ldrmak zereyim

hilal1975

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
1.962
0
49
arkadaşlar allah rızası için bana bir akıl verin..Çünkü çıldırmak üzereyim:KK43:((
benim sıpam gözünden uyku aksada uyumak istemiyor..ayağımda sallıyorum, kucağımda sallıyorum, salıncakta sallıyorum, kendi halinde uyusun diye yerinde pışpışlıyorum yok yok yok...Şuan sinirimden ağlıyorummafoldumbenmafoldumben
ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım lütfen yardım edin..
yoksa bu genç yaşta kafayı sıyıracağımkafamçokkarıştı
birileri kansızlık falan olunca uyumakta zorlanır dedi..kan tahlili yaptıralım diye doktora götürdük "1 yaşından önce tahlil yapılmaz" dedi doktor hanım...Offfff Offffff...:nazar:
Çok darardım, bunaldım, sıkıldım...Yardımlarınızı bekliyorum...

bızde de var uyku problemı canım
olagan bır durum dıye dusunuyorum ben artık
belkı de bu duruma alıstım bılemıyorum

ama onları da anlamak lazım
dıs sancıları, buyume hormonları hele bır de calısan anne cocuguysa rotayı sasırıyor cocuklar

minikciğim bizim bu problem neredeyse doğduğundan beri var..
bi yerde yanlışlıkmı yapıyorum acaba diye hemen hemen hergün düşünüyorum..
ilk çocuğumda değil:)) off yaa ne biliyim işte...

bizdede var bu problem 3.5 yıl sadece yağağımda sallarsam salladığım sürece uyudu hiç bırakamadım gece gündüz bırakınca hemen uyandı şimdide 24 saatin 4-5 saati ancak uyuyor saat 12-1 zor yatırıyorum sabah 5.30 6 en geç ayakta birde cumartesi günü sabah 6 da kalkmış yaşasın bu gün tatil istediğim kadar uyudum diyor sıpam bu arada 5 yaşındayız

Hilosum sakin ol bitanem..

Benim sipacik dogdugu günden itibaren 3 saat araliksiz uyumamistir.

bi cocuk gece uykusunda 1 saat icinde 3 defa uyanirmi?Denizse uyanir..

ben kendi haline biraktim canim,iyice halsiz kalana kadar tepiniyor sonrada gelip

kucagima oturuyor uyut beni diye.minigin dedigi gibi bende alistim bu duruma hic yadirgamiyorum

nedense.

insl.büyüdükce düzelirler..

Son düzenleme:
öyle düşünme canım..
bu bir süreç geçecek..
sipraktin diye bir şurup var onu bir denesene.hem iştah açıyor,hem uyku veriyor..
papatya,rezene çayı da verebilirsin.rahatlatıcı özelliği var biliyosun..

o çaylarıda içmiyor malesef:)))
ama yine alıp deneyim bi bakalım...
çileğim sıpanın gözleri kapalı uyuyor resmen ama uyumuyor..
gerçekten anlatamıyorum..

aysu anlatılmaz onu yaşamak lazım..he he he....
yorgunluktan sıyırdım ben...

canım inan benim oğluşta öyle uyumak istemiyor gözlerinden uyku akıyor ama uyumuyor saatlerce ayağmda salladığım oluyor gezdiriyorum ama ben bizi özlediğine bağlıyorum sabah 8de bıraktığım akşam 5 te eve geliyorum öğle saatinde 1 bilemedin 1,5 saat uyuyor ve bir daha saat 12- 1e kadar uyumuyor nasıl dayanıyor anlamıyorum ama dayanıyor işte ne yiyor ne uyuyor benimde sinirlerim çok bozuluyor ama ne yapacaksın böylelikle büyüyecekler inşallah en kısa zamanda hepimizin bebişleri bir an önce düzelir

demekki benim durumumda olan arkadaşlarımda varmış..yalnız degilmişim:))
inşallah ecemim inşallah...

Hilalcim aynı sıkıntı bizde de var , inan bazen senin gibi çıldırma noktasına geliyorum , iş , ev bide üstüne uykusuzluk beni mahvediyo ama batu da bir saat kesintisiz uyusa şükrediyorum bende , ama kızların dediği gibi bana garip gelmiyo bu durum sanki bende kanıksadım , benmim oğlum böyle diyorum ve elimden geldiğince dayanmaya çalışıyorum..
Çok yıpratıcı bir süreç , Allah hepimize sabır versin tatlım.. olmadı bir akşam eşin falan baksa da sen uyusan dinlensen , ben bi kere anneme bıraktım inan rüya gibi bir geceydi... hem dinlenmiş olursun , sinirlerin yatışır canım

ah canım ah aynı sorun bizdede var.şöle deliksiz sabaha kadar uyuduğumu bilmem.saat başı kalkıyo.bide uyutmak için saatlerce sallıyorum.bide şimdi yürüme hevesinden oturmak bile istemiyo.bazen sabaha kadar ayağımda sallıyorum.uykusuzluktan kafayı yicem.sabahları ağlayarak uyanıyom nerdeyse.ama napalım geçicek bunlarda sağlıkları iyi olsunda

bide çok komik batu uyurken bi anda ayağa fırlıyo :)) sanki acelesi var bi yere yetişmesi gerekiyormuş gibi zor tutuyorum yatakta , sonra ağzına memeyi dayayyınca uyuyo tekrar ama o görüntüsü harbi komik yaw :roflol:

bizde uyuma sorunu yok ama gece en aşağı 20 defa kalkıyo..gerçekten hiç abartmıyorum..2 gündür hastayım diye kociş kalkıp bakıyo..adamın feleği şaştı..diyo sen nasıl dayanıyo..ama kızlarında dediği gibi bende alıştım..o 20 defanın üzerine bide ben üstü açıkmı diye kalkar bakarım..

allah kolaylık versen hilalciğim
her bebeğin kendine göre zorlukları var kimi gazlı(biz o dönemleri geçtik), kimi uyumuyor, kimi yemiyor, kimi huysuz

canım aysuyu akşam yatırmadan banyo yaptırsan faydası olurmu acaba..benim kız banyo yapınca hemen mayışıyoda..belki sizede faydası olur

hılalcım allah yardımcın olsun eylul bır gece senın dedıgın gıbı kalktıda felelgım sastı resmen sen nasıl dayanıyorsun allahım sabırlar versın sana

X