İzmir'deki Falcılar

Canim ben daha yeni gittim 28 gun icerisinde olacak bir degisimden bahsetti bekliyorum gerçekleşirse şayet hemen yazacağım yalniz kuaforum de gitmisti ona ve dedikleri günü gününe çıktı

kızlar bundan 2 sene önce bornova türkü barda kahve ve tarot falı bkan biraz kilolu ve sarışın bı bayana fal baktırmıstım.. ozaman nişanlım ile tanışmıyorduk. bana onunla ilgili herşeyi anlatmıştı.. konyaya annemn yanına gideceğimi flan herşeyi bilmişti.. 2 sene sonra ewleniceksin demiştii :KK1: o bayana giden şuan nerde çalıştığını bilen varmııı yeniden gitmek istiyorm :KK55:

Son düzenleme:
aslında mini bir anket olsa süper olurdu .
hangi adamın ne kadar tuttuğunu görürdük !
ama işte süistimale çok daha açık hale gelirdi sanırım.

arkadaşlar hepinize merhaba!
sibel,balkabağı gül ve serkan birkaç haftalık yaptığım sabırlı incelemelerim sonucu nispeten az ya da çok memnun kalınabilir gibi duruyorlar.ama bunlar da insan yani herşeyi harfi harfine bilecek değiller ya .hani ben %100 lük bir şey beklemiyorum .beklentilerimi en tepede tutmuyorum ne gereği var böyle durumlarda bile insan azıcıkta olsa üzülebiliyor..biraz da şans,tesadüflerin denk gelmesi işi bu işler ya.
bir arkadaş çok güzel yazmış herşeyi bilselerdi CIA de ÇALIŞIRLARDI diye.çok gerçekçi buldum.
atalarımızın dediği hakikaten doğru hani FALA İNANMA falsız da kalma.
HANGİ İŞ OLURSA OLSUN İŞİN İÇİNE PARA GİRİNCE İŞİN DOĞALLIĞI BOZULUYOR,para demek ticaret demek maalesef .
fal meselesi de öyle hani dost meclisindeki fal tadında olur mu hiç para ile baktırılan fallar.paranız kadar da allanıp pullanıyor sözler,cümleler.....doğallığın gözünü seveyim :)

hani çok afedersiniz; kimi erkeklerin özel hayatlarını para ile bu işi yapan kadınlara gidip tatmin olmaya çalışmasına benzetiyorum ben bu fal işini de.erkeklerin ,hiç doğal ilişki kurma biçimiyle ,para ile bu işi yapmaları nasıl ki aynı değilse ,falın paralısı ve parasızı da böyle bence....
lütfen RUHUNUZU TAMAMEN TESLİM ETMEYİN FALA.biraz da abartmak istedim :)hatta depresyonda filansanız hele hiç gitmeyin bence.moraliniz iyice altüst olmasın.biraz toparlanıp öyle gidin gidecekseniz.

okuyup durumuna üzüldüğüm pek çok kişi oldu gerçekten.BİR ŞEY OLMUYORSA YA HAYIRLISI DEĞİLDİR YA DA DAHA İYİSİ OLACAĞI İÇİNDİR/MEVLANA. Hayırlısını isteyin arkadaşlar sizleri çok inciten zaten sizi hak etmemiştir.sizi hak etmeyenin gitmesi sizin için daha büyük nimet bence.kısa vadede düşününce tamammülü zor acıtıcı olabilir ancak uzun vadede siz daha karlı yani şanlı çıkıyorsunuz

merak ettiğim bir şey var arkadaşlar SİBEL(hangi sibel onu da bilmiyorum ya ,kafam da karıştı,iki sibel mi var acaba,necco cafedemi bu kişi bir başka kafe adı daha vardı şuan hatırlaayamadım),BAL KABAĞI GÜL HANIM ve SERKAN BEYe 2. veya 3. kez gidenler oldu mu ?ilk gidişinizden sonra iyice saçmaladılar mı?tecrübesi olanlar aktarabilir mi lütfen

herkese sevgiler...

