Salonuma beğendiğim halı sizce nasıl?

MelisaMelisa

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
52
0
merhabalar,

salonum için bugün step halıdan bir model beğendim. fikirlerinize ihtiyacım var.

halı bu fakat rengi daha koyu kahve (acı kahve) istedim.

koltuklarım beyaz, mobilyam venge. uyarmı sizce?alkisalkisalkis

şimdiden çok tşk.

Eklentiler

• $halı.JPG
    $halı.JPG
    43,5 KB · Görüntüleme: 174
bence beyazı yada kremi yoğun olan halı da tercih edersen daha iyi olur
bunun için çok model var
bu halı biraz koyu kaçmış
halıda ben burdayım demeli bence

halıyı açık renk seçme bence..
çok ayak basılıyor çocuk mocuk derken çok yorar seni..
bu halının tonları mobilyalarınada güzel uyar..

güzel uyar canım ama krem üzerine kahvede düşünebilirdin..biraz daha aydınlık gösterirdi ama buda uyar..güle güle kullan

bencede açık renk çok daha güzel duruyor ama benim şu anki halılarım beyaz ve temizliği çok zor olduğu için koyu renge dönmek istedim. ama bir yandanda boğarmı dedim. yorumlarınız için çok teşekkür ederim. bu arada salonumun resmi.

bencede açık renk çok daha güzel duruyor ama benim şu anki halılarım beyaz ve temizliği çok zor olduğu için koyu renge dönmek istedim. ama bir yandanda boğarmı dedim. yorumlarınız için çok teşekkür ederim. bu arada salonumun resmi ekte.

birde resimleri açık olarak nasıl koyuyorsunuz? bir türlü beceremedim.:kedi:

ya halın bu odanı boğar gibime geliyor beyaz tonlarında halıların tercih etsen canım

Canım odanın şu anki hali gayet hoş zaten.Yerdeki peluş halında çok güzel.

ıllaki değiştireceğim diyorsanda eklediğin halı koyu renkte,odanın güzelliğini bozabilir,yer kaplamalarında koyu.
Bence kahve-krem karışımı bir halı tercih etmelisin.

Benimde mobilyalarım karamel renginde,koltuklarım krem,halım kahverengi krem karışımı cnm.

Son düzenleme:
resmi gördükten sonra diyorumkii
sakinn simdikinii degistirmee bütün özelligini kaybederr mobilyalarin..
zor mor temizle anam walla muhtesem gözüküyorr

resimdenmidir bilmem ama halının rengi çok soluk ve mat görünüyor bence çok uygun değil gibi,

gerçekten bu hali çok güzel. değiştirmene gerek bile yok. ama değiştirmek istersen illa ki açık renk olsun. birde eğer halı kaliteliyse problem olmuyor.benim mutfğım,oturma odam,holüm açık renk bir leke oldumu hemen ıslak bezle siliyorm geçiyor.birde halıyı zaten sehpa kapatıyor.

Valla bence şu an kullandığın peluş halı resimdekinden çok çok daha güzel.

ben sağa demiştim tatlım
heleki salonunu görünce doğru düşündüğümü anladım
yerlerde koyu olduğu için bu halı çok mat gösterir
modernlikten de çıkar
koltukların çünkü çok hoş
şuanki halın süper
illa değiştireceksen bu beğendiğin olmasın
başka bir alatarnetif koy yine yardımcı oluruz
beyaz kahve karışımı bişey de olabilir
beyaz koltuklara daha sonra kahverengi kırlentlerde koyarsan bir bütünlük oluşabilir
bence

cnm begendın halı hos bı halı ama salonunla uyumlu olacagını pek dusunmuyorum acıkcası.arkadasların dedıgı gıbı salonunun su ankı halı cok hos.zaten lamınantlarında koyu renk o halı orda kendını gostermez.ıllakı halı almayı dusunuyorsan bence zemın renkını krem secmelısın...

cnm bence parken koyu ıse halı açık olur koyu zemıne koyu halı guzel olmaz yınede senın fıkrın tabiiii

X