İzmir'deki Falcılar

Sibel kizlaragasi hanin arkasinda necco cafede bakiyor. 40 tl. Onceden randevu almaya gerek yok. Ben yarim saat bekledim. Gelecek hakkinda fazla birsey soylemiyor. Gelecegi sen yonlendireceksin dedi bana sordugum soru hakkinda. Bu bana durustce geldi. Bugun hakkinda herseyi biliyor. Kisiler hakkinda net tespitler yapiyor... net durum degerlendirmesi yapiyor...

hemen ilgilenip anında cevapladığın için teşekkür ederim :))bu herkesin yandığı sibel tek gecerim dediği sibelden bahsediyoruz sanırım dimi:)telefonda filan bakıyomudur sence??? ben izmirde dilim malesef..bide izmirde kadirye ve gülistanı övüyolar baya..gülistannı bilyorum gitmiştim ona izmirdeyken de hiç hatırlamıyorum ne dedi nasıl dedi noldu :KK43:

Karsindakinin dusuncelerini soyluyormu biliyormu benim ihtiyacim olan o ??

O tarz baktırmadım ben hep gelecekle ilgili birkaç sorum vardı o konularda
sorular sordum onlarda olmadı.
Sevda isim vererek gelecekle ilgili söylüyor ama onlarda tutmadı geçmiş ve şimdiki zaman için
denenebilir.Balkabağı cafe Gül hanımıda tavsiye ederim ben şu aralar söylediği şeyleri yaşamaya başladım.

O tarz baktırmadım ben hep gelecekle ilgili birkaç sorum vardı o konularda
sorular sordum onlarda olmadı.
Sevda isim vererek gelecekle ilgili söylüyor ama onlarda tutmadı geçmiş ve şimdiki zaman için
denenebilir.Balkabağı cafe Gül hanımıda tavsiye ederim ben şu aralar söylediği şeyleri yaşamaya başladım.

Cok tsekkurler peki tam olarak nerede kaliyor burasi ve cok sira bekliyormusunuz ? Cuma gunu gidicem izmire ve ucagim var ordan o nedenle soruyorum :))

Sevda hanımda kızlarağasında çok sıra var.3-5 saat arası bekleyen var.
Gül hanım Yeşilyurtda randevulu bekletmiyor ama gidipde beğenmeyen
arkadaşlar oldu o yüzden kesin gidin şahane diyemem.
Telefonunu isterseniz verebilirim.Yine burada çok bahsi geçen ama benim gitmedi
ğim Nergis hanım var.Onun telefonu arkadaşlarda vardır ben sildim bende yok.

Sevda hanımda kızlarağasında çok sıra var.3-5 saat arası bekleyen var.
Gül hanım Yeşilyurtda randevulu bekletmiyor ama gidipde beğenmeyen
arkadaşlar oldu o yüzden kesin gidin şahane diyemem.
Telefonunu isterseniz verebilirim.Yine burada çok bahsi geçen ama benim gitmedi
ğim Nergis hanım var.Onun telefonu arkadaşlarda vardır ben sildim bende yok.

Gül hanımın numarasını mesaj atabilirmisin canım :) ya izmirde son günüm cuma günü ve sibel hanım ve gül hanım arasında geçiş yapıcam :KK70: :KK70:

Kadriyeyi denemedim. Gulistan ne yazikki artik bakmiyormus. Keske bakmaya baslasa... Herkes onu bekliyor...

merhaba arkadaslar forumda yazanlarin bir kismini okuduktan sonra karsiyaka ravazza cafede ferda hanima gittim resmen agzim acik kaldi yuzde yuz tuttu anlattiklari ama cok uzun bakmadi ozellikle insan isimlerinin nerdeyse tamamini soyledi tavsiye ederim 20 tl bakti bir de gecen hafta bir ark tavsiyesi ile kizlarhanin orda bodrum cafede teo diye birisine baktirdim o da cok iyiydi yuzde 98 diyebilirim yani onu da tavsiye ederim fazla da sira olmuyor

arkadaşlar benım komşum evınde bakıyor fala hayatımda kimseye soylemdığım seylerı bıldı.ve gelecek ıçın ıstedığım dıleğımı soyledı..ister ınanın ıster ınan mayın kıme soyledıysem memnun kaldı. 20 tl ye bakıyor ve sadece cumartesı pazar bakıyor..isteyen özelden ulaşıp numarasını verebılırım.randevu almanız lazım genelde dolu oluyor.

