Pharmaton

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
pharmaton kullanan varmı kızlar? almayı düşünüyorum bugünlerde çok uykusuzluk ve halsizlik çekiyorum.

o ilaç halsizliğe yorgunluğa iyi geliyor biz genelde sınav zamanı öğrencilere veriyoruz stres sıkıntı rahatlatsın diye

Pharmaton'da one a day gibi işe yaramaz bir para tuzağıdır. Zihin açıcı etkisi vitaminden değil içine koydukları ginseng ekstresinden geliyor. Bunun yerine solgar veya sepe naturalin kore ginsengini alın.

kesinlikle tavsiye etmem ....hiç bir değişim yapmadı bende parama yazık oldu...hiç öyle enerji falan vermiyor.

valla ben de yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ama öyle aman aman bi etkisini görmedim.sadece sinirsel açıdan biraz rahatlattığını söyleyebilirim.işim gereği yoğun sitres altındayım,içersem biraz daha rahat oluyorum ama psikolojik de olabilir:KK35:

çok entresan ama enerji verdiği söylenen bu vitamin bende uyku yapmıştı bünyeye göre değişebilir bana yaramadı

Ben kendimi yorgun hissettiğim zamanlarda alırım ve çok memnunum halsizliğe karşı birebirdir, hatta az önce aldım.

önemli sınav dönemlerimde kullanıyorum ve daha dinç hissediyorum tabi bir de kışa girdiğimiz bu dönemde de kullanıyorum vücut direnci açısından.

Üniversite sınavına hazırlanırken bi müddet kullandım.ilk basta kendımı zinde ve enerjık hıssettım.Ama sonra tekrar aynı oldum.Uzun süre kullanınca bünye alısıyor etkı etmıyor.

Benim mideme dokunmuştu, sabah birkaç kez otobüste midem kalktığı için kullanmayı bırakmıştım öğrenciyken...

Pharmaton aldım bugün. Kullan var mı kızlar? Yan etki vs. yaşadınız mı? (yeni kullanan var mı benim gibi?)

bana pek iyi gelmemisti. ama kullanan iki arkadasim daha vardi, onlar acaip memnunlardi.

X