İzmir'deki Falcılar

sevgili esans muratla ilgili tecrüben var mı? :-)

Murat(lar) konusunda benim kafam karışık kuzum :44: aynı Emel de olduğu gibi .Daisy deki Muratı bilmem ama yıllar önce Alsancak 'ta adını hatırlamdığım bi kafede Murat adlı biri bize fal bakmıştı.Siyah bandanalı , saçı ya azdı ya da kazıtılmış. Bundan başka ayrıntı silinmiş kafamdan .Falını hatırlamıyorum belki etkilenmediğimdendir. 3 yıl önce yine Alsancakta Fıçı adında bir yerde adı Murat olan bir falcı vardı Bu önceki Murattan daha genç biriydi.Geçmiş şimdi gelecek hemen hiçbiri tutmadı.Şimdi bahsedilen bunlar mı ,başka Murat ya da Muratlar mı ? Yoksa herkes aynı Murattan mı bahsediyo ve bu Murat mobil falcı gibi farklı kafeleri mi geziyo anlayamadım !!!

Sevgili Esans, Bu Murat genç bir Murat ve sanırım bolca saçı var, kirli sakallı, çok hızlı konuşan biri :-) nasıl tarif etsem bilemedim ki. neyse bu Murat en azından şimdiki zaman konusunda süper. yakın gelecek konusunda da söylediklerinin bir kısmının çıktığına bizzat şahit oldum. Ama uzun vadeyi bilemiyorum:-)

Sevgili Esans, Bu Murat genç bir Murat ve sanırım bolca saçı var, kirli sakallı, çok hızlı konuşan biri :-) nasıl tarif etsem bilemedim ki. neyse bu Murat en azından şimdiki zaman konusunda süper. yakın gelecek konusunda da söylediklerinin bir kısmının çıktığına bizzat şahit oldum. Ama uzun vadeyi bilemiyorum:-)

Tarifin benim dediğim II. Murat 'a benziyor sanki :)

faceden tesadüfen birini buldum.netten baktırdım sonuç olumluydu.yakın zamanda karşılıklı baktırıcam sonuçları yazarım..

o kadar çok yorum okudum ki kafam çok karıştı kime gitsem bilemiyorum şu an:) bu ara falcıya gitmek isteyen izmirli arkadaşlarım olursa toplanıp gidebiliriz bu arada:)

arkadaşlar ravazza kafedeki paralı mı yoksa kahve içmek falan yetiyo mu paralıysa ne kadar ?

Evreka cafe karsiyakada metro yolunda kahve ve tarot sevilay ve naciye diye iki bayan var ben naciyeye tarot baktirdim gecmis ve su anla ilgili coguseyi biliyo cok tatli bir bayan tarotta erkek arkadasimin rahatsozligina kadar soyledi.bir hafta icinde bekledigim bir olay var direkt bana ne oldugunu soyledi sasirdim cafeden randevu alin ama mutlaka.

Evreka cafe karsiyakada metro yolunda kahve ve tarot sevilay ve naciye diye iki bayan var ben naciyeye tarot baktirdim gecmis ve su anla ilgili coguseyi biliyo cok tatli bir bayan tarotta erkek arkadasimin rahatsozligina kadar soyledi.bir hafta icinde bekledigim bir olay var direkt bana ne oldugunu soyledi sasirdim cafeden randevu alin ama mutlaka.

nerde bu evraka yaa ben nasıl bilmiyorum orayı:))

Daha oncede evrekada fal bakiliyodu yine baslamis demek:) benim evime cok yakin hemen bugun deniycemmm karsiyaka metro yolunda arkadaslar girneye cikarken sag tarafta kahve diyarindan sonra.bugun gidicem aksama yazarim.:)))