Merhabalar 3 gündür bu bölümü takip etmekteyim,yaklaşık 300 sayfa yorum okudum bu süreçte,biraz üzüldüm biraz hüzünlendim zaman zaman dehşete kapıldım,dönen dolaplar ve meblağları okudukça,benim komşu ve arkadaş ortamı dışında ciddi bir fal deneyimim yok açıkçası hiç profesyonel denilebilecek birine fal baktırmadım yani,okuduklarımdan kendime 3 isim belirledim.

1.tercihim Cafe Necco da ki Sibel Hanım olacak sanırım,diğer 2 kişinin telefonunu temin ettim araştırarak ama bu bayanın tam yerini ve telefon numarasını bilmiyorum yanlış bir yere gidip kandırılmak istemem doğrusu 40 tl miş sanırım ücreti bu benim için büyük para ve para kolay kazanılmıyor,beni tatmin edebilmeli ve verdiğim paraya değmeli diye düşünüyorum,konuyla ilgili telefon verebilecek yeri ve bayanı tam tarif edebilecek arkadaşlarımdan ricam mesaj yoluyla ulaşırlarsa minnettar olurum.

Hayırlı akşamlar

Merhabalar 3 gündür bu bölümü takip etmekteyim,yaklaşık 300 sayfa yorum okudum bu süreçte,biraz üzüldüm biraz hüzünlendim zaman zaman dehşete kapıldım,dönen dolaplar ve meblağları okudukça,benim komşu ve arkadaş ortamı dışında ciddi bir fal deneyimim yok açıkçası hiç profesyonel denilebilecek birine fal baktırmadım yani,okuduklarımdan kendime 3 isim belirledim.

1.tercihim Cafe Necco da ki Sibel Hanım olacak sanırım,diğer 2 kişinin telefonunu temin ettim araştırarak ama bu bayanın tam yerini ve telefon numarasını bilmiyorum yanlış bir yere gidip kandırılmak istemem doğrusu 40 tl miş sanırım ücreti bu benim için büyük para ve para kolay kazanılmıyor,beni tatmin edebilmeli ve verdiğim paraya değmeli diye düşünüyorum,konuyla ilgili telefon verebilecek yeri ve bayanı tam tarif edebilecek arkadaşlarımdan ricam mesaj yoluyla ulaşırlarsa minnettar olurum.

Hayırlı akşamlar

ismini söylerseniz yardımcı olurum

Cafe necco diğer ismi yayla cafe konak kızlarağası hanın orada cafeler sokağı neresi derseniz herkes tarif eder.
sokağa girince cafeyi sor gösterirler.çok kolay bulursun. bir sürü çalışan çığırtkan gibi cafelerinin ve falcılarının reklamını yapar şahane falcımız var der buyur ederler inanma :KK1::KK1::KK1:
Hele o necco da bir erkek var ismini unuttum ona kesinlikle baktırma burada yazanlar da
oldu fena yılışık berbat bir şey.

arkadaşlar benım komşum evınde bakıyor fala hayatımda kimseye soylemdığım seylerı bıldı.ve gelecek ıçın ıstedığım dıleğımı soyledı..ister ınanın ıster ınan mayın kıme soyledıysem memnun kaldı. 20 tl ye bakıyor ve sadece cumartesı pazar bakıyor..isteyen özelden ulaşıp numarasını verebılırım.randevu almanız lazım genelde dolu oluyor.

peki gelecekle ilgili söyledikleri çıktımı?bide ne bakımı yapıyor?ben alabilirmiyim numarasını?

