Ev için en ideal Koşu BANTI hakkında !!

nurfeza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
432
3
Arkadaşlar Merhaba
Eve koşu bandı almak istiyorum ancak çevremdeki herkes ne gereği var kullanmadan kaldırırsın diyor ama dışarda yürüme gibi bir lüksüm yok hemen terliyorum malum kış hasta oluyorum..birde öle rahat olmuyor ..
Eve koşu bandı almak istiyorum ancak en önemli sebeplerimden biriside Çok ses çıkarması evimde pek büyük değil
Az ses yapan ev tipi motorlu koşu bandı kullanan memnun kalan arkadaşlar cevaplarsa çoook minattar olucam yoksa şişman olarak yaza girmek istemiyorum laum bebekte istiyorum :KK43:(:-)sinifsinif:

bende bugun baktım koşu bantlarına bir tane beğendim arkadaşım kullanıyordu çok beğendim arkadaşımda kullanamazsın diyor ama bende senin gibi düşünüyorum evde rahat olur diye düşünüyorum babama söyledim bakalım

bende araştırıyorum fikir verecek yok mu! sessiz ve uygun fiyalı bişey arıyorum

GOODMAN ERA 1200M 2,5 HP MOTORLU + MASAJLI KOŞU BANDI + AKSPORT AB ROCKET HEDıYELı.

Tüm Resimler

Resim Ekleyin, Puan Kazanın

Hepsiburada Puan :190.420 puan

Fiyat 634,74 TL + KDV
KDV Dahil 748,99 TL
Havale ile 719,03 TL

sanırım bunu alıcam internetten hepsiburada dan takssit seçenekleride çok iyi hemde ucuz alanlarda memnun bunda karar kıldım :)sositososito

bende dun aldım voit white 700 katlanınca dık durabilen ve enı 30 cm olan tam kucuk evlre göre

evde koşu bantı gerçekten çok rahat özellikle kış ayları için. benimde var ve hiç ses çıkartmıyor rahatsız edicek bir biçimde. istediğin saatte yürüyüşünü yapabiliyorsun . şuan alıcı bulursam satıcam çünkü evleniyorum paraya ihtiyacım var malesef :KK43: bilginiz olsun kızlar

ben kullanıyorum gayette memnunum her gün yarım saat mutlaka aksatmadan yürüyorum kilo vermedim ama almıyorum da

X