Yeşim Taşı Yatağı

bencede gitme imkanı olanlar mutlaka gitmeli hem insanın psikolojiside düzeliyor hemde arkadaş ediniyosun ben edindim mesela:))

deryacık sen bence bi merkeze git dene öyle al daha iyi tanırsın hem hissetmiş olursun gir sitesine bak oku sonrada git zaten sitede şubeler ve adresler yazıyo

tamam canım denemeye karar verdim bile sizi takip ediyorum mutlaka buradan paylaşım yapalım

bugün itibariyle bu konu ilgi alanımda. netten arattım ama bulamadım. mersinde varmı, bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

ceragemdetaşlar yapaymış ondan ucuzdur ama choyang kore yeşim taşı orjinal türkiyede 83 şubesi olmuş bu kadar şube olduğuna göre kalitelidir yani sen şu choyangı bi araştır.yerimseniben

yapay mııı :)))) choyangtakiler mi diyo bunu :))) ah şu rekabet yok mu gözünü seveyim rekabetin,söylemeyecekleri şey yok :)))))
yok canım ben cerageme bizzat gittim,denedim ve sonuç aldım,kesinlikle yapay değil,nodülüm yok oldu ve daha bir çok yararını gördüm.
sadece masaj tekniklerinde farklılıklar oluyor.yani opsiyonel özelliklerde farklılıklar oluyor genelde.yoksa temel sistem aynı.
ama o kadar para verecem tabi :)) ,hangisinin opsiyonel özelliği fazlaysa onu alırım valla.alırken iyice bütün teknik özelliklerini karşılaştırıp alıcam zaten,bütün markaların.

bu arada kayınvalidemin sonuçlarına baktım ve süper
kayınvalidemde zehirli guatr var
buna bağlı olarak antikorları yüksekti,bin civarındaydı
tiroid olan bilir ne demek istediğimi
normalde bu antikorları düşürecek bir tedavi yok tıpta
ama kayınvalidemin antikorları yarı yarıya düşmüş
bu muhteşem bi haber benim için,çünkü bende de haşimoto var,yani bende de antikorlar yüksek.ben de merak ediyorum ne durumda antiler diye.ama ben şimdi ara verdim tabi cerageme.temmuzda başlıcam tekrar.

ben ceragemin sitesine baktım yapay taş yazıyodu bilmiyorumkismile üstelik türkiye geneli 30 şubesi vardı en son baktığımda demekki pek kaliteli değil.

slm kızlar bende duydum gitmek isterim ama çalışıyorum.imkansız galiba benim için..annemde şeker romatizma filan var bi ara o gidiyodu ama düzenli gidemedi..
yalnız konunun etiketlerini kim yazdı merak ettim kaydirigubbakcemile3

evet yaa kim yazmış kaydirigubbakcemile3 belki forum sorumlularıdır ya da sistem otomatik mi atıyo bilmiyomki:KK1:

Kuzenim aldı bu yataktan, annesi daha çok kullanıyor, şeker hastalığı için almışlardı, inşallah faydası olur. Bütün hastalıklara iyi geliyormuş. Şuana kadar, diz ağrısı vardı o geçmiş...

evet ceragemi biliyorum arkadaşımda bel ve boyun fıtığı vardı onun için gidiyordu fakat dahada ilerletmiş bu yatak hatta fıtığını yırtmış doktoru çok kızmışdı tövbe bir daha gitmem diye yakınıyordu. Bir doktorla görüşüp öyle gitseniz kızlar sonuçda bu işin ticari yönüde var o yatakları satmak için aylarca ücretsiz kullandırıyolar hani işe yarar bişi olsa hastanelerde fizik tedavilerdede kullanırdılar hastaneler öyle değilmi.

selam kızlar,ben de almayı düşünüyorum ama biraz tereddütlüyüm,ne de olsa sanal alem,salla gitsin oluyo çoğu zaman...

Aldım ve severek kullanıyorum..
Kullanmayı bildiğiniz sürece hiç bir zararı yok.
boynumdaki kas sıkışmasını ve eklem ağrılarımı tamamen yok etti..

:) Konu acilali 2 yil olmus. Iyiki de acmissiniz sayenizde ogrenmis oldum. Bugun denemeye gidecegim. Ancak hayret ettigim birsey, Izmirde Alsancakta bayisinin olmamasi. Neyse gulu seven dikenine katlanir olacak biraz :) . Gozlemlerimi burada paylasacagim.

X