Dövme Kalıcı Dövme Fiyatları...

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

Mesleki_teacher

Masallar diyarından...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
589
1
Arkadaşlar koluma 1cm*10cm bi dövme yaptırıcam
ortalama fiyat ne kadar?
Yaptıranlar yada fiyat hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirlermi?

Yaptırdığın yere göre fiyatlar değişiyor.
Yaptırdığın yer dediysem mekan yani...
Fiyatları yapan kafasına göre veriyor işte yaptırdığın şeklin büyüklüğü detayları vs fiyatı etkiliyor.

Bu yaz Kadıköy'de iyi bir yere sormuştum, 10 santime 15, renkli, detaylı sayılabilecek bir dövme için 850 liraya olur demişti.

100 liraya yaptırdım
ve birazda benim dikkatsizliğim yüzünden bi kısmı yanlış çizildi :bbo:
şimdi onu sildirttirmek için uğraşıcam :çok üzgünüm:

Temmuzda bileğime 7 cmlik bir dövme yaptım. 7 cm'e siyah renge 150 renkliye 180 istemişti. Ama şekline göre de fiyatlar değişiyor. Tribal yaptırırsan 10 cm 200-300 arası bir şey olur tahminen

100 liraya yaptırdım
ve birazda benim dikkatsizliğim yüzünden bi kısmı yanlış çizildi :bbo:
şimdi onu sildirttirmek için uğraşıcam :çok üzgünüm:

canım akıl vermek gibi olmasın ama dövmenin bir kısmından memnunsan rötuş yaptır ya da yanlış yapılan yerin üzerine başka bir şekil çizdir. Sildirmek pahalıya patlar. ücretsiz rötuş yapmaları gerekiyor bildiğim kadarıyla. Ya da ten rengi dövme yaptırırsan silinmiş gibi oluyormuş

benimkide 6 cm gibi birsey 75 tlye yaptırdım aslında boyutundan cok yaptırdıgın seklin zorluguna gore para artıyor

şey kızlar ben sadce 1 harf yaptırmak istiyorum sol bileğime acaba ne kadardı küçük oluck zaten S yaptırmayı istiyrum cevap verirseniz sevinirimopuyorumnanaktan

mesleki_teacher çok çok çok teşekkür ederim malum öğrenciyiz çok fazla veremezdm bu cevabın süper olduhihoyyythihoyyyt. içim rahatladı valla canım:1hug:

makina açılış+m2 formülünden gidersek ortalama olarak 120+(10*1)*5= 170
tabiki 200 e kadar yolu var.

canım akıl vermek gibi olmasın ama dövmenin bir kısmından memnunsan rötuş yaptır ya da yanlış yapılan yerin üzerine başka bir şekil çizdir. Sildirmek pahalıya patlar. ücretsiz rötuş yapmaları gerekiyor bildiğim kadarıyla. Ya da ten rengi dövme yaptırırsan silinmiş gibi oluyormuş

bence ten rengini deneyebilrisin, üstüne kapatmayabilir fakat kusturabilir. ama mantıklı bir fikir arkadaşım benim :)

ama unutmak renki yaparsan onu sildirmek çok çok daha güç bilmiyorumkismile ve rötuştan onlar sorumlu git gerekirse çemkir :eek:klava: düzeltirler minik bir yıldız koydurabilir veya gölge ekletebilrsin :)

ıstanbul'da kimi yerde açılış 80 kimi yerde 150 ve cantimine ve şekline göre üstüne değer biçiliyor. Ben geçen yıl yaptırdım. 12 cm ama biraz pazarlık yaparak 120 ye hallettim.:) büyükten küçüğe yıldızlarım var benim sağ omuzumda:)
Yine istiyorum ama daha uygun fiyatlı bir yer arıyorum:)

nişanlım profesyonel olarak dövme yapıyor fakat meslegi farklı oldugu için yalnızca isteyenlere istedikleri yerde gidip yapabiliyoruz.dövme fiyatları genelde modelin büyüklüğü ve renkli olup olmamasına göre değişkenlik gösterir

Dövme fiyatı tamamen desenle alakalı. Bazen çok küçük dövmeler detaylı ise çok pahalı olabiliyor. O nedenle fiyatı dövmeyi yapacak kişiden almak gerek.

Ayrıca dövme yaptıracaksanız kış aylarını tavsiye edin. Özellikle Bodrum Marmaris gibi yazlık yerlerde kışın piyasa durgun olduğu için dövme fiyatları resmen yarı yarıya düşüyor. Ekonominin yanı sıra kışın iyileşme süresi kısalıyor. Güneş, deniz, havuz yani her türlü su ve hatta terlemek bile iyileşme sürecini geciktiriyor. Zaten dövme yaptırdıktan sonra belli bir süre bu saydıklarımdan tamamen uzak kalmak gerek. Bazı dövmeciler denizi tuzlu olduğundan dolayı tavsiye etse de mikrop kapma ihtimali yüksek.

ben belime yaptırdım haftasonu ankarada 300 lira dedi 250 liraya yaptırdım çok ta güzel oldu isteyenlere detay da verebilirim

X