bebek olmasi icin dua

zeugma27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
73
0
bir kac gun once buraya hamile oldugu yazmsitim once ALLAHI izniyle benim icin okuna dua kabuloldu duayi cok iyi kuran bilen birini okumasi lazim benim icin yengem okumustu ALLAH ondan razi olsun 3 cuma sabah namazinda yusuf ve meryem surelerini kimseseyle konusmadan okunmasi lazim 3 cu cuma ALLAHIN izniyle hamile kaliniyormus benimde oyle oldu 3 cu cuma adet olamam gerekti ve olmadim rabbimisteyen herkese versin bu dualarda vesile olsun..... sorulariniz olursa yardimci olurum anne adaylari zemuszemus (sabah namazi kildiktan sonra bes vakit namaz kilan biri olmali)

ALLAH tamamina erdirsin arkadasim.hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.

arkadaslar ben 500 yasin okumaya niyetlenmiştim hafız ablaya srdum türkçeden okuma kuran bilen kişilere dagıt dedi bende malesef kuran bilmiyorum allah rızası için 1er tane yasin okuyabilirmisiniz

arkadaslar ben 500 yasin okumaya niyetlenmiştim hafız ablaya srdum türkçeden okuma kuran bilen kişilere dagıt dedi bende malesef kuran bilmiyorum allah rızası için 1er tane yasin okuyabilirmisiniz

canım iki tane okuyabilirim. Yarın okuyacağım inşallah. İnşallah kabul olur.

ben de okurum arkadasım
2 tane okuyabilirm kurandan
allah kabul etsin

arkadaşlar 500 yasini sadedce birr tane okunabilir ben bir ay önce okuttum beklemedeyim zeugma arkadaşin dediğinide yapcam 3 cuma sabah yusuf ve meryem süresi olayınıda yapcam ne duyarsam yapıom herşey hayırlısıyla bebiş içn zeugma arkadaşim hayırlı olsn bu arada allah tamamına erdrsn inşaalah aycanisa arkadaşim senn içişn bi tane yasn okurum senn niyetine iy geceler opuyorumnanaktan

ben de hemen annemi aradım bu cuma başlıyoruz inşallh..çok teşekkürler allah razı olsun..

bir kac gun once buraya hamile oldugu yazmsitim once ALLAHI izniyle benim icin okuna dua kabuloldu duayi cok iyi kuran bilen birini okumasi lazim benim icin yengem okumustu ALLAH ondan razi olsun 3 cuma sabah namazinda yusuf ve meryem surelerini kimseseyle konusmadan okunmasi lazim 3 cu cuma ALLAHIN izniyle hamile kaliniyormus benimde oyle oldu 3 cu cuma adet olamam gerekti ve olmadim rabbimisteyen herkese versin bu dualarda vesile olsun..... sorulariniz olursa yardimci olurum anne adaylari zemuszemus (sabah namazi kildiktan sonra bes vakit namaz kilan biri olmali)

yaptırırım ınşşşş...rabbım buyuk hersey dualr uzerıne

ayrıca bişi daha soracagım ben mesela kendım ıcın okutucam o 3 cuma benım adetlı olmamammı lazım ??????

bende okucam inşallah bu cuma başlayayım ben kendim kuran kursu hocasıyım umarım rabbim kabül eder zaten ondan başka sığınacak kim varki ben her ay hatimde ediyorum bir adettten öbür edete kadar kabul etsin inşallah rabbim

allahım inşallh kabul eder kızlar okuyun yada okutun bu duayı

inşallah rabbim olmayanlarada verir hayırlısı ile yaa o duayı kendimiz okusak olmaz mı meryem ve yusuf suresini:KK34:

inşallah olur allah sanada hayırlı dogumlr versin eline sağ salim almayı nasip etsin duana bizede yer ver yenğende etsin olur mu canım ya lütfn :KK16:

:KK49::

:KK49:mrba arkadaşm bende bebek istyorm 1buçk yıldr evliym 1yıldr istyrz ama olmuyoo kendm okusam olurmu

X