İzmir'deki Falcılar

evet ben de yeni üyeyim ve sırf fal konusu yüzünden üye oldum ama yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim epey yararlandım doğrusu...yazılan yorumlar da bu aralar yeşilyurt taki balkabağı kafe tatlı sahibesi Gül hnm ı epey bir görünce denemeye karar verdim ve dün gittim gerçekten çok güler yüzlü hoş bir hnm bakılan fala gelince ağzım açık kalmadı ama oldukça iyi idi.... açıkçası herşeyi bilsin çenem düşsün derseniz hayal kırıklığı olabilir ama ben beğendim tekrar gidebilirim bana isabetli şeyler söyledi ve çok olumlu bir motivasyon sağladı kafenin tek sıkıntısı bence yer darlığı bana özel olsun diyemiyorsunuz ....diğer üyeler brownisini denemiş ben yaprak sarması ve puaçasını denedim tam not aldı bir de çayları lezzetli sevgi ile kalın rabbim gönlünüzden geçen tüm iyi dilekleri versin hepimize

amiinn.
rabbim, hepimizi iyi dileklerini kabul etsin.

son bir yıldır İzmir'de falcı falcı gezdim durdum... o kadar çok falcıya gittimki kim ne dedi unuttum,mevcut durumlar bilenler oldu,geçmişi net bilenler,geleceği tamamen uyduranlar... bazısınn bildiği ufak bişeyi bi diğeri bilemedi mesela.. özetle bu fal işine çok para harcadm sonuç sıfır.. bi ara bu fal baktırma sevdası neredeyse hastalık haline dönüştü... hatta ufak bişey bilene defalarca kez gittiğim oldu... acıyorum halime.. tamam bi çeşit terapiydi evet ama bedavada diğil...

bundan sonra sadece sohbetinden memnun kaldığım bi kaçına gidicem diğerlerine asla gitmem... önceki sayfalarda kimlerden hiç memnun kalmadığmı yazmıştm..
bi de arkadaşlar fal konusunda gelecek ne olucak diye sürekli düşünmeyin,çünkü onların dediği çoğunlukla olmayacak üzgünüm... geleceği allahtan başka kimse bilemez... mesela bi konuda neler neler söylediler... aradan çok uzun zaman geçti,benim istediğim gibi oldu o mesele çünkü ben kalben öyle olacağına inandım..

siz de sık sık gitmeyin falcıya derim ayda bir gidersiniz olur ama birinden çıkp diğerine gitmek kafa karıştırcı olabilir..

bi de arkadaşların söylediği gibi her falcı da herkese ii gelmiyo.. mesela angeldan bahsetmişler ben hiç beğenmemiştim onu,sibel hanım demişler onu da beğenmemiştim.. fal frekans işi tabi.. herkese ii falllar.. fala inanma falsız da kalma

haklısın. sadece teraği olarak bakmalı fala. inanarak geleceğe yönelik kararlar almamalı.

selam kızlar:))bende yeni üyeyim..gül hanıma burdaki yorumlardan etkilenerek gittim tatlı bir bayan falında olumlu seyler söyledi yani benım olmasını istdiğim seyleri söyledi genelde..sibele gitmiştim oda bir konuda gül ile aynı şeyi söylemişti..acaba duymak istediklerimizimi söylüyorlar bize..güle ve sibele gidip dedikleri çıkan yada yaşayan varmı?

selam kızlar:))bende yeni üyeyim..gül hanıma burdaki yorumlardan etkilenerek gittim tatlı bir bayan falında olumlu seyler söyledi yani benım olmasını istdiğim seyleri söyledi genelde..sibele gitmiştim oda bir konuda gül ile aynı şeyi söylemişti..acaba duymak istediklerimizimi söylüyorlar bize..güle ve sibele gidip dedikleri çıkan yada yaşayan varmı?

selam,
ben de gül'e ve sibel'e gittim.2-3 defa gittim hem de. kahve de tarot da baktırdım. genelde böyle yapıyorum. kahve ve tarotda aynı şeyleri söylüyorlarsa beğeniyorum. herbiri de kahve ve tarotta aynı şeyleri söylediler. her ikisinin söyledikleri de aynıydı. gülün söylediklerinin bazıları çıktı. diğerlerinin vadesi var. sibelin söyledikleri ise daha vadesi var. bekliyorum.

Ravazadakı kadın iğrençten bile öte bişey benım denemedıgım kalmadı uzun zamandır hayatım yolunda gittiği içinde baktırmıyodum gecen gün dayanamadım gittim yelize ama yaşamadan yazmıycam dedım ve nihayatındede yaşadım söledıgını ben begendım enerjiside çok hoş kendısınde hoş :) akşamda bı ark götürücem işyerınde isteyen varsa ben ordayım buyrun gelın :)

canım arkadaşında memnun kaldı mı Yelizden.Genel olarak içinde bulunduğun durumu biliyor mu.

