Askere gidecek olana hediye olana ne alinir?

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Selam kizlar, yardiminiza ihtiyacim var, özelliklede sevdigi askerde olanlardan öneri bekliyorum.
Benimkini askere ugurluyoruz yakinda Allah kismet ederse, birseyler almak istiyorum kendisine.
Askerdeyken nelere ihtiyac oluyor, ne alirsam makbule gecer kizlar?
turkbayragi

canım askerlıkmı geldı cattı
hayrlısıyla gıdıp gelsın ınsallah
valla hıc asker yolu beklemedım..ne alınır hıc bılmem:))

don atlet falan al valla askerlikte en çok giden şey oymuş:1closedeyes:

önceliklikle canım rabbim sağsalim gidip gelmesini nasip etsin
benimde nişanlım askerde ilk başta asker alışverişinde aslında sana pek bişi düşmüyor canım askeriyede veriyor askerlerde toplu alışverişlerinde aslında alıyorlar ana ihtiyaçlarını birde gidice yere bağlı herşeyi alıpda yollayamıyorsun askeri kurallar var ben ilk başta bişi almamışdım oraya gidince azını aradıkca eksiklerini duydukça kargo yolladım orda en çok kontör ihtiyaç duyar heryerde yemek yemeyen bir tipse benimkiki gibi ıvır zıvır yemek için nakit en ana ihtiyaçları canım gideceği yer soğuksa kalın eşortman alabilirsin bolbol yünlü çorap alabilir en lazım olanlardan bide tıraş malzemeleri çok lazım oluo canım yanında bıçakları satılan traş seti alabilirsin jeliyle filan vb..
ama jest yapmak istersen ikinizin resimlerinden oluşan bir takvim şafak saymasına yardımcı olucak ben yaptırdım kıyamıo karalamaya ama askerden tek anım bu olucak diyo :kedi: şimdiden hayırlı teskereler canım... :1hug: aklıma gelirse yazarım cnm şimdilik bu kadar listede baya kabarık oldu kaydirigubbakcemile3

canım pahalı bişey alma
saat vs.askeriyede hırsızlık olayları malesef
biraz fazla oluyor
arkadaşın dediği gibi ikinizin resminin olduğu takvim yaptırabilirsin
çok makbule geçer
yada kalın bir eşortman tabi düştüğü yere bağlı
bunun dışında ençok,traş seti,traş köpüğü,havlu,yeşil iç çamaşır,çorap,
eşortman gerekiyor
bunlarda hediye olmaz
ben atkı örüyorum
ama geldikten sonra vericem

Son düzenleme:
Ben sevgilime atkı ördüm askere gideli çok oldu ama olsun kışı orda geçircek nasıl olsa.O da benden bişey istedi yanımda taşıyabileceğim bişey olsun diye ama para verilip alınacak şeyler kısıtlı yani ne alabilirz ki don atlet alacak halimiz yok.Bi tane tshirtünü ver :) Yada fotograflarını flan en çok öyle şeyler mutlu eder onu orda.Güzel bi spor ayakkabıda olabilir aslında askeriyenin verdiği pek işe yarar bişey değil

ne alinir cidden ben de bilmiyom ya.. benimki de gidiyo ve ben hala ne alacagima karar veremedim.. corap camasir alma diyo.. ee geriye ne kaldi zaten.. saat desem var. parfum alicam sanirim ben. hem bitmisti en sevdigi parfmu..

