Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde Doğum yapan var mı?

tunc_sheyma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2009
19
0
41
Merhaba arkadaşlar,
ben 32 haftalık hamileyim ve doğum korkusu başladı :1rolleyes: Gazi hastanesinde Ahmet Erdem hocaya gidiyorum. çok memnunum ama doğum için endişeliyim. doğumhane nasıl bir ortam ? Bazı hikayeler duyuyorum ve daha çok korkuorum.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.hihoyyyt

Merhaba arkadaşlar,
ben 32 haftalık hamileyim ve doğum korkusu başladı :1rolleyes: Gazi hastanesinde Ahmet Erdem hocaya gidiyorum. çok memnunum ama doğum için endişeliyim. doğumhane nasıl bir ortam ? Bazı hikayeler duyuyorum ve daha çok korkuorum.

ben gazi hastanesinde prof.dr.tuncay nası duydum sadece canım.detaylı ultrasonumu ona yaptırmayı düşünüorum ben de ama mesa hastanesine gelip yapacak.hayırlı doğumlar diliyorum sana.o günleri biz de görürüz inşallah.

doğumu bilmem bitanem ama ahmet bey ve mehmet bey işinin ustası diyebilirim tam analamıyla canım benim doktorum tedavi süresince mehmet beydi ve ben çok memnun kalmıştım keşke bende doğumu orda yapabilsem ama uzak olduğu için malesef yapamayacağım rabbim inşallah kucağını almayı nasip eğlesin bitanem sakın stres yapma o an zaten dünyanın en güzel varlığına kavuşma heyecanın olacak emin ol bir saniye gibi gelir geçsin inşallah

evet zeyracım ahmet ve mehmet hoca harika insanlar a.s dün kontrolüm vardı. allaha çok şükür herşey normal hihoyyyt ahmet hocaya sordum doğum nerde ne şekilde yapıyorsunuz diye. normal doğumları artık tek odalarda yapıyorlarmış ve 100 tl fark ile aynı odada yatışını da yapıorlarmış. bayağı rahatlattı benii :dance:

mrb arkadaşlar.bende şu an ankara dışındayım ama doğumuma şubat tatilinde ankaraya gitcem.gazi hastanesi annemlere çok yakın olduğu için doğum için orayı düşünüyorum.hangi doktoru tavsiye edersiniz?

Merhaba arkadaşlar,

merhaba,ben 7 senedır polıkıstık hastasıyım bır bucuk senelık evlıyım cocuk ıstıoruz ama olmuo bızde ii bi hekıme basvurmaya karar verdık esimle ve ahmet beyı onerdıler galıba ikizi memhmet beyde varmış.aşılama tedavısı gormeye baslıyacagım infertılıteye gonderdıler simdide ii bı hekım arıyoruz esimle ne diosunuz ahmet bey hakkında hastası olarak lutfen yardımcı olursanız cok sevınecegımkafamçokkarıştı

canım bende polıkıstık over hastasıydım ahmet erdeme gıttım 6 ayda gebe kaldım kılo ve rahım fılmı fayda ettı ınsallah en kısa zamanda sende kalırsın ve yavrunu kucagına alırsın hayırlısıyla

Merhaba,
Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır,güzel paylaşımlar dlerim:a.s.:

kızlar gaziyle ilgili başka fikri olan yok mu, bayan dr var mı acaba hiç daha rahat olurum gibi geliyor bayan ıolursa.

kızlar gaziyle ilgili başka fikri olan yok mu, bayan dr var mı acaba hiç daha rahat olurum gibi geliyor bayan ıolursa.

genel olarak bayan doktor var canım... ama hani doğumuna kim denk gelir,onu bilemiyorum... ben de gazide doğum yapmak niyetindeyim.... doktor nihayetinde,ve hepimizin doğumunu yaptırıyor,ve doğum anında doktorun doğumunu gerçekleştirmesinden başka bişey düşünmezsin,bence çok da dert etme...

genel olarak bayan doktor var canım... ama hani doğumuna kim denk gelir,onu bilemiyorum... ben de gazide doğum yapmak niyetindeyim.... doktor nihayetinde,ve hepimizin doğumunu yaptırıyor,ve doğum anında doktorun doğumunu gerçekleştirmesinden başka bişey düşünmezsin,bence çok da dert etme...

ben 10 haftalık hamileyim dktor seçimi yapamadım en kısa zamanda karar vermeliyim ikili test zamanı geldi çünkü. siz hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

ben 10 haftalık hamileyim dktor seçimi yapamadım en kısa zamanda karar vermeliyim ikili test zamanı geldi çünkü. siz hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba canım. Bn de senin gibi henüz tam karar vermiş değilim. Ama çağ Hastanesine gitmeyeceğimden artık eminim. akropolde Ebru Hanıma randevu aldım. Beğenirsem ona gideceğim ancak doğum için üniversite hastanesi düşünüyorum.

merhaba.. bende kızılcahamamda oturuyorum ankaraya yenı geldık cokda ıyı bılmıyoruz 23 haftalık hamileyim ama dogumu nerde yapcagıma karar veremıyoruz. fıkırlerınızı bekliyorum.

kızlar gazi ünv de doğum yapan yada halen oraya devam eden varmı özel hocaya.ben bi kaç tahlil için gitmiştim memnun kaldım endoktın yada diyabet polikiliniği için sıra almadan hemen bakılıyor bilmiyorum kadın doğum alanında nasıl

arkadaşlar merhaba ben de deniz hocaya gitmiştim hamile kalmadan önce ama hastane çok yoruyor kalabalık diye bıraktım ben orayı şuan 20 haftalık hamileyim normal doğum olursa kendi doktorun girmiyor sadece sezeryana giriyor görümcem yeni doğum yaptı memnun kaldı gaziden ama çok fazla stajyer doktor oluyor diyor bilmiyorum bende karar veremedim ilk doğumum olacak özel mi gazi mi bilemedim hayırlısı artık

X