Evet kızlar bende gittim evrekaya zaten daha öncede gitmiştim yeni falcılar gelmiş tarot baktırdım naciye hanıma çok iyi biliyor bir hafta önce bir iş teklifi aldığımı reddettiğimi dahi bildi çok şaşrdım tarot 20 tl.Birde Sevilay hanım var oda kahveye bakıyor oda çok iyi bakıyormuş onada bu akşam gidicem evim yakın oraya buradan telefon numarası paylaşılmıyor sanırım.adresi isteyen olursa tarif edebilirim.:KK1:

merhaba bayanlar..

izmirde bornovada alsanckta karşıyakada vs. iyi bir falcı aramaktayız. 370 sayfa yorum var 10 tanesini okuyabildim ve hiç bi karar veremedim. hadi şu konuyu tekrar ele alalım şimdiden teşekkürler...

merhaba bayanlar..

izmirde bornovada alsanckta karşıyakada vs. iyi bir falcı aramaktayız. 370 sayfa yorum var 10 tanesini okuyabildim ve hiç bi karar veremedim. hadi şu konuyu tekrar ele alalım şimdiden teşekkürler...

Evrekada yeni keşfettim tarot falı:)ona gidebilirsin çok iyi bakıyor adı naciyeydi sanırım zaten iki kişiler biri kahve birikahve+tarot bakıyor.Kahve falına bakanada gidicem ben :)

arkadaşlar ravazza kafedeki paralı mı yoksa kahve içmek falan yetiyo mu paralıysa ne kadar ?

kahve falı istiyorsan kahveni içip kahve falı fiyatını ödüyorsun.Tarot istiyorsan kahve içmek zorunda değilsin sadece kahve falından biraz daha fazla bir fiyat ödüyorsun.

EvRaka kafenin bir hamle yapacağını biliyordum :)Önceki falcıları Yeliz onlarca falcıyla kıyasladığımda ortalamanın üstünde br falcıydı .Sonra olmadı yollarını ayırdılar.Şimdi 2 yeni falcı getirmeleri tek olmasından iyi olmuş .Daha önceki falcılarına bakarak falcılarının yeteneği konusunda yine özenli olacaklarını tırı vırı falcıları oraya oturtmyacaklarını düşünmek istiyorum.Tabii fal bu.Yani top yuvarlaktır gibi bir şey.Benim için mükemmel falcı yok olsa olsa ortalamanın üstü falcı var. Şimdi ve Gelecek A dan Z ye kadar olan harflerse berbat ya da dolandırıcı olan falcılar A yı bile göremez.İyi olmayan falcı A ' yı görür sadece .Vasat falcılar ABC yi görür.Ortalamanın üstü falcılar herzaman istikrarlı olmasa da l ABCÇDEFyi görenler ,hissedebilenler.Ama bunların içinde sadece 1-2 atımlık barutu olan falcılar da var.Ama alfabenin F harfinden sonrasına izin ve pasaport yok .Orası saklı , erişilmez.Neyse, Evrakanın yeni falcıları foruma da hareket getirmiş oldu.Şimdi Beyzadedeki Deşira dan sonra onları da aldım sıraya.Bakalım beğenilecekler mi ?

Son düzenleme:
Sevilaya gittim bayanlar acikcasi sasirdim bana cogu kisi fal bakamaz ama farkli bi fal bakna stili var bu arada fal bu dediginiz gibi herkesin enerjisi tutmayabiliyor onun icin denemek gerek sevilay hanimdan cok memnun kaldim orda oturan bayanlarda kendi aralarinda konusuyorlardi her ikiside harikaymis haftayada naciye hanima gidicem tavsiye ederimmmm

Sevilaya gittim bayanlar acikcasi sasirdim bana cogu kisi fal bakamaz ama farkli bi fal bakna stili var bu arada fal bu dediginiz gibi herkesin enerjisi tutmayabiliyor onun icin denemek gerek sevilay hanimdan cok memnun kaldim orda oturan bayanlarda kendi aralarinda konusuyorlardi her ikiside harikaymis haftayada naciye hanima gidicem tavsiye ederimmmm

geçmiş ,şimdi, gelecek hangisine odaklanıyor ve kaç dakika sürüyor?

X