Sevgili arkadaşlar; bugün saat 13 de buca'daki Mehmet hocaya gidecedeğim bir arkadaşım ile,
Düşüncelerimi akşam paylaşırım sizlerle..

Kızlar...bu forumda bulunan birçok kişi bir şekilde bir sıkıntısı olduğu için buradalar..bir teselli için,çözüm için..az önce birşey okudum,çok duygulandım. Belkide bu aralar çok duygusal olduğum içindir bilemiyorum. Ama çok hoşuma gitti,birçok anlam buldum ben bu sözlerde. Sizlerle de paylaşmak istedim :

...Sanki hayata yeni gelmiş gibi "yeniden başla" ve Allaha güven dua et.Bak herşey eskisinden daha iyi olacak..

Hepimizin dilekleri gerçek olsun..sevgiler :KK16:

Kızlar Polat cafe Yelize gittim çok memnun kaldım enerjisinden,kendisinden.Yaşadıklarımı söyledi,merak ettiklerimi sordum söyledi baya uzun baktı tavsiye ederim :21:

Merhaba.. Kizlar daisy cafe de kaan mi? Omer mi? Sevgi mi? En son kaanin methini cok duydum ona gidicektim ama ben boyle kisacik fallardan hazetmiyorum ayrintili dogru duzgun anlatsin istiyorum fikirlerinizi soylerseniz memnun olurum:) birde bu falcilar hep alsancak tarafinda sanirim..

Burası fal topiği, fallarla ilgili konuşmanız, reklam yapmadığınız sürece falcılardan konuşmanız için açıldı ama büyü, hoca vb. konular konuşamaz, hoca tavsiyelerinde bulunamazsınız, yasaktır.

Burası fal topiği, fallarla ilgili konuşmanız, reklam yapmadığınız sürece falcılardan konuşmanız için açıldı ama büyü, hoca vb. konular konuşamaz, hoca tavsiyelerinde bulunamazsınız, yasaktır.

tamamen katılıyorum.
fal baktırmak sadece bir terapi olarak görülmeli. söylenilenlere göre hayat yönlendirilmemeli. geleceği allahtan başka kimse bilemez.

Merhaba.. Kizlar daisy cafe de kaan mi? Omer mi? Sevgi mi? En son kaanin methini cok duydum ona gidicektim ama ben boyle kisacik fallardan hazetmiyorum ayrintili dogru duzgun anlatsin istiyorum fikirlerinizi soylerseniz memnun olurum:) birde bu falcilar hep alsancak tarafinda sanirim..

kaan'a gitmiştim. ilkinde çok uzun baktı. ikincisinde tarota sadece 5 dak. baktı. çok bozuldum. ömer de fısıltıdaydı. ona da 2 defa gittim. ikinci gittiğimde sinirliliği beni gerdi. ben sinir oldum. sevgiyi ise tanımıyorum.
kafelere değil de kendi yeri olanlara gitmek en iyisi. mesela gül, serkan gibi..
bunu tavsiye ederim. bir de yapılan yorumlara bak derim. kendini de kaptırma fallara. hocalara büyülere hiç bulaşma.
iyi fallar..

kaan'a gitmiştim. ilkinde çok uzun baktı. ikincisinde tarota sadece 5 dak. baktı. çok bozuldum. ömer de fısıltıdaydı. ona da 2 defa gittim. ikinci gittiğimde sinirliliği beni gerdi. ben sinir oldum. sevgiyi ise tanımıyorum.
kafelere değil de kendi yeri olanlara gitmek en iyisi. mesela gül, serkan gibi..
bunu tavsiye ederim. bir de yapılan yorumlara bak derim. kendini de kaptırma fallara. hocalara büyülere hiç bulaşma.
iyi fallar..

serkanın yeri nerde ne kadara bakıyor

necco kafe tam olarak nerede? sibel hanıma bende gitmeyi düşünüyorum. ücreti ne kadar?

Kızlarağası hanının arkasında.. Kahve 15,tarotu bilmiyorum. Kahve için sıra bekleniyor,randevusuz. Tarota randevu alıyorlarmış sanırım. Gitmeden bir arayın derim yine de. Salı günleri orda olmuyor,bir de bi gün daha yok,ama tam hatırlamıyorum..

bir de randevuyla mı bakıyor acaba? randevu almadan gidersek çok sıra bekler miyiz?

Sıra bekler misin hiç belli olmuyor canım...Yarım saat beklediğim de oldu,2 saat beklediğimde...hava koşullarına bağlı heralde :KK1: yağmurda kızlarağasına giden pek olmuyor ya :) h.içi erken saatte daha az bekleniliyor tabi..

X