İzmir'deki Falcılar

gokçeden bi suru memnun arkadas var onlara neden sormuyosunuz.neyse ya bisi demiycm sonra reklam diyorlar iyi sohbetler

ben gökçe hanıma baktırdım arkadaşlar.farklı bir bakım tarzı var.rakam söylüyorsunuz ona göre yorum yapıyor.en sondada soru sorup sonra cevabı için rakam söylüyorsunuz.ben beğenmedim ama tabi bunun benle alakası vardır.bide bence bu fal işi hep konuştuğumuz gibi enerji meselesi.karşılıklı olması insanın kendi enerjisiyle kartlarını seçmesi gerekir.tabi onları sadece araç olarak kullanandan bahsetmiyorum(sibel gibi mesela).sibel her gittiğimde nokta atışlar yapıyor belki ben onun gibi bişeyler bekledim.bu arada gökçe hanımla ilgili yazılanların reklam olduğunu düşünmüyorum.varmı başka önerisi olan:):KK35:

nual cnm yazdim bu arada birebir baktiginda tasanirim 8di kartlari birbirine yapistiriyor.ddaire oluyor kocaman havada tutmustu.ararsan onu yapmasini soyle ben unuttum çok uzuldum sonra

ben gökçe hanıma baktırdım arkadaşlar.farklı bir bakım tarzı var.rakam söylüyorsunuz ona göre yorum yapıyor.en sondada soru sorup sonra cevabı için rakam söylüyorsunuz.ben beğenmedim ama tabi bunun benle alakası vardır.bide bence bu fal işi hep konuştuğumuz gibi enerji meselesi.karşılıklı olması insanın kendi enerjisiyle kartlarını seçmesi gerekir.tabi onları sadece araç olarak kullanandan bahsetmiyorum(sibel gibi mesela).sibel her gittiğimde nokta atışlar yapıyor belki ben onun gibi bişeyler bekledim.bu arada gökçe hanımla ilgili yazılanların reklam olduğunu düşünmüyorum.varmı başka önerisi olan:):KK35:

Sibel nerde canım ?

kızlar bana da nergizin numarasını yollar mısınız bi de bu aralar gitmek isteyen var mı beraber gidelim ?

Çingene tarotu diye bir şey gördüm de ne ola bileniniz var mı? Normal tarottan ya da katina'dan gerçekten farklı mıdır yoksam 15-20 liraya tarot kârsız, başına sofistike bir şey ekleyelim de 50 liradan pazarlayalım ürünü bir şey midir ki?

Kordon'daki kafelerden birinin camında yazıyordu "çingene tarotu ve katina falı bakılır" diye şu an hangisi hatırlayamadım. Sırf meraktan gider denerim de kediyi merak öldürürmüş. Ama olsun ben bir deneyip söyleyeyim sizlere de. :)) Anladığım kadarıyla yeni de bakmaya başlamışlar zira Kordon'da fal bakan kafe yoktu. Haa çimlerde fal bakan Roman teyzelerden birini işe aldılarsa adı da ondan çingene tarotuysa bilemem tabii.

Neyse çok uzattım en kısa zamanda gidip deneyip paylaşayım ben en iyisi. :))

Selam arkadaşlar.. Ben Nergize gittim bugün.. Ailem ve benimle ilgili karakter ve durum analizini iyi yaptı.. Bazı tarihler verdi.. Bakalım.. Ama gittiğim iyi oldu..Denemenizi tavsiye ederim..

Ben gecen gün burada okuduklarımdan serkan ile gül arasında kararsız kalmıştım, serkan evde bakıyor diye gül'e gittim.
ilk önce benim, eşimin adı,yaşı, ne iş yaptıgımız, kaç kardeş oldugumuz vs gibi bir sürü soru sordu.
yani bu kadar bilgiyle ben de bir seyleri tutturabilirim. kendisi gecmiş-bugünle ilgili hiçbir sey söylemedi.
birden beşe kadar sayı tut diyor, tek mi çift mi diyor ona göre bir sayı söylüyor, tutarsa dileğin olacak tutmazsa olmayacak..
biz bunları ilkokulda falan yapıyorduk.
gelecege dair benim sorularıma dayanarak (kendisi beklentilerimi bilemedi, ev ve iş değiştirme mevzuları vardı hep ben sordum o anlatmayınca) tarihler verdi, kasım ve aralıkla ilgili hatta gününü de söyledi.
eğer cıkarsa yine yazarım ama fal beni tatmin etmedi, neyseki 15 tl idi... :KK19:

Ben gecen gün burada okuduklarımdan serkan ile gül arasında kararsız kalmıştım, serkan evde bakıyor diye gül'e gittim.
ilk önce benim, eşimin adı,yaşı, ne iş yaptıgımız, kaç kardeş oldugumuz vs gibi bir sürü soru sordu.
yani bu kadar bilgiyle ben de bir seyleri tutturabilirim. kendisi gecmiş-bugünle ilgili hiçbir sey söylemedi.
birden beşe kadar sayı tut diyor, tek mi çift mi diyor ona göre bir sayı söylüyor, tutarsa dileğin olacak tutmazsa olmayacak..
biz bunları ilkokulda falan yapıyorduk.
gelecege dair benim sorularıma dayanarak (kendisi beklentilerimi bilemedi, ev ve iş değiştirme mevzuları vardı hep ben sordum o anlatmayınca) tarihler verdi, kasım ve aralıkla ilgili hatta gününü de söyledi.
eğer cıkarsa yine yazarım ama fal beni tatmin etmedi, neyseki 15 tl idi... :KK19:

Serkan'a mail attım ama cevap vermedi. Numarasını sizden alabilir miyim???

serkanın numarasını bilmiyorum, evde baktıgını duyunca arastırmadım ama facebookta adresi varmış.
ablam da aramıştı ama bulamamıştı sanırım. :KK50:

Ervamerveciğim,
Mail adresinden sana ulaşılamıyor... Ne yaptın merak ediyorum. Bilgi verirsen sevinirim...

Son düzenleme:
X