseye
söyledikleri çıkmadı.

X