selam canimlarim cok tesekkür ederim hepinize..
Gecen gün bi esofman takimi ile bitane sweatshirt aldim, birde deodorantla vücut losyonu, simdilik bunlari gönderecegim, daha sonra neye ihtiyaci olursa ona göre alirim artik.
Takvim fikri cok hosuma gitti, ama benimki 12 ay mi 5 ay mi yapacak henüz belli degil, onuda anca 1 ay sonra yaptiririm, cok sagolun kizlar ya iyiki varsiniz

canım merhaba...ALLAH kavuştursun hepimizi...belki gitmiştir...ama ben yine de söyleyim...ben ilk önce güzel bir süpriz ayarladım asker pastası filan yaptırdım...öğrenmek istersen özelden konuşuruz...çünkü resimler bloğumda burda reklamını yapmam sakıncalı olabilir...sonra asker bohcası ve gömlek vs aldım...bu gelişin de de yine iç çamaşırı traş köpüü krem cart crt bi ton bişi aldım...üstüne kazak ...üşümesin die bende atkı örmeyi düşünüyorum ...böle işte :hulya:

selam canimlarim cok tesekkür ederim hepinize..
Gecen gün bi esofman takimi ile bitane sweatshirt aldim, birde deodorantla vücut losyonu, simdilik bunlari gönderecegim, daha sonra neye ihtiyaci olursa ona göre alirim artik.
Takvim fikri cok hosuma gitti, ama benimki 12 ay mi 5 ay mi yapacak henüz belli degil, onuda anca 1 ay sonra yaptiririm, cok sagolun kizlar ya iyiki varsiniz

canım uzun mu kısa mı yapıcağı 2 gün önce belli oluyor malesef :çok üzgünüm:

önceliklikle canım rabbim sağsalim gidip gelmesini nasip etsin
benimde nişanlım askerde ilk başta asker alışverişinde aslında sana pek bişi düşmüyor canım askeriyede veriyor askerlerde toplu alışverişlerinde aslında alıyorlar ana ihtiyaçlarını birde gidice yere bağlı herşeyi alıpda yollayamıyorsun askeri kurallar var ben ilk başta bişi almamışdım oraya gidince azını aradıkca eksiklerini duydukça kargo yolladım orda en çok kontör ihtiyaç duyar heryerde yemek yemeyen bir tipse benimkiki gibi ıvır zıvır yemek için nakit en ana ihtiyaçları canım gideceği yer soğuksa kalın eşortman alabilirsin bolbol yünlü çorap alabilir en lazım olanlardan bide tıraş malzemeleri çok lazım oluo canım yanında bıçakları satılan traş seti alabilirsin jeliyle filan vb..
ama jest yapmak istersen ikinizin resimlerinden oluşan bir takvim şafak saymasına yardımcı olucak ben yaptırdım kıyamıo karalamaya ama askerden tek anım bu olucak diyo :kedi: şimdiden hayırlı teskereler canım... :1hug: aklıma gelirse yazarım cnm şimdilik bu kadar listede baya kabarık oldu kaydirigubbakcemile3

mehaba benimde nişnlım askerde ve bu takvim işini gerçekten çok beğendim nerde yaptırabilirim acaba ??

Son düzenleme:
kılzar merhaba ben bugün yolcu ettim canımı allah herkese sabır versin cok zormuş bende fikir olması için yazayım dedim hediye volarak bi bakım kit cantası aldım içinde taragı tıras bıcagı tırnakmakası cımbız acacak bile var deribi fermuarlı canta özel olarakta yapraklardan yapılmıs orjinal bi defter yakarak isimlerimizi ve bi söz yazdırdım ilk sayfasına bişiler yazdım tabikide ve giderken tahta el yapımı bi kutuya ince ördügüm sacımı koydum kiltli bi tahta kutu ve onu yanından ayırmamasını istedim benden birşey olsun istedim böle kızlar...

Son düzenleme:
kızlar şu takvimi beğendim ben de nasıl yaptırabilirim bir yardımcı olsanız süper olur normal fotografçılar yapıo mu bunu?

.
slm kizlar

ben yurtdisindayim ve türkiyedeki sevdicegime paket göndercem ins

ama bise sormak istiyorum para koysam ulasir mi acaba kendisine

paketin icine koycam parayi, alirlar mi almazlar mi bilemiyorum

:KK51:

X