Canım bende murata ilk gittiğimde öyle düşündüm.ama dediğim gibi dediklerini bir bir yaşadım.ben ona yavaş konuş diyorum soru soruyorum.anlamak için hızlı konuşuyor doğru.ama dedikleri çıkar.25 ktarot 17.5 kahve bakıyor ben kahve baktırıyorum tarotu kahveye göre daha uzun.ama uzun uzun bakıp sallayacağına bence kısa öz ve net şeyleri bilmesi güzel.buarada ben yine bu hafta gideceğim muratta çünkü önümüzdeki hafta yokmuş arkadaşlar tatile gidiyomuş.gitmek isteyen arkadaşlar acele etsinler.birde cumartesi çok kalabalık oluyor tavsiye etmem.

alsancakta gülistan vardı ama artık ona ulaşamıyorum kendisine giden var mı yakınlarda acaba...........?

karşıyaka müjgan kafe nasıl kızlar belki yazılmıştır adı çok sayfa var bakamadım bilen varsa yazabilir mi lütfen?

yeni falcım telve cafe ecem (tombiş)
herşeyi geçtim çok şirin ve biliyo benı şok eden ve hadı canım dediğim bişey cıkar gıbı şuan salı netleşicek eger dedği gibi olursa 10 numara 5 yıldız :)

ARKADAŞLAR HAYATIMDAKİ GELİŞMELERE GÖRE YİNE YAZMAK İSTEDİM BURAYA MESAJ HAKKIM OLMADIĞI İÇİN NERGİS HANIMIN NUMARASINI YOLLAYAMIYORUM.İNANILMAZ OLAYLAR YAŞADIM BEN NERGİZ HANIMLA TANIŞTIKTAN SONRA DÖNMEYECEK ADAM DÖNDÜ.DEDİKLERİNİ YAŞADIM.bİRDE DAİSY CAFEDEKİ MURAT.ADAM YÜZÜME BAKIP SÖYLEDİ HERŞEYİ.TELEFONUNU AÇMAYAN ESKİ SEVGİLİM BENİ ARADI BEN BU KADAR SÖYLÜYORUM SİZE.GERİSİ SİZE KALMIŞ.AMA BEN İZMİRDE BELGİN KOSTAK,SEVDA HANIM,PASAKLI BİRSEN,RAMAZAN,DU FİESTA ÖMER,KEMERALTIDAKİ DEŞİRA,EVRAKA CAFE YELİZ,POLAT CAFEDEKİ ANGEL,DAİSY CAFE METİN,YEŞİLYURTTAKİ EFSANE,RAVAZADAKİ BAYAN HEPSİNE GİTTİM.İZMİRDE GİTMEDİĞİM FALCI KALAMADI.NERGİZ VE MURATIN FALININ ÜZERİNE YOK BENCE.

arkadaslar nergis hanımın cebi vardı bulamıyorum lütfen yazarmısınız özelden bornovadan gitmek isteyen varsa gidebiliriz

arkadaslar falci gokçeye fal baktirdim ve bir tanidigi hocaya esimle huzurlu olmak için muska yazdirdim esim kapidan içeri askim diye giriyor resmen sizce muskanin etkisinden mi

En sonunda aranıza katıldığım için çok mutluyum...Bir süredir bu forumu takip ediyorum. Ben de fal meraklısı olduğumdan ilgimi çekti ve baştan itibaren büyük bölümünü okudum. Kıbrıs şehitlerinde bir iki fal deneyimim oldu... Pek memnun kaldığım söylenemez...Bir arkadaşımdan duyarak Sevdam kafeye gittim geçenlerde. Bir sürü sıra bekledim... Bu kadar kalabalık olduğuna göre bir hikmeti vardır dedim kendi kendime...Bu günü ve geçmişi bildi... Gelecek ile ilgili çok istediğim bir şey söyledi... Mutlu oldum...Ama son zamanlarda pek iyi yorumlar yapılmamış Sevdam Cafe hakkında... Boşuna umutlanmayayım bari...Hiç gelecek ile ilgili söylediği çıkan var mı? Fasa fiso olmayan fal istiyorum... Su falı veya gerçek yıldızname gibi... Anneme yıllar önce birileri yıldızname bakmış... Geleceği ile ilgili söylediği herşeyi annem zaman içinde yaşamış... Bana tavsiye verebilir misiniz? Tüm okuduklarım içinde bir tek Gülistan ilgimi çekti... Acaba yeniden bakıma başladı mı? Bilen var mı? Yardımlarınızı bekliyorum...Sevgiler...

