Bebek Beslenmesi Bebeklerinize kullandığınız bakım ürünlerinin markaları oylar mısınız?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Bebeklerinize kullandığınız bakım ürünleri oylar mısınız?

• Sebamed

OY: 26 51,0%
  • Chicco

OY: 8 15,7%
  • Nivea

OY: 10 19,6%
  • Dalin

OY: 3 5,9%
  • Johnson

OY: 7 13,7%
  • Mustela

OY: 7 13,7%
  • Diğer..

OY: 5 9,8%

• Ankete Katılan
    51

frambuaz

SIKINTI ve MUZ KABUĞU
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
4.217
25
Bebek bakım ürünlerinde bir sürü marka var..
Peki siz hangisini kullanıyorsunuz?
Tavsiye eder misiniz?

sebamed i tavsiye ederim.Konak oluşumunu önlüyor ayrıca dıger ürünlerlden daha güvenli.Kanser hastalarına bağışıklıkları düştüğünde bile sebamed kremleri veriliyor,

kesinlikle mustela yada sebamed.. mustela pahalı ama şampuanı 1 yıla yakın gidiyor. mustela bitince niveanın şampuanını aldım kızımda konak oluştu şampuana bağlımı bilmiyorum ama benim kızımda bebekken bile konak olmamıştı. bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim konak oluşmasının nedenleri nedir??

cihicco kullanıyoruz bitmek üzere niveya alıcam bu sefer
herkes sebamed diyyor ama oda gereksiz pahalı ya 20tl ye ıslak mendilmi olurmuş :O

ya bir sürü şeyi kullandım ve kullanıyorum iki yıldır,ama chiccodur bence olayın özü

ben sebamedin ıslak mendilini 1 kere aldım doğum yaptığımda hastanede kullandım hastaneden çıkmadan bitti zaten ıslak mendiline okadar para vermek bencede gereksiz niveanın ıslak mendili güzel fiyatıda iyi

ıslak mendilde nivea kullanıyordum ben de.2 aydır huggies kullanıyorum bu da çok iyimiş.bi ara molfix de kullandım ondan da memnun kalmıştım

Sabun, şampuan, pişik kreminde kesinlikle sebamed biraz pahalı ama uzun süre kullanılıyor. Islak mendil sadece dışarı çıktığımız zamanlarda kullanıyoruz onda da molfix tercih ediyorum.

ben doğduğundan beri bübchen marka şampuan vücut şampuanı yağı ve yüz kremini kullanıyorum çokta memnunum hiç konak oluşmadı kafasında vücududa hiç kurumadı her banyodan sonra yağlıyorum birde mis gibi kokuyo tavsiye ederim ıslak mendildede huggıes ve niveadan şaşmam.....

ben sebamed şampuan, pişik kremi, sabun, bebe yağı, bebe losyonu kullandım oğluma çok memnunuz. doktorumuz tavsiye etmişti. oğlumun cildi hassas çünkü. yeni doğduğunda 5 paket unibaby alkolsüz yeni doğan ıslak mendili aldım.onlar bitince huggies aldım. şimdi ne bulursam alıyorum farketmiyor. boşuna pahalı ıslak mendillere para vermemek lazım

kızım doğduğundan beri nıvae pişik önleyici kremini kullandım hiç pişik olmadı şimdi 5 aylık.ilk doğduğunda 2 ay unibaby ıslak mendil kullandım.bebedor nıvae ve huggıesin ıslak mendillerini kullandım şimdi dalin aldım ay tam bebek kokusu bayılıyorum ona kustuğu zaman bile onunla siliyorum ağının kenarlarını herkes yeni mi banyo yaptın yareni diyor.şiddetle tavsiye ediyorum pehlivanoğlunda 3lüsü 8.500 izmir kemeraltı minada 7.500 haberinzi olsun

X