Sevgili nual isim belirtmiştim aslında yazımda Sibel hanımı sormuştum en yakın zamanda aylin arkadaşımız gitmiş sanırım,han ı kısmen biliyorum giriş çıkışları çok fazla ve çok gitmişliğimde yok açıkçası pek yolum düşmez oralara kemeraltına gittiğimde 2 defa uğradım sadece yemek molası için yakın zamanda giden birileri yada yeri iyi tarif edecek biri yardımcı olursa memnun olurum,hangi günlerde ve hangi saatlerde bulabilirim kendisini,gitmek için hangi saatler daha uygundur,deneyimli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevineceğim :)

Sevgili nual isim belirtmiştim aslında yazımda Sibel hanımı sormuştum en yakın zamanda aylin arkadaşımız gitmiş sanırım,han ı kısmen biliyorum giriş çıkışları çok fazla ve çok gitmişliğimde yok açıkçası pek yolum düşmez oralara kemeraltına gittiğimde 2 defa uğradım sadece yemek molası için yakın zamanda giden birileri yada yeri iyi tarif edecek biri yardımcı olursa memnun olurum,hangi günlerde ve hangi saatlerde bulabilirim kendisini,gitmek için hangi saatler daha uygundur,deneyimli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevineceğim :)[/QUOT
sibel yayla cafede bakıyor hanın yan tarafındaki ara sokağın sonuna doğru zaten kimse sorsan gösterirler sibele fal baktırdım çok hızlı konuşuyor takip etmekte zorlanıyosun aslında burda sibele gidenlerden memnun kalanlar var ama benim pek tutmadı yani yaşadığım süreci bilemedi ben söyleyince yorum yaptı ama gelecekle ilgili olduğu için henüz çıktı diyemem 40 tl için değer mi dersen bence değmedi fal sanırım birazda elektrik işi gidersen yorumlarını bekliyorum.

sibel yayla cafede bakıyor hanın yan tarafındaki ara sokağın sonuna doğru zaten kimse sorsan gösterirler sibele fal baktırdım çok hızlı konuşuyor takip etmekte zorlanıyosun aslında burda sibele gidenlerden memnun kalanlar var ama benim pek tutmadı yani yaşadığım süreci bilemedi ben söyleyince yorum yaptı ama gelecekle ilgili olduğu için henüz çıktı diyemem 40 tl için değer mi dersen bence değmedi fal sanırım birazda elektrik işi gidersen yorumlarını bekliyorum.[/QUOTE]

Yorum için teşekkür ederim,diğerlerini değerlendirmeliyim öyleyse veya Güzelyalı ile Narlıdere arası birileri varsa tavsiye edebileceğiniz isim de alabilirim arkadaşlar..

Sibel'in fiyatı 40 tl olmuş demek !!!Arkadaşlarıma ,bana baktığı falda başarısız oldu . Dediklerinin çoğu uymadı ,çıkmadı .Onun dediklerinden çok daha güzel ,ilginç şeyler oldu .Anlatım tarzı da yoran ,boğan cinsten (sabit bir noktaya bakıp son derece hızla genel laflar söylemek)Ondan memnun olanlar olmuş okuduğum kadarıyla .Tabii ki olabilir .Ama memnun kalmayanlar olduğunu da bilsin okuyanlar .Hadi 10 -15 bilemedin 20 tl olsun fiyatı da , 40 TL da nereden çıktı ? :KK53:40 tl duyunca yazmak istedim .Parası kısıtlı olanlar varsa , tavsiye etmem .Parası kısıtlı olmayanlar için bile yazık o paraya derim.

Son düzenleme:
Aslinda 40 tl bana da pahali geldi... ustelik ictiklerim icin ayrica odeme yapmak zorunda kaldim. Gelecek ile ilgili pek bir sey soylemedi... daha cok bugun icin soyledi. Hatta gelecegi kendin yazarsin dedi... ama kisi analizini iyi yapiyor... zaten falcilarin cogu bugunu ve gecmisi biliyor... benim es dost arasinda bakilanlar haric uc fal deneyimim oldu. Biri sevda biri sibel bir tanesi ise kendi semtimde bahsetmeye bile deymez... yani arkadasim durumlar boyle... 40 tl vermeye deymeyebilir... tercihi sen yap...

X