bacaklardaki kılcal damarlar(((((((

BANUKSK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
29
0
slm kızlar ne olur yardım edin:-)::::KK43: benim bacaklarımda baldır olan kısımlarda yeni yni kılcal damarlar çıkmaya başladaı.doktora gosterdım bıde agrı yapmaya başladı ilaç verdi ağrı kesıcı bıde bu ılaç çoğalmasını önlüyomuş.ama ben yok etmesini istiyorum ona bi çare yok dedi..sizin bildiğiniz bi yöntem varmı??????????yoksa öbür boyu bunlarla yasamak zorunda kalıcam:KK43:(((:-)Saruboceq::a015:akannehir:1no2:

Cnm bende de çıkmaya başladı çok belli değil ama 1, 2 tane.Lazer geçiriyo diye duymuştum ama tam bilmiyorum cnm. Senin ki ağrılı galiba başka bi dr daha git istersen.

bazen ağrıyo öle çok fazla değil ...dün gene bi doktora gosterdım bı kerm verdı ama o varis değil dedi kılo alıp vermenden olmuş dedi...anlamadım ki ya...........kafamçokkarıştı

Referans
menu_open.gif
Seçenekler
menu_open.gif
Arama
menu_open.gif
Değerlendirme
menu_open.gif

canım bu konuyu kaybetmemen için konunun başında üstte sağda bu şecenekler var şeceneklere tıkla ve bu kouya abone ol butonu basarsan konuya abone olursun ve kullanıcı panelinde (üstte sağda)takip edersin cvpları...kaydirigubbakcemile5her takip etmek istediğin konu için bunu yaparsan panelinden görürsün ...

lyra i ND YAQ lazer ile kılcal damarlar tedavi edilıyor. lazer 3-4 mm kadar olanları tedavi ediyor zaten tabii mutlaka doktorunuza danısın..ebru durmusun sitesine bakrsanız bilgi alırsınız..merkezımızde bu cıhaz var cunku..
arastırınca görüceksınız.. mutlaka doktorunuzada danısın..:dance:

cnm bendede ayni sorun var gerçi agri falan yok.gecen gun televizyonda yeni bir teknik gormustum o damarlarin bulundugu yere birseyler enjekte ediyorlar ve aninda kayboluyor.doktorun sana verdigi ilacinda adini soyleyebilirmisin cunku bendede her fuardan sonra yenileri ekleniyor doktoruma bir soruyim bende.

Arkadaşlar size kötü bir haberim var. :sinifsinif:Kılcal damar sorunundan bende muzdarip olduğum için, kılcal damarlarıma enjeksiyon yaptırdım. Yazın etek giydiğimde görüntü beni rahatsız ediyordu. Bacaklarıma kapatıcı sürmekten usanmıştım.:bbo: Uzman bir doktora gittim ve doktorum: kılcal damarları tamamen kaybetmenin hiçbir zaman mümkün olmayacağını ta en başından söyledi. Eğer anne yada babanızda varsa kılcal damar sorunu sizde de olacak dedi. Bütün kılcal damarları kaybetsek bile yenileri muhakkak oluşacak dedi.Bende her ikisinde de var dediğimde, o zaman her ikisine de teşekkür edebilirsiniz dedi.:dilcikar: Tedavi kılcallar bende henüz başlangıç aşamasında olduğu için dört seansta bitti. Sonuç : damarların bir bölümü gitti, ama bir bölümü kaldı. Hatta yenileri de oluştu. Doktor lazeri tavsiye etmiyor, çünkü bilinçsiz kişiler deriyi yakabilirmiş. Enjeksiyon en mantıklısı. ığneden korkmuyorsanız ufak tefek incecik bir iğnenin batıp çıkması dışında, yan etkisi ve tehlikesi olmayan bir tedavi. Ama kesin bir çözüm sağlamıyor. Genel anlamda paranız boşa gidiyor. ıyisimi Sally Hansen LegBrush böylesi bir tedaviye göre daha hesaplı bence.

kızlar benimde sorunum bu tedavisinin olmamasına çok üzüldüm :KK43:((artık etek giyemiyorum kendime güvenim hiç kalmadı :KK43:((

at kestanesi yağı uygulanmalı. ibrahim saraçoğlundan dinlemiştim.

X