Dövme Kalıcı Dövme Fiyatları...

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
annem omzuna yaptırdı iki tane yunus altlarına da adımızın başharflerini yaptrdı ona 100 tl verdi daha sonra ayak bileğine kedi yaptırdı ona 50 tl verdi benim de kulağımın arkasında sol anahtarı-kalp var ayak bileğimde de yonca var ikisine 50şer liradan 100 tl verdim çok da güzel yaptı memnunum

annem omzuna yaptırdı iki tane yunus altlarına da adımızın başharflerini yaptrdı ona 100 tl verdi daha sonra ayak bileğine kedi yaptırdı ona 50 tl verdi benim de kulağımın arkasında sol anahtarı-kalp var ayak bileğimde de yonca var ikisine 50şer liradan 100 tl verdim çok da güzel yaptı memnunum

Oha çok ucuzmuş, ben hep dünya para veriyorum her defasında. Nerde yaptırıyorsunuz ya? Ben de oraya gideyim.

Arkadaşlar koluma 1cm*10cm bi dövme yaptırıcam
ortalama fiyat ne kadar?
Yaptıranlar yada fiyat hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirlermi?
Merhaba arkadaşlar, kalıcı dövme yaptırdım 5 ay önce. Hem dövme sanatçısı olan Timuçin Bey'in mükemmel işçiliğiyle hemde ürünlerin tek kullanımlık olup hijyenik ortamıyla çok memnun ayrıldım :) Kesinlikle tavsiye ediyorum. http://timucindegirmenci.com/dovme/dovme-fiyatlari/ dövme fiyatları için linke tıklayıp bilgi alabilirsiniz :)

X