En sonunda aranıza katıldığım için çok mutluyum...Bir süredir bu forumu takip ediyorum. Ben de fal meraklısı olduğumdan ilgimi çekti ve baştan itibaren büyük bölümünü okudum. Kıbrıs şehitlerinde bir iki fal deneyimim oldu... Pek memnun kaldığım söylenemez...Bir arkadaşımdan duyarak Sevdam kafeye gittim geçenlerde. Bir sürü sıra bekledim... Bu kadar kalabalık olduğuna göre bir hikmeti vardır dedim kendi kendime...Bu günü ve geçmişi bildi... Gelecek ile ilgili çok istediğim bir şey söyledi... Mutlu oldum...Ama son zamanlarda pek iyi yorumlar yapılmamış Sevdam Cafe hakkında... Boşuna umutlanmayayım bari...Hiç gelecek ile ilgili söylediği çıkan var mı? Fasa fiso olmayan fal istiyorum... Su falı veya gerçek yıldızname gibi... Anneme yıllar önce birileri yıldızname bakmış... Geleceği ile ilgili söylediği herşeyi annem zaman içinde yaşamış... Bana tavsiye verebilir misiniz? Tüm okuduklarım içinde bir tek Gülistan ilgimi çekti... Acaba yeniden bakıma başladı mı? Bilen var mı? Yardımlarınızı bekliyorum...Sevgiler...

canım gülistan izmirde değil artık bildiğim kadarıyla yeni girnede nergiz varmış iyi bakan numarası yok bende gitmek istiyorum birlikte gidebiliriz özelden yazarsan

canım gülistan izmirde değil artık bildiğim kadarıyla yeni girnede nergiz varmış iyi bakan numarası yok bende gitmek istiyorum birlikte gidebiliriz özelden yazarsan

İlginiz için teşekkürler...Yeni olduğum için sanırım özelden yazamıyorum, en az 50 mesaj olması gerekiyormuş.... Nergiz ne falı bakıyor acaba? evde mi yoksa cafede mi çalışıyor?????

Son düzenleme:
Kızlar uzun süredir forumun takipçisiyim, denemediğim falcı neredeyse kalmadı ama malesef hepsi 2. gidişlerde fıss.. Uzun süredir
Nergiz'i merak ediyorum, Nergiz'in numarasını bilenlerden rica edebilir miyim? çoook ihtiyacım var..

Nergiz icin ben de bilgi alabilir miyim birde onceki sayfalarda urlada murat diye birinden bahsedilmis...ozelden numarasini alabilir miyim..

Son düzenleme:
İlginiz için teşekkürler...Yeni olduğum için sanırım özelden yazamıyorum, en az 50 mesaj olması gerekiyormuş.... Nergiz ne falı bakıyor acaba? evde mi yoksa cafede mi çalışıyor?????

kahve falı bakıyormuş evde bakım yapıyor ama numarasına ihtiyacım var giden herkes çok memnun kalmış canım

Kızlar uzun süredir forumun takipçisiyim, denemediğim falcı neredeyse kalmadı ama malesef hepsi 2. gidişlerde fıss.. Uzun süredir
Nergiz'i merak ediyorum, Nergiz'in numarasını bilenlerden rica edebilir miyim? çoook ihtiyacım var..

canım bende çok merak ediyorum nergisi haberleşelim seninle benimde çok ihtiyacım var acillll

X