İzmir'deki Falcılar

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.257
2.980
arkadaşlarrrr bu ara fal baktırmak geliyor çok içimden ama yeni geldiğim için buraya öyle bildiğim bi yer yok var mı öneriniz acaba??? (tercihen alsancak ve karşısı ):eek:

bana özel mesaj atan arkadaşa teşekkür ederim :))
benim şu an ö.m hakkım msj sayısından dolayı yok,en kısa zamanda gideceğim.umarım uzuun bakıyordur hiç kısa sevmem :KK70:

cnm mesajda arkadaşın önerdiğine daha gidemedim ,ama geçen cookie (ay böyle miydi bilmem) alsancakta oraya gittim tarot baktırmaya ,1 ay içinde söylediği şey çıkarsa sana tavsiye ederim.ama çıkmazsa boşuna sen de para verme derim :)

Kızlar arkadaşımla yrn bende gitmeyi düşünüorm bir falcıya ama adını bilmiorm öğrenince yazarım sizde yazın lütfen bildiklerinizi. Bzm gideceğimiz direkt isim fln sölüomuş.

ben bi arkadaşımdan duydum izmirde fal bakan bi bayan 5 sene öncee ne dediyse 5 senedeeee dediklerii tekk tekkkk çıktııııı.bayanın adı emineymiş.ama şu an bulamıolar telefon nosunu fln kaybetmişlerr.adreside değişmiş evinde bakıomuş eskidenn.5 sene öncee dedikleri çıktıgı için şimdi gitmek istedik ama halen bulamıoruzz:KK43::KK43:

alsancakta fiesta cafede baktırmıştım ben 1 sene önce felan herşeyi bilmişti valla..
CADIARZU​

kizlar siz delimisiniz ya fal mal boyle seylere inanmayin,benim genc kizligimda annem baktirmisti 30 sene onceydi cok iyi falciymis falan filan bir suru hikaye duymus hakkinda neyse gittik,birde kapisinda bir saat bekledigimizi hatirliyorum,anneme dediki senin bu kizinin bir oglu olacak adini murat koysun eger koymazsa cocuk ölür,kizinda yirmi yasina gelince cok agir bir hastalik gecirecek kurtulursa cok yasiyacak ama ölebilirde,biz perperisan geldik eve 20 yasina girdim ha bugun ha yarin bekliyorum hastalanacagim diye yas oldu 21 daha tik yok.sonra adini murat koymam gereken oglum hic olmadi 3 tane birbirinden guzel kizim var.masallah hala turp gibiyim:nazar:

valla canım ii diyipteee kötüsüde denk geliyorrr.seninki bilmiorum geçmişten sana teminat verdi mi ama.ben sadece bana sırf gelecek hakkında konuşan insana da inanmıorum.bi keree benim ii fal bakıo diye güvenmem için benii hiçç tanımayıptaa geçmişte yaşadıklarımı söylemesi ve direk isim gerekir.isim vermese bilee herkesinn hayatındaa çoğu insanın bilmediği şeyler vardır bana bunları söleyip yorum yapıosa.o zman gelecekle ilgili sölediklerinii illa olcak die beklemem ama olursa da o zman oona bi daha giderimm.nysee fala inanma falsızda kalma demişlerr...:):)baktırcan ama hayatını fala empoze ederek yaşamıcaksınn

ha bide çok kalabalık oluyor erken gidip sıraya girmelisiniz her kesim insan var gidenler arasında geçmişi geleceği söylüyor kadın.herhalde etraf biraz pis diye olakabı koymuşlar kaydirigubbakcemile5

hmm teşekkür ederim bana özelden detayları yazar mısın?nerde ne kdara bakıo fln gibi?ben izmirli değilim ama arkdaşım izmirli bulur kesinnn

pasaklı birseni yılllaarr önce duymuştum,pahalıya bakıo die aklımda kalmış.
onun dışında hala iyi bi falcı bulabilmiş dğilim izmirde:S

madamçiçek o dediğinn yerii arkadaşım blmioo:KK43:konak tarafında bi yerde oturuolarr

kızlar alsancakta fiesta ya ugrayın derim =)

ben oraya baktırmıştım pek memnun kaldım diyemicem çok salladılar...ama çok zaman önceydi orta yaşlarda bi kadındı sonra yine orda bi adam bakmıstı onunkide tutmadı belki şimdi başkaları bakıyodur

Son düzenleme:
X